Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[Rozkład Jazdy] Marzec 2022

Sporo dobrego w marcu trafi do posiadaczy Nintendo Switch! Walki, strategie i wyścigi! Niech się dzieje!


FAR: Changing Tides

Data premiery: 1 marca 2022

Cena: 80 zł (eShop)

Walcz z żywiołami, wcielając się w postać Toe — nowego głównego bohatera, który po przebudzeniu odkrywa, że został uwięziony w zatopionym świecie, a jego bliscy zniknęli. Świat, który zwykł nazywać domem, przemienił się w obce i nierzadko wrogie środowisko. Musisz wskazać Toe drogę przez ruiny, które są jedyną pozostałością po wspaniałej niegdyś społeczności, i znaleźć okazję, by rozpocząć wszystko od nowa.

Little Orpheus

Data premiery: 1 marca 2022

Cena: 59,99 zł (eShop)

Little Orpheus to przygodowa gra typu side-scroll w technikolorze inspirowana takimi klasykami kina jak „Flash Gordon”, „Sindbad” oraz „Ląd, o którym zapomniał czas”. Platformowe wyzwania i nieskomplikowane zagadki oferowane przez ten tytuł są wystarczająco łatwe dla zwykłych graczy, ale odpowiednio wymagające dla żądnych przygód weteranów.

Conan Chop Chop

Data premiery: 1 marca 2022

Cena: 89,99 zł (eShop)

Weź udział w Gniew-a-tonie, diabelskim wyzwaniu stworzonym przez złowieszczego czarnoksiężnika Thoth-Amona, próbującego uwięzić bohaterów Hyborii. Miażdż, niszcz i okaleczaj wrogów przy użyciu arsenału brutalnych broni, gdy wraz ze znajomymi będziecie mierzyć się ze sługusami zła. Ulepszaj swoją wioskę, swoje zdolności i siebie (serio, ta gra sprawi, że staniesz się lepszym człowiekiem).

Zombie Rollerz: Pinball Heroes

Data premiery: 2 marca 2022

Cena: 60 zł (eShop)

Zombie Rollerz: Pinball Heroes to najlepsze połączenie klasycznego flippera i obrony przed zombie z elementami gier typu roguelike, które sprawia, że Twoje rozgrywki nigdy nie będą takie same! Ta gra jeszcze nigdy nie była tak dobra! Zombie Rollerz: Pinball Heroes to ulepszona kontynuacja swojego słynnego poprzednika, który zachwycił miliony graczy na urządzeniach mobilnych!

Triangle Strategy

Data premiery: 4 marca 2022

Cena: 249,80 zł (eShop)

Dowódź grupą wojowników jako Serenoa, spadkobierczyni rodu Wolffort, w splątanej intrydze, w której twoje decyzje mają znaczenie. Kluczowe wybory, których dokonasz, wzmocnią jedno z trzech przekonań – Użyteczność, Moralność, Wolność – które razem składają się na światopogląd Serenoi i wpływają na rozwój historii. W obliczu naprawdę doniosłych decyzji losy wielu postaci będą ważyć się, oddając swoje głosy na łuski przekonania. W tych momentach sojusznicy i decyzje, które podejmujesz, mogą decydować o losach całych narodów i samego kontynentu Norzelia.

The Cruel King and the Great Hero

Data premiery: 4 marca 2022

Cena: 120 zł (eShop)

Dołącz do nieustraszonej dziewczyny w jej wielu przygodach, gdy stara się zostać bohaterką z pomocą jej potężnego smoczego obrońcy. Po drodze poznaj nowych przyjaciół, zbieraj przedmioty i pomagaj ludziom ze wszystkich środowisk! Odkryj wzruszającą opowieść o życzliwości, towarzystwie i rodzinie we wspaniałym, ręcznie rysowanym świecie.

Ryan’s Rescue Squad

Data premiery: 4 marca 2022

Cena: 160 zł (eShop)

Przyjaciele Ryana zostali porwani przez Dark Titana, Robo Combo i Packrata. Tylko ty możesz ich uratować! Wyrusz w przygodę pełną śluzu, bossów w statkach kosmicznych i jajek z niespodziankami Ryana. Zbieraj słoneczne monety i jajka z niespodziankami, żeby odblokować nowe przedmioty i ubierać postać w czapki obcych, sprzęt graczy i inne elementy. Wykorzystaj swoją zręczność i ruchy specjalne, żeby uratować świat.

