Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Japonia

Idea Factory z szeregiem nowych ogłoszeń

Masa dobra dla fanów wizualnych nowel.

Wczoraj odbyło się Dessert de Otomate 2022, czyli wydarzenie dla fanów, podczas którego zapowiedziano nowości od Idea Factory. Nowe zapowiedzi sprawdzicie poniżej, a warto wspomnieć jeszcze, że Idea Factory stworzyło nową markę Altergear, która będzie odpowiedzialna za wydawanie gier skupionych wokół mężczyzn, przedstawiających więzi i przyjaźń. Masa dobra dla fanów wizualnych nowel.

Cupid Parasite: Sweet and Spicy Darling

Nie tylko dla fanów komedii z gatunku bogiń i łowców małżeństw znanych z Cupid Parasite. Kochane życie z chłopcami czeka na nowożeńców – słodsze i bardziej stymulujące.

Hakuoki Shinkai: Tenun no Shou

W Kioto, mieście ubarwionym przez pory roku, rozwinie się historia pogrzebana w przeszłości.

KLAP!!

Port KLAP!! Kind Love and Punish, który został pierwotnie wydany na PS Vita 30 lipca 2015 r. w Japonii. Premiera na Nintendo Switch 9 czerwca.

Sympathy Kiss

Tsuiteru Hime to Tsuitenai Kishidan

Opowieść o księżniczce i rycerzach rozwinie się w królestwie Temilany w innym świecie znanym jako Etrudia.

Tengoku Struggle: Strayside

DIG-ROCK: Documentary of Youthful Sounds

Rashomon of Shinjuku

Soukaitenki

OTOMATE PARTY 2022

Otomate Party 2022 odbędzie się od 3 do 4 września w Tokyo International Forum Hall A. Dalsze szczegóły zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Konkurs

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

THQ Nordic Digital Showcase 2022

Data: 12 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
thq

Zanim odbędzie się główny pokaz, HandyGames pokaże swoje gry. Następnie THQ zaprezentuje zupełnie nowe produkcje „rozszerzające portfolio firmy o nowe gatunki z zarówno licencjonowanymi, jak i oryginalnymi doświadczeniami w grach”. THQ Nordic obiecuje „wszystko, od intensywnego, ciemnego i ostrego po jasne, kolorowe i po prostu zabawne”. Oprócz nowych zapowiedzi planowane są również aktualizacje wcześniej zapowiedzianych […]

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Zobacz też

Japonia

27 maja w Japonii na Nintendo Switch trafi Paradigm Paradox, czyli wizualna nowela otome autorstwa Idea Factory. W związku z tym do sieci trafił...

Japonia

Święto fanów wizualnych nowel otome

Nintendo Switch

W poszukiwaniu skradzionego Biustonosza Ciemności