Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Aktualizacja systemowa 14.0.0 jest już do pobrania

Jak Nintendo udostępnia aktualizację systemową z okrągłym numerkiem, to musi być to coś ważnego. I bynajmniej nie chodzi tutaj o kolejną stabilizacją już ustabilizowanego stabilnego systemu konsoli. Po pięciu latach od premiery konsoli w końcu będziemy mieć możliwość grupowania aplikacji w folderach. Drugą zmianą jest dodanie możliwości regulacji głośności urządzenia audio Bluetooth za pomocą konsoli lub przycisków na urządzeniu. W takim tempie to może w przyszłym roku doczekamy się nowych motywów dla Switcha?

Sam proces grupowania aplikacji jest bardzo prosty. Wchodząc w All Software, pojawia się nowa opcja pod przyciskiem L, która pozwala stworzyć nową grupę. Następnie wybieramy interesujące nas pozycje:

Aktualizacja systemowa 14.0.0

Następnie za pomocą + przechodzimy dalej i zatwierdzamy tworzenie grupy:
Aktualizacja systemowa 14.0.0
Grupa utworzona i możemy uporządkować pozostałe aplikacje na naszej liście:
Aktualizacja systemowa 14.0.0

Pełna rozpiska zmian:

Do menu All Software dodano funkcję „Group”:

  • Możesz teraz tworzyć grupy oprogramowania, które pomogą Ci uporządkować twoje gry i aplikacje na konsoli.
  • Tworzenie grup dla różnych gatunków gier, twórców gier lub w inny sposób, w jaki chcesz uporządkować oprogramowanie, może ułatwić znalezienie żądanej aplikacji. Można utworzyć do 100 grup z maksymalnie 200 aplikacjami na grupę.
  • Przycisk przejścia do ekranu All Software jest wyświetlany tylko wtedy, gdy w systemie znajduje się 13 lub więcej ikon aplikacji.

Zmieniono zachowanie głośności Bluetooth Audio:

  • Możesz teraz regulować głośność urządzeń audio Bluetooth za pomocą konsoli Nintendo Switch™ lub za pomocą przycisków regulacji głośności na urządzeniu audio Bluetooth.
  • Aby te zmiany działały, urządzenie audio Bluetooth musi obsługiwać profil AVRCP.
  • Głośność wyświetlana na konsoli będzie odzwierciedlać głośność dźwięku Bluetooth podczas korzystania z przycisków sterujących urządzenia.
  • Zwiększono maksymalną głośność niektórych urządzeń audio Bluetooth.
  • Przy pierwszym podłączeniu urządzenia głośność zostanie zmniejszona, aby uniknąć gwałtownej głośności.
Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Super Mega Baseball 4

Data: 2 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Chwyć rękawicę i kij – pora wyjść na boisko z najlepszymi zawodnikami w historii, ponieważ Legendy pojawiły się w Super Mega Baseball 4. Do uwielbianego składu Super Mega League All-Stars dołączy ponad 200 byłych zawodowych graczy, takich jak Vladimir Guerrero, Johnny Damon, Ozzie Smith i Jason Giambi. Uderzaj, rzucaj i rób wślizgi do bazy, korzystając […]

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

Zobacz też

Nintendo Switch

Stabilności przybywaj! Nie no serio, jako posiadacz najstabilniejszej hybrydowej konsoli, powiem wam, że stabilności nigdy za mało.

Nintendo Switch

Poza zwiększoną stabilnością systemu Nintendo zadbało o naprawę kilku błędów.

Nintendo 3DS

Starzy, ale jarzy!

Nintendo Switch

Stabilność, jakiej jeszcze nie było!