Chocobo GP

Data premiery: 10 marca 2022

Cena: 209,80 zł (eShop)

Uruchom silniki i przygotuj się na nowe wrażenia z wyścigów, z listą dziesiątek ulubionych postaci Chocobo, wraz z ich własnymi unikalnymi umiejętnościami i wariantami. Wyposaż Magicites i pokonaj konkurencję, dryfując po różnych znanych trasach w trybach wieloosobowych online i offline. Rywalizuj w turniejach i zostań panującym mistrzem GP!

Aztech Forgotten Gods

Data premiery: 10 marca 2022

Cena: 114,99 zł (eShop)

Aztech Forgotten Gods to cyberkamienna przygoda podążająca śladami Achtli, młodej kobiety, która walczy z olbrzymimi zapomnianymi bogami. By poznać prawdę dotyczącą jej leżącej w odległej przyszłości mezoamerykańskiej metropolii, Achtli będzie musiała wykorzystać przeciwko bogom ich własną moc, przemierzając miasto z wielką gracją i siłą.

Young Souls

Data premiery: 10 marca 2022

Cena: TBA (eShop)

Young Souls to gra będąca połączeniem gatunku beat‘em up i RPG, której akcja toczy się w świecie przedstawionym w niesamowitym stylu graficznym. Przemierzaj świat ludzi i wymiar goblinów – w obu aż roi się od wrogów, ale nie brakuje także nieoczekiwanych zdarzeń i potencjalnych sojuszników. Chwyć za broń i ruszaj na poszukiwanie przybranego ojca w rozległych lochach w krainie goblinów. Wyposaż się w najmocniejszy pancerz i najlepszy arsenał, aby z ich pomocą pokonać hordy wrogów oraz bossów czających się po drugiej stronie portalu. Twoim najważniejszym sojusznikiem podczas walk jest wyposażenie. Dostosuj styl gry do poszczególnych lochów, zmieniając przedmioty wykorzystywane podczas rozgrywki.

.hack//G.U. Last Recode

Data premiery: 11 marca 2022

Cena: TBA (eShop)

Zaloguj się do trylogii .hack//G.U. i wróć do świata „The World”. Zobacz, jak Haseo śledzi Tri-Edge w kolekcji .hack//G.U. Last Recode, która oferuje lepszą grafikę, udoskonaloną rozgrywkę i całkiem nowe mody! Ta kolekcja obejmuje 3 oryginalne tytuły .hack//G.U.: Rebirth, Reminisce i Redemption, w pełni odświeżone. Można w niej też znaleźć nowość — czwarty tytuł: hack//G.U. Reconnection.

Hotel Transylvania: Scary-Tale Adventures

Data premiery: 11 marca 2022

Cena: 160 zł (eShop)

W grze Hotel Transylwania: Potworzaste Przygody możesz przemierzać światy znane z klasycznych bajek, wędrując w towarzystwie ulubionych postaci z filmów animowanych studia Sony Pictures! Wciel się w postacie Draka oraz Mavis i przeżywaj przygody z dreszczykiem w wyjątkowych krainach Czerwonego Kapturka, Nowych szat króla oraz Ali Baby i czterdziestu rozbójników.

Phantom Breaker: Omnia

Data premiery: 14 marca 2022

Cena: 136 zł (eShop)

Phantom Breaker Omnia to szybka bijatyka anime 2D, w której występuje 20 unikalnych postaci, zmagających się ze sobą, aby spełnić swoje największe życzenia. Możliwość wyboru między 3 stylami walki spodoba się doświadczonym graczom, a gra będzie przystępniejsza dla nowicjuszy.

Gal ☆ Gun Double Peace

Data premiery: 17 marca 2022

Cena: TBA (eShop)

Klasyczna strzelanka na szynach, z tą różnicą, że zastępuje kule strzałami feromonowymi, a wrogów zawrotnymi, opętanymi miłością uczennicami. Każdy list miłosny i zaawansowany pocałunek wyczerpują Twoją energię! Odeprzyj je, ulepszając swoje statystyki i weź udział w oburzająco lubieżnych minigrach, aby znaleźć swoją prawdziwą miłość!

