Nowe pokazy z zapowiedziami na horyzoncie!

O ile w zeszłych latach gier mogło brakować, tak w tym nie ma o tym mowy. Tylko jak znaleźć czas, aby to wszystko ograć.

Ostatnimi czasy wysypało zapowiedziami nowych pokazów naszej ulubionej branży rozrywki. Poniżej znajdziecie wszystkie nowe wydarzenia, jakie pojawiły się na horyzoncie, a więcej wydarzeń znajdziecie w naszej zakładce Wydarzenia w głównym menu.

Monster Hunter Digital Event – Marzec 2022

Data: 15.03.2022 15:00

Już dzisiaj CAPCOM podzieli się najświeższymi informacjami z uniwersum Monster Hunter. Możemy spodziewać się nowych aktualizacji do Monster Hunter Rise oraz jest duża szansa na to, że poznamy dzisiaj datę wydania Monster Hunter Rise: Sunbreak.

Monster Hunter Digital Event

Japan Fighting Game Publishers Roundtable

Data: 21.03.2022 07:00-09:30

Siła Fighting Games Community jest to, że trzyma się razem. Nie inaczej jest z japońskimi deweloperami i wydawcami odpowiedzialnymi za gry z gatunku bijatyk. Po raz kolejni zbierają się oni przy okrągłym stole, aby porozmawiać o obecnej sytuacji marek, które tworzą, oraz o ich przyszłości. Do stołu usiądą osobistości z Capcom, Arc System Works, SNK, SEGA, Arica i Bandai Namco.

Future Games Show: Spring Showcase 2022

Data: 24.03.2022 23:00 / E3 – 11.06.2022 / Gamescom – 24.08.2022

GamesRadar powraca ze swoim flagowym show. Redaktorzy i redaktorki przygotowują nie jeden a trzy pokazy. Pierwszy odbędzie się w przyszły czwartek, a następne odbędą się podczas E3 i Gamescom. Do tej pory FGS były całkiem ciekawymi przedstawieniami i w ich trakcie mogliśmy zobaczyć nowe materiały o grach od takich wydawców jak: Warner Bros. Entertainment, Team17, Koch Media, Konami, Sega oraz wielu innych.

New Game+ Expo 2022

Data: 31.03.2022 18:00

NG+E zapewni nam nową dawkę gierek z Azji. Ponownie podczas wydarzenia zobaczymy gry od takich twórców jak: AKSYS Games, Idea Factory, Inti Creates, Natsume, NEOWIZ, Nippoin Ichi Software, Playism, PM Studios, Rocket Panda Games, Skystone Games.

Wholesome Direct

Data: Czerwiec 2022

Najcieplejszy i najmilszy direct ponownie odbędzie się w tym roku. Na tym pokazie nie znajdziecie gier przepełnionych akcją, brutalnością lub intrygami. Tutaj zostaną przedstawione tytuły, po których zrobi się wam dobrze w serduszku.

Dodaj komentarz