Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Aktualizacja systemowa 14.0.0 jest już do pobrania

Jak Nintendo udostępnia aktualizację systemową z okrągłym numerkiem, to musi być to coś ważnego. I bynajmniej nie chodzi tutaj o kolejną stabilizacją już ustabilizowanego stabilnego systemu konsoli. Po pięciu latach od premiery konsoli w końcu będziemy mieć możliwość grupowania aplikacji w folderach. Drugą zmianą jest dodanie możliwości regulacji głośności urządzenia audio Bluetooth za pomocą konsoli lub przycisków na urządzeniu. W takim tempie to może w przyszłym roku doczekamy się nowych motywów dla Switcha?

Sam proces grupowania aplikacji jest bardzo prosty. Wchodząc w All Software, pojawia się nowa opcja pod przyciskiem L, która pozwala stworzyć nową grupę. Następnie wybieramy interesujące nas pozycje:

Aktualizacja systemowa 14.0.0

Następnie za pomocą + przechodzimy dalej i zatwierdzamy tworzenie grupy:
Aktualizacja systemowa 14.0.0
Grupa utworzona i możemy uporządkować pozostałe aplikacje na naszej liście:
Aktualizacja systemowa 14.0.0

Pełna rozpiska zmian:

Do menu All Software dodano funkcję „Group”:

  • Możesz teraz tworzyć grupy oprogramowania, które pomogą Ci uporządkować twoje gry i aplikacje na konsoli.
  • Tworzenie grup dla różnych gatunków gier, twórców gier lub w inny sposób, w jaki chcesz uporządkować oprogramowanie, może ułatwić znalezienie żądanej aplikacji. Można utworzyć do 100 grup z maksymalnie 200 aplikacjami na grupę.
  • Przycisk przejścia do ekranu All Software jest wyświetlany tylko wtedy, gdy w systemie znajduje się 13 lub więcej ikon aplikacji.

Zmieniono zachowanie głośności Bluetooth Audio:

  • Możesz teraz regulować głośność urządzeń audio Bluetooth za pomocą konsoli Nintendo Switch™ lub za pomocą przycisków regulacji głośności na urządzeniu audio Bluetooth.
  • Aby te zmiany działały, urządzenie audio Bluetooth musi obsługiwać profil AVRCP.
  • Głośność wyświetlana na konsoli będzie odzwierciedlać głośność dźwięku Bluetooth podczas korzystania z przycisków sterujących urządzenia.
  • Zwiększono maksymalną głośność niektórych urządzeń audio Bluetooth.
  • Przy pierwszym podłączeniu urządzenia głośność zostanie zmniejszona, aby uniknąć gwałtownej głośności.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Konkurs

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Stabilność, jakiej jeszcze nie było!

Nintendo Switch

Big N przyspieszyło z wydawaniem aktualizacji systemowych. Tym razem update 14.1.0 nie przynosi tak dużych zmian, jak poprzedni, ale zawsze dobrze wiedzieć, że firma...

Nintendo Switch

Czy Switch przegonił już 3DSa w stabilności?

Nintendo Switch

N64 i Mega Drive trafiają na Switcha