Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nowe pokazy z zapowiedziami na horyzoncie!

O ile w zeszłych latach gier mogło brakować, tak w tym nie ma o tym mowy. Tylko jak znaleźć czas, aby to wszystko ograć.

Ostatnimi czasy wysypało zapowiedziami nowych pokazów naszej ulubionej branży rozrywki. Poniżej znajdziecie wszystkie nowe wydarzenia, jakie pojawiły się na horyzoncie, a więcej wydarzeń znajdziecie w naszej zakładce Wydarzenia w głównym menu.

Monster Hunter Digital Event – Marzec 2022

Data: 15.03.2022 15:00

Już dzisiaj CAPCOM podzieli się najświeższymi informacjami z uniwersum Monster Hunter. Możemy spodziewać się nowych aktualizacji do Monster Hunter Rise oraz jest duża szansa na to, że poznamy dzisiaj datę wydania Monster Hunter Rise: Sunbreak.

Monster Hunter Digital Event

Japan Fighting Game Publishers Roundtable

Data: 21.03.2022 07:00-09:30

Siła Fighting Games Community jest to, że trzyma się razem. Nie inaczej jest z japońskimi deweloperami i wydawcami odpowiedzialnymi za gry z gatunku bijatyk. Po raz kolejni zbierają się oni przy okrągłym stole, aby porozmawiać o obecnej sytuacji marek, które tworzą, oraz o ich przyszłości. Do stołu usiądą osobistości z Capcom, Arc System Works, SNK, SEGA, Arica i Bandai Namco.

Future Games Show: Spring Showcase 2022

Data: 24.03.2022 23:00 / E3 – 11.06.2022 / Gamescom – 24.08.2022

GamesRadar powraca ze swoim flagowym show. Redaktorzy i redaktorki przygotowują nie jeden a trzy pokazy. Pierwszy odbędzie się w przyszły czwartek, a następne odbędą się podczas E3 i Gamescom. Do tej pory FGS były całkiem ciekawymi przedstawieniami i w ich trakcie mogliśmy zobaczyć nowe materiały o grach od takich wydawców jak: Warner Bros. Entertainment, Team17, Koch Media, Konami, Sega oraz wielu innych.

New Game+ Expo 2022

Data: 31.03.2022 18:00

NG+E zapewni nam nową dawkę gierek z Azji. Ponownie podczas wydarzenia zobaczymy gry od takich twórców jak: AKSYS Games, Idea Factory, Inti Creates, Natsume, NEOWIZ, Nippoin Ichi Software, Playism, PM Studios, Rocket Panda Games, Skystone Games.

Wholesome Direct

Data: Czerwiec 2022

Najcieplejszy i najmilszy direct ponownie odbędzie się w tym roku. Na tym pokazie nie znajdziecie gier przepełnionych akcją, brutalnością lub intrygami. Tutaj zostaną przedstawione tytuły, po których zrobi się wam dobrze w serduszku.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

  1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

  2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Super Mega Baseball 4

Data: 2 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Chwyć rękawicę i kij – pora wyjść na boisko z najlepszymi zawodnikami w historii, ponieważ Legendy pojawiły się w Super Mega Baseball 4. Do uwielbianego składu Super Mega League All-Stars dołączy ponad 200 byłych zawodowych graczy, takich jak Vladimir Guerrero, Johnny Damon, Ozzie Smith i Jason Giambi. Uderzaj, rzucaj i rób wślizgi do bazy, korzystając […]

Loop8: Summer of Gods

Data: 5 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji, jakie zbudowałeś i decyzji, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda […]

Nocturnal

Data: 7 czerwca, 2023
All-day event
Premiera

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

Zobacz też

Nintendo Switch

Amatsu i Risen Shagaru Magala pojawiły się na naszych terenach łowieckich i jeszcze nie wiedzą, że to ich największa pomyłka.

Monster Hunter

Czekacie z niecierpliwością na nowe informacje związane z dodatkiem do Monster Hunter Rise? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco na to pytanie, to zarezerwujcie sobie czas 15...

Nintendo Switch

Broń do ręki i pora ruszać na łowy!