Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Demo oraz nowy film pozwalają sprawdzić jak Kirby radzi sobie w akcji

Nowy trailer prezentuje wszystkie kluczowe elementy gry, a w eShopie znajdziecie już demo gry, które wprowadzi nas w Zapomniany Świat.

Premiera już pod koniec miesiąca, ale zagrać możecie teraz! Wystarczy, że udacie się do eShopu i tam odnajdziecie Kirby and the Forgotten Land. Po tym wystarczy pobrać demo i możecie sami sprawdzić początek przygody Różowego na miesiąc przed premierą.

Korzystając z okazji, Nintendo podzieliło się nowym trailerem, w którym przedstawiło wszystkie kluczowe elementy nadchodzącej produkcji od Hal Laboratory. Jeśli zastanawiacie się, na jakie tereny trafi Kirby, jakie umiejętności będzie kopiował, jak się zachowa z pełnymi ustami, lub też, w jakie mini gry zagracie, to w tym trailerze poznacie odpowiedzi na te pytania.

Kirby and the Forgotten Land zadebiutuje w Europie ekskluzywnie na Nintedo Switch 25 marca 2022 roku. Gra będzie dostępna fizycznie oraz cyfrowo w eShopie (249,80 zł).

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. philipo

    6 marca, 2022 at 9:02 am

    Pograłem trochę i ostatecznie przekonałem się do zakupu. Czekam z niecierpliwością do premiery 🙂

  2. mobor

    12 marca, 2022 at 5:25 pm

    zamówione. Petarda

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Konkurs

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Nintendo ma dla nas nową propozycję gry wieloosobowej, w której toczący się Kirby będzie napełniał swój brzuch!

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

Trójka bohaterów, przed którymi stoi szereg decyzji do podjęcia! Opowiesz się po stronie Glenbrooków, czy może Wolffortów?

Nintendo Switch

Z każdą nową informacją najnowsze przygody Kirbiego zapowiadają się coraz lepiej i lepiej! A teraz już wiemy, kiedy zagramy.