Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Trzy gry przedstawione podczas State of Play od SONY trafią również na Nintendo Switch

Wojownicze Żółwie Ninja, bijatyka JoJo oraz nowy taktyczny RPG od Square Enix.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection

Leonardo, Raphael, Donatello i Michelangelo wskrzeszą wspomnienia nową kolekcją gier. Konami wspólnie z Digital Eclipse przeniosą klasyczne tytuły na aktualne platformy, w tym na Nintendo Switch. Bohaterowie lat 80. powracają w 13 tytułach, w tym beat ’em upach i bijatykach. Nowy York, ścieki, futurystyczne bazy — żółwie, Splinter i Shredder wyrównają rachunki na każdej dostępnej arenie. Kolekcja zadebiutuje w tym roku zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej, a ta druga została wyceniona na 39.99$.

 • Teenage Mutant Ninja Turtles (Arcade)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time (Arcade)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles (NES)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Arcade Game (NES)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project (NES)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (NES)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles in Time (Super Nintendo)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Super Nintendo)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist (Sega Genesis)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Sega Genesis)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of The Foot Clan (Game Boy)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles II: Back From The Sewers (Game Boy)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles III: Radical Rescue(Game Boy)

JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R

Bandai Namco i CyberConnect2 spełnią w tym roku kilka marzeń fanów JoJo na całym świecie. Wczesną jesienią tego roku na Nintendo Switch zadebiutuje nowa bijatyka osadzona w uniwersum JoJo’s Bizarre Adventure. All Star Battle R pozwoli nam wcielić się w 50 bohaterów dobranych z każdej części historii. Charyzma będzie wylewać się z ekranu litrami, a i nie zabraknie znanych powiedzonek. Gra rozwinie system walki zaprezentowany w 2013 roku, dodane zostaną między innymi hit stopy, dashe, nowe kombosy, oraz system wsparć rodem z tag-teamowych tytułów. Spora ilość trybów gry zapewni rozrywkę jednakowo dla graczy solowych oraz tych preferujących grę multi.

The DioField Chronicle

Przeżywamy renesans gier taktycznych, więc Square Enix ma dla nas kolejny tytuł z gatunku. Lancarse pracuje nad The DioField Chronicle, które wyda w obecnym roku. Nie jest to jednak klasyczne zacięcie z siatką pól, a rozgrywka bardziej przypomina tą z X-COM lub Valkyria Chronicles. Gracz jak zwykle zostaje wpleciony w środek militarnego konfliktu pomiędzy zwaśnionymi królestwami. Między starciami będziemy planować naszą strategię oraz wyszkolimy nasze jednostki.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Konkurs

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też