[Rozkład Jazdy] Kwiecień 2022

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!


Crystar

Data premiery: 1 kwietnia 2022

Cena: 200 zł (eShop)

Aby zadośćuczynić za swoje grzechy, Rei musi przebić się przez czyściec i ocalić upadłą siostrę. Przełączaj się między obsadą czterech grywalnych postaci i odkryj prawdę oraz tragedie z ich przeszłości. Zamień swój ból w moc, przyzywając potężnych Strażników, aby stanęli u twego boku. A kiedy jesteś przytłoczony smutkiem, czerp siłę ze swoich łez, aby stać się silniejszym. Tylko radząc sobie z otaczającymi ją wrogami i wewnętrznym konfliktem, Rei uwolni się od własnego cierpienia.

Flat Kingdom Paper’s Cut Edition

Data premiery: 1 kwietnia 2022

Cena: 32 zł (eShop)

The Flat Kingdom to piękna i spokojna kraina 2D, ale teraz jest zagrożona przez złego złodzieja i staje się trójwymiarowa! Jedynym, który może powstrzymać chaos, jest Flat, mały bohater, który potrafi zmienić się w koło, trójkąt lub kwadrat, aby rozwiązywać zagadki, pokonywać przeszkody i pokonać gigantycznych bossów!

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Data premiery: 5 kwietnia 2022

Cena: 259 zł (eShop)

Rozegraj historie ze wszystkich dziewięciu filmów z sagi Gwiezdne Wojny w zupełnie nowej, innej niż wszystkie grze LEGO! Przeżywaj pełne zabawy przygody i ciesz się wyjątkowym humorem oraz możliwością całkowitego zatopienia się w galaktyce Gwiezdnych Wojen w wersji LEGO. Chcesz zagrać jako Jedi? Sith? Rebeliant, łowca nagród, a może droid? LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów zapewni ci dostęp do setek grywalnych postaci z całej galaktyki. Czy to na lądzie, czy w kosmosie, do dyspozycji będziesz mieć również cały wachlarz pojazdów. Skacz w nadprzestrzeń na pokładzie Sokoła Millennium, kieruj śmigaczem śnieżnym T-47 albo walcz z myśliwcami TIE zza sterów X-wingów ruchu oporu… i doświadcz pełni wrażeń z Gwiezdnych Wojen LEGO.

MLB The Show 22

Data premiery: 5 kwietnia 2022

Cena: 259 zł (eShop)

Po raz pierwszy MLB The Show jest dostępne na Nintendo Switch. Zabierz MLBTS w podróż i graj w swoje ulubione tryby, takie jak RTTS, Diamond Dynasty i March To October, gdziekolwiek jesteś. Doświadcz szybszej, głębszej i bardziej intensywnej akcji meczowej z chwili na chwilę na boisku, z różnymi trybami gry dla wszystkich początkujących graczy i powracających doświadczonych weteranów.

Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition

Data premiery: 7 kwietnia 2022

Cena: 89 zł (eShop)

CHRONO CROSS to gra RPG, która wykracza poza czas i przestrzeń, rozgrywając się w dwóch połączonych, równoległych światach. Z ponad 40 członkami drużyny do spotkania, ludzie i wymiary przeplatają się w tym epickim dramacie o samej planecie. Wykorzystując innowacyjny, turowy system walki, CHRONO CROSS to wyjątkowa gra RPG, która podąża za bohaterem „Serge”, gdy przekracza czas, dążąc do ocalenia siebie samego przed śmiercią w równoległym wszechświecie.

THE HOUSE OF THE DEAD: Remake

Data premiery: 7 kwietnia 2022

Cena: TBA (eShop)

THE HOUSE OF THE DEAD: Remake to odświeżona odsłona gry, która zadebiutowała w 1997 roku na automatach do gier. Klasyczna zręcznościowa strzelanka na szynach otrzymała zupełnie nową oprawę graficzną i zmiany w rozgrywce, dopasowane do współczesnych standardów gier wideo.

