Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[Rozkład Jazdy] Luty 2022

Gry, gierki, giereczki! Sprawdźcie jakie tytuły ukażą się w drugim miesiącu 2022 roku i przygotujcie się na masę softu z Azji.


Webbed

Data premiery: 2 luty 2022

Cena: 72 zł (eShop)

Webbed to opowieść o szczęśliwej małej pajęczycy, która wyrusza na wyprawę, aby uratować swojego chłopaka przed wielkim, złośliwym altannikiem. Eksploruj niebezpieczną dzicz, mając tylko swoje sieci i spryt. Ćwicz sztukę huśtania się na sieci, aby szybciej poruszać się po świecie! Zostaw swój niepowtarzalny ślad, kręcąc sieciami w połączonym świecie. Przyklejaj sieci do prawie wszystkiego i używaj ich do tworzenia własnych ścieżek. Zaprzyjaźnij się z robakami i tańcz z nimi. Niektórym robakom przydałaby się niewielka pomoc znajomego, a w zamian mogą nawet przyłączyć się do Twojej akcji ratunkowej!

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

Data premiery:

Cena: 119 zł 3 luty 2022(eShop)

Wciel się w Sherlocka Holmesa, najsłynniejszego detektywa wszech czasów! Rozwiąż sześć tajemniczych zagadek, w których zetkniesz się z zabójstwami, porwaniami, zuchwałymi kradzieżami i ze zjawiskami z pogranicza fantastyki. Czy pokieruje Tobą poczucie sprawiedliwości, czy raczej ścisłe przestrzeganie litery prawa? Gra Crimes & Punishments (Zbrodnie i kary) pozwoli Ci na poprowadzenie śledztw na wiele różnych sposobów. Korzystaj z 14 technik detektywistycznych, podążaj za najbardziej obiecującymi tropami, przesłuchuj podejrzanych i decyduj o dalszych losach zdemaskowanych sprawców przestępstw! Dzięki twojej reputacji twoje decyzje będą miały daleko idący i często zaskakujący wpływ na rozwój fabuły.

MAGLAM LORD

Data premiery: 4 luty 2022

Cena: 160 zł (eShop)

Zmierz się z potężnymi bestiami w szybkich bitwach, próbując odzyskać władzę. Wypełnij wskaźnik DG, aby uwolnić ostateczne ataki Demonicznego Władcy Mieczy dla szerszej gamy strategii walki. Wejdź do fantastycznego świata Eusdeal i graj jako Killizzerk, demoniczny Władca Mieczy, który po utracie mocy jest ostatnim z Władców Demonów. Odkrywaj świat, aby sprowadzić swój gatunek z krawędzi wymarcia. Twórz magiczną broń i ulepszaj ją, aby uzupełnić swój styl gry!
Tylko starając się o rękę w małżeństwie, możesz uniknąć zagłady swojego gatunku! Postacie, które spotkasz, będą mogły władać Twoją mocą w walce! Zaprzyjaźnij się z nimi, a nawet zabierz ich na randki, aby odzyskać dawną moc!

Dying Light 2 Stay Human – Cloud Version

Data premiery: 4 luty 2022

Cena: TBA (eShop)

Pierwsza z trzech propozycji w tym miesiącu, która Nintendo Switch odwiedza tylko za pomocą opcji STREAMINGU!
Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje nadzwyczajne zdolności mają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, żeby pokonać wrogów oraz zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem.

OlliOlli World

Data premiery: 8 luty 2022

Cena: 134 zł (eShop)

OlliOlli World to nowa, ekscytująca i pełna charakteru deskorolkowa platformówka z elementami gry akcji. Pomykaj przez tętniący życiem świat Radlandii, poznawaj barwne postacie i wykonuj triki, by odkryć mistycznych bogów deski na drodze do Gnarvany. Przemierzaj zachwycający i dziwaczny świat, wykonując misje, podejmując się wyzwań i zawierając przy tym nowe przyjaźnie. Zmieniaj wygląd, triki i styl swojej postaci, odkrywając rozległe poziomy, oferujące wiele ścieżek i możliwości wykazania się. Staw czoła całemu światu w ligach lub rzuć wyzwanie znajomym, by pobili twoje najlepsze triki na jednym z milionów możliwych do udostępniania poziomów. Poczuj łatwość dostępu, głębię i wolność, dając się porwać charakterystycznej dla OlliOlli World płynnej rozgrywce.

