Poznajcie trójkę bohaterów Triangle Strategy

Trójka bohaterów, przed którymi stoi szereg decyzji do podjęcia! Opowiesz się po stronie Glenbrooków, czy może Wolffortów?

Już 4 marca doczekamy się kolejnej wielkiej i ekskluzywnej produkcji od Artdink i Square Enix. Triangle Strategy przeniesie nas w realia wojny, gdzie każda nawet najmniejsza decyzja, może mieć spore konsekwencje dla całego kraju! Wydawca do tej pory dzielił się trzema filmami, przedstawiającymi bohaterów i wyborów, przed jakimi staną.

Roland Glenbrook

Roland jest młodszym księciem Glenbrook i jako członek królewskiej rodziny stanie przed wieloma trudnymi wyborami, które nie przystają komuś jego pochodzenia. Wojna, jaka zawładnęła krainą, zmusi go do nieustannej walki do swoich przekonań. Czy skusi się na dokonanie nielegalnych transakcji w imię sukcesu swojego narodu, czy raczej ujawni te niewygodne informacje dla ludu? Wybór zmieni zarówno, kto dołączy do naszej sprawy, jak i gdzie się udamy w ciągu naszej wyprawy.

Frederica Aesfrost

Frederica Aesfrost jest narzeczoną Serenoi Wolfforta. Te zaaranżowane małżeństwo ma zbliżyć do siebie Królestwo Glenbrook z Wielkim Księstwem Aesfort. Walcząc o godne życie w obliczu absurdów wojennych, zadecyduje o dobrobycie wielu istnień lub o godności nielicznych. Tylko wydając Roselle, zdoła uratować swój naród, ale czy tak łatwo będzie o tak trudną decyzję?

Benedict Pascal

Benedict Pascal jest członkiem Rady Wojennej Domu Wolffort. To on broni murów, w zwyczaju za pomocą strategii, które można nazwać okrutnymi. Zdolny jest nosić brzemię najtrudniejszych decyzji.

Dodaj komentarz