Slipstream

Data premiery: 7 kwietnia 2022

Cena: 29,99 zł (eShop)

Slipstream to gra wyścigowa inspirowana grafiką, muzyką, grami i samochodami z przełomu lat 80. i 90. Jest zbudowany na niestandardowym silniku gry, z autentycznym stylem retro i wyjątkową grafiką. Ścieżka dźwiękowa, czerpiąca z wpływów synthpopu i jazz fusion, nadaje ton wyścigowi w różnych egzotycznych miejscach z całego świata, w tym w miastach, pustyniach, lasach, górach i plażach. Mechanika driftingu i slipstreamingu dodaje głębi rozgrywce podczas jazdy, a rezultatem jest wymagające i ekscytujące doświadczenie.

Chinatown Detective Agency

Data premiery: 7 kwietnia 2022

Cena: 100 zł (eShop)

Chinatown Detective Agency to cybernoir przygodówka typu „wskaż i kliknij”, łącząca oszałamiający styl retro z innowacyjną mechaniką. Graj jako Amira Darma, była policjantka, która właśnie otworzyła własną agencję detektywistyczną. Wybierz swoich klientów, podróżuj po świecie i rozwiązuj niebezpieczne sprawy, korzystając z badań w świecie rzeczywistym.

Bibi & Tina – New adventures with horses

Data premiery: 7 kwietnia 2022

Cena: 120 zł (eShop)

Poznaj piękne otoczenie Martinshof, przeskakując nad żywopłotami i rowami wspólnie z Bibi lub Tiną. Kontynuuj trening z koniem, aby poprawić swoje umiejętności jeździeckie. Staw czoła niezliczonym wyzwaniom i pokaż swoje umiejętności oraz to, z czego jesteś zrobiony w ostatecznym, decydującym wyścigu przez kukurydziany labirynt!

13 Sentinels: Aegis Rim

Data premiery: 12 kwietnia 2022

Cena: 249 zł (eShop)

Vanillaware, autorzy opowieści Odin Sphere i Dragon’s Crown, stworzyli pełną tajemnic i rozmachu fabułę science-fiction w grze 13 Sentinels: Aegis Rim. Odkryj skrywany sekret, zagłębiając się w przedstawioną w formie side-scrollera 2D przygodę i podziwiając wspaniałe grafiki i krajobrazy. Następnie walcz z kaiju w trakcie szybkich potyczek z widokiem z góry. Dostosuj sentinele, korzystając z arsenału broni dla mechów i stań w obronie ludzkości!

Tormented Souls

Data premiery: 14 kwietnia 2022

Cena: 80 zł (eShop)

Klasyczny survival horror powraca! Zainspirowana oryginalną serią Resident Evil i Alone in the Dark, Tormented Souls jest unowocześnioną wersją gry przygodowej ze stałą perspektywą — Caroline Walker bada tajemnicze zniknięcie bliźniaczek w przerażającej rezydencji zamienionej w szpital.

Cat Café Manager

Data premiery: 14 kwietnia 2022

Cena: 64 zł (eShop)

Twoja babcia zostawiła ci małą kawiarnię w ponurej wiosce Caterwaul Way… to do ciebie należy naprawienie miejsca, zaimponowanie mieszkańcom i zaprzyjaźnienie się z lokalną populacją kotów. Czas zakasać rękawy, wyłamać narzędzia i sprawić, by ta kreatywna kawa popłynęła. Twoja kocia kawiarnia może być tematem rozmów w mieście z odpowiednim nastawieniem, menu i (oczywiście) kotami. Zgadza się, Caterwaul Way jest domem dla mnóstwa niezwykłych kotów. W końcu ma kota w nazwie! Ku uciesze mieszkańców miejscowa kawiarnia może stać się ich domem. Kto wie, może ich obecność rozluźni zaciśnięte języki i pomoże odkryć soczyste sekrety Caterwaul Way…

Defend The Rook

Data premiery: 14 kwietnia 2022

Cena: 64,99 zł (eShop)

Komputerowa planszówka bojowa roguelike z elementami gatunku tower defense. Pokonaj hordy najeźdźców, aby przeżyć i ocalić swoją krainę! Gra jest bardziej taktyczna i wymagająca, jeśli chodzi o budowę wieżyczek i odpieranie kolejnych natarć wroga!