Persona 4 Arena Ultimax

Data premiery: 17 marca 2022

Cena: TBA (eShop)

Stawka jest Ostateczna, napięcie maksymalne, walka… ULTIMAX!
Poznaj najnowszą odsłonę ukochanej serii Persona 4 z ekscytującym zwrotem akcji.
Dołącz do bohaterów walczących z armią Cieni w P-1 CLIMAX!

WRC 10

Data premiery: 17 marca 2022

Cena: TBA (eShop)

Entuzjastycznie przyjęta przez krytyków i zawodowych kierowców symulacja wyścigów rajdowych powraca w nowej odsłonie! Osiągnij podium w sezonie 2021, świętuj 50-lecie mistrzostw i wskrześ najlepsze momenty z historii, siadając za kierownicą legendarnych samochodów.

Dark Deity

Data premiery: 17 marca 2022

Cena: TBA (eShop)

Wejdź do świata Terrazael i poprowadź wkrótce legendarnych bohaterów w ich misji przywrócenia krainy podzielonej złamanymi przysięgami, lekkomyślnymi wojnami i nieokiełznaną magią. Walcz w turowych bitwach, zarządzaj relacjami między postaciami, zbieraj niebezpieczne artefakty i miejmy nadzieję, że przywrócisz pokój na świecie.

Who Pressed Mute on Uncle Marcus?

Data premiery: 18 marca 2022

Cena: 50 zł (eShop)

Fascynująca, filmowa zagadka kryminalna ze zwrotem akcji. Ktoś próbował zamordować wujka Marcusa. Biorąc udział w corocznym quizie rodzinnym, ujawnij prawdę i spróbuj go uratować, zanim będzie za późno.

Aery – Calm Mind 2

Data premiery: 24 marca 2022

Cena: 39 zł (eShop)

Aery – Calm Mind 2 to interaktywna gra, która ma na celu zrelaksowanie umysłu i duszy. Wskakujesz w rolę małego ptaszka, odkrywasz piękne krajobrazy i zbierasz magiczne kryształy, które oznaczają określone krajobrazy.

Rune Factory 5

Data premiery: 25 marca 2022

Cena: 239,90 zł (eShop)

W sennym miasteczku granicznym Rigbarth rozgrywają się tajemnicze wydarzenia, które wpływają na runy, które rządzą równowagą między ludzkością a naturą… Jako najnowszy strażnik organizacji pokojowych, SEED, chroń miasto na pograniczu, łapiąc hałaśliwe potwory. Kiedy nie jesteś na misji, współpracuj z mieszkańcami Rigbarth, aby pomóc miastu rozkwitać poprzez rolnictwo, festiwale i przyjaźnie! Jednak gdy równowaga pokoju zaczyna się zmieniać, nadchodzi czas, aby się wykazać. Połącz siły z mieszkańcami miasta i wyrusz na wielką przygodę, aby rozwikłać tajemnicę, która spadła na krainę i pogrąża ją w chaosie.

Kirby and the Forgotten Land

Data premiery: 25 marca 2022

Cena: 249,80 zł (eShop)

Odkryj nową przygodę Kirby’ego w trójwymiarze osadzoną w tajemniczym świecie. W tej grze gracze mogą swobodnie poruszać się po obszarach 3D, korzystając ze znanych umiejętności kopiowania Kirby’ego. Co czeka Kirby’ego, gdy odkryje tajemniczą scenerię wypełnioną opuszczonymi strukturami z minionej cywilizacji?

Ikai

Data premiery: 29 marca 2022

Cena: TBA (eShop)

Strach i niepokój panują, gdy najmroczniejsze opowieści z japońskiego folkloru ożywają w tym pierwszoosobowym horrorze psychologicznym. Osadzona w czasach feudalnych Ikai obraca się wokół kapłanki świątyni, która walczy o pokonanie duchów swojej przeszłości i teraźniejszości.

Coromon

Data premiery: 31 marca 2022

Cena: TBA (eShop)

Coromon to nowoczesne podejście do klasycznego gatunku oswajania potworów. Okiełznaj Coromona i eksploruj rozległy świat pełen emocjonujących turowych bitew, zakręconych łamigłówek i tajemniczego zagrożenia dla świata skazanego na klęskę. Nikt nie powiedział, że bycie Badaczem Bitewnym jest łatwe!