KINGDOM HEARTS INTEGRUM MASTERPIECE for Cloud

Data premiery: 10 luty 2022

Cena: 449 zł (eShop)

Kolejna streamowana pozycja w tym miesiącu, w eShopie znajduje się bezpłatne demo, które pomoże wam w podjęciu decyzji o zakupie.
Podróżuj przez ekscytujący świat KINGDOM HEARTS i śledź Sorę, gdy on i jego przyjaciele wyruszają na nowe przygody w światach Disneya i Pixaru. Zaczynając od KINGDOM HEARTS HD 1.5+2.5 ReMIX, historia KINGDOM HEARTS rozwija się, gdy Sora, Donald i Goofy walczą z Heartless, zawierając przyjaźnie i przeżywając po drodze spektakularne przygody. Kulminacją serii jest KINGDOM HEARTS III + Re Mind, w którym nasze trio łączy się z kolejnymi kultowymi postaciami, starymi i nowymi, aby stawić czoła ogromnym wyzwaniom i wytrwać w ciemności zagrażającej ich światom.

Death end re;Quest 2

Data premiery: 11 luty 2022

Cena: 200 zł (eShop)

Zmierz się z wrogami Le Choara już teraz za pomocą wszystkich darmowych i płatnych DLC, które pierwotnie znalazły się w pierwszym wydaniu! Dziewczyna uciekająca przed przeszłością przybywa do górskiego miasteczka Le Choara w poszukiwaniu swojej dawno zaginionej siostry. Nie wie, że miasto jest domem dla zakopanych sekretów, mrocznych stworzeń grasujących po nocnych ulicach i złowrogiej sekwencji ofiarnej. Czy zdołacie walczyć z ciemnością, czy ciemność was pochłonie?

Infernax

Data premiery: 14 luty 2022

Cena: 80 zł (eShop)

Infernax to przygody wielkiego rycerza, który wraca do swojej ojczyzny tylko po to, by zastać ją nękaną przez przeklętą magię. Odkryj tajemnice klątwy i zmierz się z konsekwencjami swoich działań. Podczas swojej misji odnalezienia i zniszczenia źródła tego zepsucia wszelkimi niezbędnymi środkami, napotkasz bezwzględne stworzenia, niebezpieczne bestie i niepewne tereny.

Dynasty Warriors 9 Empires

Data premiery: 15 luty 2022

Cena: 280 zł (eShop)

Nowa odsłona w serii Empires, w której gracze będą mogli zaznać emocji towarzyszącej akcji jeden przeciwko tysiącom oraz poznać zawiłości symulacji podboju całego kraju! Walka zmieniła się z bitw znanych z wcześniejszych gier do oblężeń, które są rozgrywane wokół zamków. W nieustannie zmieniających się warunkach opracowuj przebiegłe plany i korzystaj z siły militarnej, aby w pełni wykorzystać nowy styl walki, gdzie najważniejsze pytanie brzmi „Jaki jest najlepszy sposób na zdobycie tego zamku”? W polityce od wyborów i interakcji pomiędzy oficerami będą zależeć podwaliny twojej siły. Gracze będą mogli poznać różne style życia i grać postaciami należącymi do różnych klas. Co więcej, interakcje pomiędzy oficerami pomogą wzmocnić kraje, do których należą. Gra obejmuje lubiany przez użytkowników tryb edycji. Gracze mogą tworzyć własnych wojowników, korzystając z szerokiego asortymentu opcji. Mając do dyspozycji niemal 800 oficerów, którzy występują w DYNASTY WARRIORS 9, gracze mają większy wpływ na sposób, w jaki chcą kształtować swoją rozgrywkę.

Assassin’s Creed The Ezio Collection

Data premiery: 17 luty 2022

Cena: TBA (eShop)

Przeżyj całą sagę legendarnego asasyna, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś. Kolekcja Assassin’s Creed The Ezio zawiera uznane kampanie dla jednego gracza i wszystkie DLC dla pojedynczego gracza z Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brotherhood i Assassin’s Creed Revelations, a także dwa filmy krótkometrażowe, Assassin’s Creed Lineage i Assassin’s Creed Embers. Poznaj wielokrotnie nagradzaną serię Assassin’s Creed, wcielając się w Ezio Auditore da Firenze, najbardziej znanego i kultowego Mistrza Asasynów w serii.

Sol Cresta

Data premiery: 22 luty 2022

Cena: TBA (eShop)

Sol Cresta to strzelanka NEO-KLASYCZNA, w której pilotujesz najnowocześniejszy myśliwiec dokujący Yamato i inicjujesz Operację: Sol Cresta, aby odzyskać Układ Słoneczny z rąk złej armii Mega Zohar. Yamato składa się z trzech mniejszych statków; Jednostka 01 „Amaterasu”, Jednostka 02 „Tsukuyomi” i Jednostka 03 „Susano”. Dokując i dzieląc te trzy statki na różne sposoby, możesz dostosować się do różnych wrogów i sytuacji!

Edge of Eternity – Cloud Version

Data premiery: 23 luty 2022

Cena: TBA (eShop)

Ostatnia pozycja, do której będzie wymagane stałe połączenie z internetem (streaming).
Weź udział w epickich turowych walkach w wielkiej opowieści o nadziei i poświęceniu. Pokieruj Daryonem i Selene podczas wyprawy, której celem jest znalezienie lekarstwa na pochłaniającą wszystko Korozję, w grze autorstwa niewielkiego zespołu entuzjastów gatunku JRPG.
Heryon leży w gruzach. Wiele lat temu na planetę przybyli tajemniczy obcy, wywołując nieustającą wojnę, podczas której w najnikczemniejszy sposób posługiwano się magią i technologią. Teraz pojawiło się jeszcze większe zagrożenie: podli najeźdźcy uwolnili Korozję, straszliwą chorobę zmieniającą wszystkie żywe istoty w zdeformowane, na wpół mechaniczne potwory. W tych ciężkich czasach młody żołnierz będzie musiał stawić czoła przeznaczeniu i wyruszyć na epicką wyprawę, która na zawsze zmieni oblicze Heryona…

Variable Barricade

Data premiery: 24 luty 2022

Cena: 200 zł (eShop)

Hibari jest jedynym spadkobiercą rodzinnej fortuny. Jej dziadek jest zdeterminowany, by znaleźć jej męża.
Umieszcza ją w luksusowym domu z przystojnymi kawalerami. Gdy mężczyźni próbują zdobyć jej rękę, Hibari musi znieść niekończące się próby i pokusy. Czy dziadek źle wybrał, czy może w tych mężczyznach jest coś więcej, niż widać na pierwszy rzut oka? Hibari postanawia się NIE zakochiwać.

Autobahn Police Simulator 2 Switch Edition

Data premiery: 24 luty 2022

Cena: 160 zł (eShop)

Rozpocznij jeszcze bardziej ekscytującą karierę jako stróż prawa na najszybszej drodze w Europie dzięki następcy popularnego symulatora policji na autostradzie. Twoja przygoda zaczyna się na posterunku policji, gdzie obecni są również twoi koledzy. W trakcie gry możesz dalej rozwijać stację i uzyskiwać w ten sposób dostęp do nowych możliwości i misji.

Undernauts: Labyrinth of Yomi

Data premiery: 24 luty 2022

Cena: TBA (eShop)

Zostałeś zwerbowany do Undernauts – zespołu dzielnych podziemnych poszukiwaczy przygód, którzy przeczesują głębiny ogromnego, pełnego potworów labiryntu w poszukiwaniu bezcennych zasobów. Wykorzystaj swoje potężne umiejętności i magiczne przedmioty, aby stworzyć wyjścia i dotrzeć na powierzchnię żywy. Jako to w grze RPG w lochach, gracz musi przejść przez wiele poziomów lochów i przebić się przez system siatki, aby znaleźć właściwą ścieżkę prowadzącą dalej.

Dusk Diver 2

Data premiery: 24 luty 2022

Cena: TBA (eShop)

W pełni ulepszona kontynuacja gry akcji Ximending! Nowe postacie! Nowe sceny! Nowe modyfikacje! To zupełnie nowy Dusk Diver 2!!
Bohaterką jest Yang Yumo, studentka college’u, która na co dzień pracuje w niepełnym wymiarze godzin. Jej ciało ucierpiało na skutek incydentu z Youshanding rok temu. W zwykły dzień Bestie Choa pojawiły się ponownie na ulicach Youshanding, a Yumo musiała ponownie stanąć na polu bitwy! Podróż pełna przygód i troski nadchodzi!!

Atelier Sophie 2: The Alchemist of the Mysterious Dream

Data premiery: 25 luty 2022

Cena: 240 zł (eShop)

Tajemnicza opowieść o tajemniczym śnie…
To opowieść do przygodach alchemiczki Sophie, które rozpoczynają się, gdy opuszcza ona swoje rodzinne miasto Kirchen Bell. W ich centrum znajdują się prowadzone przez Sophie poszukiwania Plachty – które ruszają, gdy obie postaci zostają rozdzielone w świecie marzeń Erde Wiege – a także poznani przy tej okazji nowi znajomi.