Taito Milestones

Data premiery: 15 kwietnia 2022

Cena: 160 zł (eShop)

Dziedzictwo arkadowe Taito zaczęło się na początku lat 70., ale w latach 80. odcisnęło swoje piętno. Masz teraz szansę zagrać w te przełomowe klasyki, które utorowały drogę do dziesięcioleci dominacji arkadowej Taito, które nastąpiło później. Dziesięć gier, z których każda reprezentuje konkretny przełom w historii rozwoju i gier, obejmujący różne gatunki. Platformówki, gry sportowe, strzelanki, puzzle i nie tylko. A teraz te 10 klasyków będzie po raz pierwszy dostępne jako kolekcja na nowoczesnej konsoli! Zanurz się głęboko w historię gier i przeżyj na nowo klasykę, która pomogła ją ukształtować.

Star Wars: The Force Unleashed

Data premiery: 20 kwietnia 2022

Cena: 80 zł (eShop)

Gra, która pokaże graczom najgłębszą, najciemniejszą stronę Mocy w historii, która stawia ich na kursie kolizyjnym z samym Lukiem Skywalkerem. Star Wars: The Force Unleashed całkowicie zmienia zakres i skalę Mocy i obsadza graczy w roli „Sekretnego ucznia” Dartha Vadera, odkrywając nowe rewelacje na temat galaktyki Gwiezdnych Wojen widzianej oczami tajemniczej nowej postaci uzbrojonej w niespotykane moce.

Revita

Data premiery: 21 kwietnia 2022

Cena: 60,99 zł (eShop)

W tej szybkiej platformówce typu twin-stick roguelite grasz jako nienazwane dziecko wspinające się po złowrogiej wieży zegarowej w pogoni za utraconymi wspomnieniami. Zbieraj i poświęcaj dusze, aby rozwijać swoją moc, oraz aby rzucić wyzwanie proceduralnym pokojom spotkań i zastraszającym bossom!

Metal Tales: Overkill

Data premiery: 21 kwietnia 2022

Cena: 60 zł (eShop)

Metal Tales: Overkill to przygodowa gra akcji, w której metal i adrenalina ścierają się, aby dać ci najlepszą trójwymiarową strzelankę na gitarze w stylu roguelike. Walcz z nadciągającą klątwą, która dotyka twoich metalowych braci i uwolnij ich od starożytnego zła.

Neptunia x SENRAN KAGURA: Ninja Wars

Data premiery: 22 kwietnia 2022

Cena: 200 zł (eShop)

Neptunia i SENRAN KAGURA łączą siły w tej grze RPG typu hack 'n slash! Połącz w pary 10 grywalnych postaci, aby przebijać się przez hordy wrogów, kierować żywioły i wykonywać specjalne ataki postaci. Następnie znajdź swoje centrum w minigrze Peaches & Cream Meditation, zanim podejmiesz wyzwania po grze Yomi-Training!

MotoGP 22

Data premiery: 22 kwietnia 2022

Cena: TBA (eShop)

Warkot silników: czas zacząć grę MotoGP™, aby doznać najbardziej wciągających, autentycznych emocji. Poznaj cały sezon 2022 w klasach MotoGP™ i wszystkich innych kategoriach. Czeka na ciebie ponad 120 kierowców, z górą 20 oficjalnych torów oraz cała adrenalina oficjalnej rywalizacji. A jeśli masz ochotę skoczyć w przeszłość, ponad 70 historycznych mistrzów pozwoli ci przeżyć na nowo najlepsze, co ma do zaoferowania historia MotoGP™.

Zombie Army 4: Dead War

Data premiery: 26 kwietnia 2022

Cena: 200 zł (eShop)

Hordy Hitlera powracają w tym mrożącym krew w żyłach shooterze od twórców Sniper Elite 4! Straszliwi sekciarze, niesamowita broń i nowa, wstrząsająca kampania dla 1-4 graczy czekają na ciebie w Europie lat 40. Walcz, by ocalić ludzkość przed armagedonem nieumarłych! Ruch oporu pokonał Hitlera-zombie i przegnał go do piekła, ale umarli znów powstają i czują wielki głód! Kontynuuj historię z Zombie Army Trilogy na nowych, ogromnych poziomach i odkryj złowieszczy plan, przez który brygada ocalałych musi przemierzyć Włochy i nie tylko! Walcz z siłami ciemności w zasnutych zwłokami kanałach, przetrwaj potyczkę w trupim zoo i udaj się w podróż do mrocznych, niespotykanych miejsc, w których jeszcze nikt nie był… a do tego z nich wróć!

