W Monster Hunter Rise: Sunbreak zagramy pod koniec czerwca

Marcowy Monster Hunter Digital Event już za nami! Wiemy już, kiedy zagramy w rozszerzenie Rise oraz co na nas czeka.

30 czerwca ukaże się Monster Hunter Rise: Sunbreak, ogłosił dzisiaj Capcom podczas marcowego Monster Hunter Digital Event. Jeśli ostatni rok spędziliście pod głazem, to Sunbreak jest ogromnym rozszerzeniem dla Monster Hunter Rise, czyli naszej gry roku 2021. Jest to oczywiście płatny dodatek, a w jego skład wchodzą:

  • Elgado Outpost – Akcja przeniesie nas w nowe miejsce, port, który służy za miejscówkę badawczą nad Trzema Lordami – ogromnymi potworami męczącymi lokalne królestwo.
  • Potwory – Nowe, stare i pozmieniane. W tym Malzeno, Lunagaron, Garangolm, Blood Orange Bishaten i powracający ulubieniec fanów – Astalos.
  • Wirebug – Powracają skille, a nowe mózgi pracujące nad rozwojem tej unikalnej dla Rise mechaniki, zapewnią nowe umiejętności.
  • Nowe miejscówki – Tego domyślił się każdy, po informacji o przenosinach, ale twórcy obiecują brak loadingów.

Podobnie jak do podstawki, tak i rozszerzenie będzie dostępne w wersji Deluxe. Oznacza to, że z zakupem nabędziemy również layered armor, gesty i fryzury. W sprzedaży pojawi się także zestaw podstawka + rozszerzenie. Jeśli zdecydujecie się na zakup byle której wersji przed premierą, otrzymacie skórki dla naszych czworonożnych towarzyszy. Nie zabraknie również amiibo i do sprzedaży trafią nowe trzy powiązane z Sunbreak: Canyne Malzeno Palamute, Malzeno i Felyne Malzeno Palico.

Dodaj komentarz