Monark

Data premiery: 25 luty 2022

Cena: 240 zł (eShop)

Czy możesz stawić czoła sobie i otaczającym cię zagrożeniom, aby ocalić tych, których kochasz? Akademia Shin Mikado jest pochłonięta przez wywołującą szaleństwo Mgłę i tylko Ty możesz uratować wszystkich w środku. Rozwiń swoje Ego, aby złamać pakty zawarte przez Powierników Paktu i usunąć zepsutą Mgłę.


Pozostałe gry, które ukażą się w lutym

1 luty: Kharon’s Crypt – Even Death May DieM/em>, GUNGUNGUN
2 luty: INVERT, McDROID, The Dead Tree of Ranchiuna, Yeah Yeah Beebiss II
3 luty: 1CC Games Shmup Collection, The Hundred Year Kingdom, The Sealed Ampoule, Super Shadow Break : Showdown! NINJA VS The Three KAIJUs, QUByte Classics – The Humans by PIKO, Draw a Stickman: EPIC, Food Delivery Battle, Amazing Machines
4 luty: Frog Ball Rerolled, Math Gym, Millie and Molly, Land of Screens, Alexio, The Song Out of Space
5 luty: Mania Fish, Pirate’s Gold, Jumping Helix Ball
7 luty: Heroes of Loot 2, Unstrong Legacy, Zorya: The Celestial Sisters
9 luty: Backbone, Letters – a written adventure, El Gancho
10 luty: Ocean’s Heart, Derpy Conga, KungFu Kickball, Rise of the Third Power, KINGDOM HEARTS – HD 1.5+2.5 ReMIX – Cloud Version, KINGDOM HEARTS HD 2.8 Final Chapter Prologue Cloud Version, KINGDOM HEARTS Ⅲ + Re Mind(DLC)Cloud Version, EGGLIA: Rebirth, Inua – A Story in Ice and Time, Castle Morihisa, Grapple Dog, Welcome to Elk, Sword of Elpisia, About an Elf, Breakout: Recharged, Death Park, Kittens and Yarn, NAPE RETROVERSE COLLECTION
14 luty: Monster Prom 2: Monster Camp XXL, Smash Star
17 luty: From Heaven To Earth, Upaon: A Snake’s Journey
24 luty: Kraken Academy!!, 15in1 Solitaire, Antarctica 88


Co padnie Waszym łupem w lutym? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Elan

  1 lutego, 2022 at 8:05 pm

  Wersje w chmurze to niepokojący trend… zwłaszcza w przypadku gier, które można by przeportować na Switcha, jak większość odsłon serii Kingdom Hearts.

  W tym miesiącu chyba nic dla mnie. Może zagram wreszcie w te przeklęte Digimony.

 2. Martin

  3 lutego, 2022 at 1:02 pm

  Granie w chmurze, to kolejny etap niestety, ktory zmierza do zupelnego zmarginalizowania wydan pudelkowych, niestety mamy juz dociaganie danych, bo gry nie mieszcza sie na karcie, cyfrowe kody na gry konsolowe w pudelkach, gdzie teraz trzeba dopytywac sprzedawce czy w pudelku z gra jest karta z gra, takkie czasy, ze krew zalewa, dobra wyplakalem sie, wiec wracajac do tematu, to luty spokojny, nic specjalnego, ale ok, jest Arceus, a w marcu Triangle Strategy i Kirby, moze tez N wrzuci jakiegos Directa kolo Walentynek

 3. mrvalgard

  4 lutego, 2022 at 4:03 pm

  Chmurę to mogli by zostawić dla gamepassa na pstryku 😛
  A tak to syty miesiąc, wiele jrpg do przygarnięcia – Monark, Undernautsy, Death end re;Quest 2, warto też przyjrzeć się Dusk Divers 2, Maglam Lord i Atelier Sophie. A w marcu jrpgowa obfitość nie będzie zwalniać 😀

 4. Gipsi

  12 lutego, 2022 at 6:39 pm

  U mnie w tym miesiącu nic. Oli Oli wezmę kiedyś jak będzie na Prince za parę Miechów. Na razie oszczędzam na kolejne syte miesiące które nadchodzą 😉

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

 1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

 2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

Nintendo Switch

Sporo dobrego w marcu trafi do posiadaczy Nintendo Switch! Walki, strategie i wyścigi! Niech się dzieje!

Nintendo Switch

Sprawdźcie jakie gry zawalczą o nasze portfele w okresie świątecznym