The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Data premiery: 27 kwietnia 2022

Cena: TBA zł (eShop)

The Stanley Parable: Ultra Deluxe to rozszerzona, nowa wersja The Stanley Parable z 2013 roku. Będziesz grał jako Stanley i nie będziesz grał jako Stanley. Dokonasz wyboru i staniesz się bezsilny. Nie jesteś tu po to, by wygrywać. The Stanley Parable to gra, która cię rozegra.

TASOMACHI: Behind The Twilight

Data premiery: 28 kwietnia 2022

Cena: TBA zł (eShop)

Tasomachi to niezależnie opracowana gra przygodowa, która pozwala swobodnie odkrywać piękny świat stworzony przez projektanta nocras. Wcielając się w rolę młodej bohaterki Yukumo, napraw swój ukochany statek powietrzny, eksplorując tajemnicze miasto pokryte Mgłą Zmierzchu, aby zebrać ukryte źródła Ziemi i pomóc przywrócić utracony blask miasta. Ciesz się tym wyjątkowym światem ze wschodnim akcentem fantasy, który doskonale uzupełnia mistyczna ścieżka dźwiękowa kompozytora Ujico.

Nintendo Switch Sports

Data premiery: 29 kwietnia 2022

Cena: 170 zł (eShop)

Bujaj się, kop i podbijaj swoją drogę do zwycięstwa z Nintendo Switch Sports, kolekcją sportów na Nintendo Switch, która przeniesie Cię w sam środek akcji! Rywalizuj w sześciu dyscyplinach sportowych, w tym siatkówce, piłce nożnej i kręglach, wykorzystując ruchy w świecie rzeczywistym, które modelują twoje działania w grze. Graj osobiście lub online z rodziną i przyjaciółmi, lub rzucaj wyzwania graczom z całego świata. Oprócz dostosowywania swojego awatara za pomocą przedmiotów zebranych podczas gry online istnieje wiele sposobów na zabawę, na przykład testowanie swoich umiejętności w Pro League, gdzie możesz spróbować podnieść swoją rangę, wygrywając w różnych dyscyplinach sportowych.


Pozostałe gry, które ukażą się w kwietniu 2022

1 kwietnia: tERRORbane, 9 Clues: The Secret of Serpent Creek, My Coloring Book 2, Super Cyborg
2 kwietnia: Aaron – The Little Detective, Chubby Cat, Super Clown: Lost Diamonds
4 kwietnia: Dashing Dodgems
6 kwietnia: Outbreak: Contagious Memories, Worm Run, Z-Warp
7 kwietnia: Mokoko X, Happy’s Humble Burger Farm, Traditional Braves, Floating Farmer, Kombinera, The Last Friend
8 kwietnia: Boreal Tenebrae, 3D Box Sokoban, Astrodogs, Wizard Mike
9 kwietnia: Axolotl
12 kwietnia: Get-A-Grip Chip and the Body Bugs
14 kwietnia: Toodee and Topde, RUN: The world in-between, Rotund Rebound, Bush Hockey League, Death Park 2, Gotta Protectors: Cart of Darkness, Labyrinth of the Chaka King, Shooting Star Island
15 kwietnia: Bishoujo Battle: Double Strike!
19 kwietnia: Winter Ember
21 kwietnia: Lumote: The Mastermote Chronicles, orbit.industries, Galactic Wars EX, Anuchard, Evasion from Hell, Yomawari 3
22 kwietnia: Ganryu 2
26 kwietnia: The Serpent Rogue
27 kwietnia: Abyss Memory – Fallen Angel and the Path of Magic
28 kwietnia: Transiruby, OshiRabu: Waifus Over Husbandos ~Love・or・die~, Marco & The Galaxy Dragon, Marble Maid, Parkasaurus, Cricket 22
29 kwietnia: amiibo – Min Min (Super Smash Bros. series)
W kwietniu ma również ukazać się: LoveKami Trilogy


Co padnie Waszym łupem w kwietniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz