Poznajcie Fragrant Story! Nową grę na Nintendo 3DS!

3DS nie zamierza odchodzić do lamusa

Mamy rok 2022. Od wydania ostatniej gry na Nintendo 3DS minął prawie rok (dla ciekawskich, było to Flying Axe), a tu taka niespodzianka! 21 kwietnia w eShopie (potwierdzone dla regionu NA) zadebiutuje pozycja Fragrant Story. Jeżeli jesteście fanami takich klasyków jak Tactics Ogre i Final Fantasy Tactics, to gra powinna idealnie trafić w wasze gusta. Gra doczeka się też limitowanego wydania pudełkowego, które można nabyć na oficjalnej stronie wydawcy gry Squire-Games. Fizyczne kopie Fragrant Story zawierają ścieżkę dźwiękową na CD plus cyfrowy kod oraz pudełko z kartridżem.

Fragrant Story to zupełnie nowa 16-bitowa taktyczna gra RPG w stylu Tactics Ogre i Final Fantasy Tactics. Dołącz do gwiazdorskiej obsady weteranów branży, gdzie  przy ścieżce dźwiękowej pomagał Hitoshi Sakimoto (m.in. Final Fantasy Tactics i Final Fantasy XII) i jego ekipa Basiscape, a swoje głosy użyczyli Gideon Emery i Nicole Fantl.

Twój zespół składa się z dzieciaków ze świata Otosan, które trafiają do krainy Flowergard za pomocą gogli VR. Każdy protagonista ma unikalną umiejętność, która może pomóc ujarzmić armię przeciwnika. Wbij jednego wroga w drugiego, odzyskaj zdrowie lub zbroję, wciągnij wrogów i zwiąż ich lub zablokuj ich ruchy, aby uniemożliwić przejście. Strategiczne wykorzystanie terenu i umiejętności bohaterów będzie kluczem do zwycięstwa.

Prawdopodobnie nie będzie to jedyna nowa pozycja na 3DSa. Jak można wyczytać ze wpisu twórcy Fragrant Story na Pateronie, w tym roku możemy doczekać się jeszcze 3 kolejnych pudełkowych tytułów na tę zasłużoną kieszonkę. Jedną z gier jest shmup Andro Dunos 2, a dwie pozostałe są owiane tajemnicą. Szykuję się niezły rok dla tego handhelda i trzymajmy kciuki, żeby te gry trafiły także do naszego regionu.

# Zwiastun Fragrant Story

2 komentarze

Dodaj komentarz