Pozostałe gry, które ukażą się w marcu

2 marca: Primordia, 35MM, Phlegethon
3 marca: Dexter Stardust, A Musical Story, LIT: Bend the Light, Would you like to run an idol café? 2, Old Coin Pusher Friends, Ambition Record, Pretty Girls Breakers!, Bus Driver Simulator Countryside, CATch the Stars, Menseki Genius, The Uncertain: Last Quiet Day
4 marca: What Lies in the Multiverse, GUNBORG: DARK MATTERS, Quest for Infamy, Dr. Oil, ELO 1100 Chess, Ink Cipher, Knight’s Try, Operation Zeta
5 marca: LIT: Bend the Light, Street Cats Race
8 marca: The Wild Case
9 marca: Will You Snail?
10 marca: Grand Mountain Adventure: Wonderlands, Time Loader, The Last Cube, ASHWALKERS – A SURVIVAL JOURNEY, Ancient Islands, Move or Die: Unleashed, Slide Stories: Neko’s Journey, Hoa (pudełko), Cosmos Bit
11 marca: Two Hundred Ways
15 marca: Death’s Gambit: Afterlife (pudełko), Disco Elysium: The Final Cut (pudełko), MacGuffin’s Curse
22 marca: Kraken Academy!!, Tempest 4000
23 marca: Thunder Kid
24 marca: A Memoir Blue, Lumote: The Mastermote Chronicles, OddBallers
25 marca: Ever Forward (pudełko), BouncyBoi in Puzzle Land
30 marca: Take Off: The Flight Simulator
31 marca: Marble Maid, Cricket 22


Co padnie Waszym łupem w marcu? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Monek

  28 lutego, 2022 at 10:42 pm

  No i się zaczyna rok Nintendo, biorę Triangle i Kirbiego 100% a i fajnie by było w Rune Factory się zaopatrzyć – chociaż z tym już mogą być problemy

 2. mrvalgard

  28 lutego, 2022 at 10:58 pm

  kolejny miesiąc ze srogim wysypem RPG 😀 do tego pudełko Disco elysium

 3. Fjuczers

  5 marca, 2022 at 1:43 am

  Rune Factory 5 – wiadomo ze gra roku.

  Kirbiego sprawdze demo, bo w sumie nie lubie platformówe, ale kto wie.

  15 marca jest chyba premiera pudełka Disco elysium

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Recenzje

W końcu się doczekałem! Pierwsze zajawki prototypu Moonridera pojawiły się prawie trzy lata temu. W tym okresie miałem już zaliczone dwie poprzednie produkcje JoyMashers...

Nintendo Switch

Pokemony to zwierzęta, a Digimony to przyjaciele. A Digimon Survive to dobra mieszanka nowelki i strategicznego RPG-a.

Nintendo Switch

Pora ostatecznie pożegnać się z 2022 rokiem! Wspólnie z wami wybraliśmy najważniejsze gry, jakie zostały wydane w zeszłym roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Podsumowanie

Koniec roku oznacza czas podsumowań! Kilku śmiałków postanowiło odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do poprzednich 12 miesięcy.

Nintendo Switch

Gra stworzona, by wyglądała tak, jak pamiętamy klasyki jRPG z ery SNES-a. Czy ten wyczyn się udał?

 1. Dzięki za reckę. Miałem tą grę na uwadze bo podoba mi się styl graficzny, no i to RPG. Podobnie jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w styczniu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Data: 31 stycznia, 2023
All-day event
Premiera

Spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń pełnych rycerzy, kowbojów, piratów i prehistorycznych ślimaków. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła, dysponując odpowiednim kosmicznym kostiumem! Każdy tańczy w rytm Cosmic Shake!

Crossroads Inn

Data: 28 lutego, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na […]

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Zobacz też

Nintendo Switch

Nowy rok wcale nie oznacza wolnego od grania! Nie będzie też dużo czasu na nadrabianie zaległości z zeszłego roku.

Nintendo Switch

No kto by się spodziewał takiego obrotu spraw? Wszystko wskazuje na to, że w 2023 roku ponownie będzie w co grać na Nintendo Switch!

Nintendo Switch

Wspólnie dotrwaliśmy do grudnia! Zanim zaczniemy myśleć, co ogramy w 2023, to sprawdźcie jakie tytuły będą dostępne wkrótce.

Nintendo Switch

Powoli zbliżamy się do końca roku! Na szczęście w listopadzie posiadacze Switcha, nie mają na co narzekać.