3 nowe gry trafiły do abonamentu NSO

Wszyscy abonenci mogą już zagrać w Earthworm Jim 2, DIG DUG II i MAPPY-LAND.

Nintendo kolejny raz rozszerzyło ofertę gier w abonamencie Nintendo Switch Online! Do katalogu retro gier z NES i SNES zostały dodane następujące pozycje: Earthworm Jim 2, DIG DUG II i MAPPY-LAND.

  Earthworm Jim 2 SNES

 • Wróć do zwariowanego świata Dżdżownicy Jima!
  W tej szalonej platformówce wydanej na konsolę Super NES™ w 1995 roku wciskasz się w swój super garnitur i wcielasz się w rolę Jima, pierścienicy z charakterem! Fabuła nabiera tempa po udanym uratowaniu księżniczki Jak-ta-tam przez Jima i jego nieudanych próbach zdobycia jej serca natychmiast po tym. Właśnie wtedy, gdy wydawało się, że księżniczka zmieni zdanie, zły Psy-Crow wkroczył i porwał ją, pragnąc zdobyć koronę dla siebie. Teraz do Jima należy przerwanie ich ślubu, podążając ich śladem z planety na planetę. Ale tym razem nie jest sam – jego kumpel Snott dołączył na przejażdżkę. Skacz, strzelaj, huśtaj się i ślij na 10 różnych poziomach, złap Psy-Crow i uratuj dziewczynę marzeń Jima!
 • DIG DUG II NES

 • Pomóż DIG DUGowi pozbyć się intruzów z wyspy!
  DIG DUG zdecydował się na wakacje na odległej wyspie, ale POOKA i FYGAR nie dadzą mu szansy na odpoczynek! W każdej rundzie usuwaj wrogów, nadmuchując ich, aż pękną lub wykopując pułapki, w które mogą wpaść. Uważaj jednak, aby nie zbliżyć się zbytnio do ich ataków ani nie wpaść we własne pułapki!
 • MAPPY-LAND NES

 • Pomóż MAPPY wrócić na imprezę na czas!
  Myszka policyjna MAPPY przygotowała dla MAPICO i MAPPY Jr wszelkiego rodzaju wspaniałe prezenty. Ale wielki ser świata kotów, NYAMCO, kazał swojemu clowderowi „MEOWKIES” ukryć prezenty w całym MAPPYLAND. Jeśli ma zamiar dostarczyć prezenty do zamierzonych odbiorców na czas, MAPPY będzie musiał dwukrotnie je znaleźć! Unikaj i aktywuj pułapki, aby znokautować te przebiegłe koty, które zmierzały w twoją stronę. Możesz także użyć specjalnych przedmiotów ukrytych w poziomie, aby odwrócić ich uwagę. Zbierz sześć takich samych prezentów, aby przejść do kolejnego etapu. Czy MAPPY uda się przejść przez wszystkie osiem miast i przetrwać atak pazurów?

Dodaj komentarz