Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nowe pokazy z zapowiedziami na horyzoncie!

O ile w zeszłych latach gier mogło brakować, tak w tym nie ma o tym mowy. Tylko jak znaleźć czas, aby to wszystko ograć.

Ostatnimi czasy wysypało zapowiedziami nowych pokazów naszej ulubionej branży rozrywki. Poniżej znajdziecie wszystkie nowe wydarzenia, jakie pojawiły się na horyzoncie, a więcej wydarzeń znajdziecie w naszej zakładce Wydarzenia w głównym menu.

Monster Hunter Digital Event – Marzec 2022

Data: 15.03.2022 15:00

Już dzisiaj CAPCOM podzieli się najświeższymi informacjami z uniwersum Monster Hunter. Możemy spodziewać się nowych aktualizacji do Monster Hunter Rise oraz jest duża szansa na to, że poznamy dzisiaj datę wydania Monster Hunter Rise: Sunbreak.

Monster Hunter Digital Event

Japan Fighting Game Publishers Roundtable

Data: 21.03.2022 07:00-09:30

Siła Fighting Games Community jest to, że trzyma się razem. Nie inaczej jest z japońskimi deweloperami i wydawcami odpowiedzialnymi za gry z gatunku bijatyk. Po raz kolejni zbierają się oni przy okrągłym stole, aby porozmawiać o obecnej sytuacji marek, które tworzą, oraz o ich przyszłości. Do stołu usiądą osobistości z Capcom, Arc System Works, SNK, SEGA, Arica i Bandai Namco.

Future Games Show: Spring Showcase 2022

Data: 24.03.2022 23:00 / E3 – 11.06.2022 / Gamescom – 24.08.2022

GamesRadar powraca ze swoim flagowym show. Redaktorzy i redaktorki przygotowują nie jeden a trzy pokazy. Pierwszy odbędzie się w przyszły czwartek, a następne odbędą się podczas E3 i Gamescom. Do tej pory FGS były całkiem ciekawymi przedstawieniami i w ich trakcie mogliśmy zobaczyć nowe materiały o grach od takich wydawców jak: Warner Bros. Entertainment, Team17, Koch Media, Konami, Sega oraz wielu innych.

New Game+ Expo 2022

Data: 31.03.2022 18:00

NG+E zapewni nam nową dawkę gierek z Azji. Ponownie podczas wydarzenia zobaczymy gry od takich twórców jak: AKSYS Games, Idea Factory, Inti Creates, Natsume, NEOWIZ, Nippoin Ichi Software, Playism, PM Studios, Rocket Panda Games, Skystone Games.

Wholesome Direct

Data: Czerwiec 2022

Najcieplejszy i najmilszy direct ponownie odbędzie się w tym roku. Na tym pokazie nie znajdziecie gier przepełnionych akcją, brutalnością lub intrygami. Tutaj zostaną przedstawione tytuły, po których zrobi się wam dobrze w serduszku.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Konkurs

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Monster Hunter

Czekacie z niecierpliwością na nowe informacje związane z dodatkiem do Monster Hunter Rise? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na to pytanie, to zarezerwujcie sobie czas 15...

Nintendo Switch

Broń do ręki i pora ruszać na łowy!

Japonia

Dzień, na który czekają wszyscy fani bijatyk na świecie