Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Poznajcie trójkę bohaterów Triangle Strategy

Trójka bohaterów, przed którymi stoi szereg decyzji do podjęcia! Opowiesz się po stronie Glenbrooków, czy może Wolffortów?

Już 4 marca doczekamy się kolejnej wielkiej i ekskluzywnej produkcji od Artdink i Square Enix. Triangle Strategy przeniesie nas w realia wojny, gdzie każda nawet najmniejsza decyzja, może mieć spore konsekwencje dla całego kraju! Wydawca do tej pory dzielił się trzema filmami, przedstawiającymi bohaterów i wyborów, przed jakimi staną.

Roland Glenbrook

Roland jest młodszym księciem Glenbrook i jako członek królewskiej rodziny stanie przed wieloma trudnymi wyborami, które nie przystają komuś jego pochodzenia. Wojna, jaka zawładnęła krainą, zmusi go do nieustannej walki do swoich przekonań. Czy skusi się na dokonanie nielegalnych transakcji w imię sukcesu swojego narodu, czy raczej ujawni te niewygodne informacje dla ludu? Wybór zmieni zarówno, kto dołączy do naszej sprawy, jak i gdzie się udamy w ciągu naszej wyprawy.

Frederica Aesfrost

Frederica Aesfrost jest narzeczoną Serenoi Wolfforta. Te zaaranżowane małżeństwo ma zbliżyć do siebie Królestwo Glenbrook z Wielkim Księstwem Aesfort. Walcząc o godne życie w obliczu absurdów wojennych, zadecyduje o dobrobycie wielu istnień lub o godności nielicznych. Tylko wydając Roselle, zdoła uratować swój naród, ale czy tak łatwo będzie o tak trudną decyzję?

Benedict Pascal

Benedict Pascal jest członkiem Rady Wojennej Domu Wolffort. To on broni murów, w zwyczaju za pomocą strategii, które można nazwać okrutnymi. Zdolny jest nosić brzemię najtrudniejszych decyzji.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Działo się! Niby 10 minut to mało, a jednak panowie z Nintendo pokazali, że to wystarczająco, aby zaprezentować Breath of the Wild jeszcze raz!

Nintendo Switch

Zazwyczaj dobrze walczyć jest ogniem z ogniem, tutaj jednak ogień walczy ze skorpionami, platformami i wiatrem. I wychodzi z tego zwycięsko!

eShop

Kolejny rok i kolejna gra z Kirbym godna uwagi! Sprawdźcie, co przekonało Akiego do Kirby’s Return to Dream Land Deluxe.

Nintendo Switch

Gotowi na gorące premiery marca? W trzecim miesiącu 2023 roku pojawi się wiele ciekawych tytułów z różnych gatunków.

Nintendo Switch

Najlepszy shadow drop w historii Nintendo! Metroid Prime Remastered to symbol jakości, który trafia się raz na 15 lat!

Najnowsze posty na forum

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w marcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Indie Games Connect 2023

Data: 30 kwietnia, 2023
Godzina: 3:30 am - 9:30 am
Showcase
Event_IGC-2023_04-30-23

Konami zorganizuje wystawę niezależnych gier Indie Games Connect 2023 w Konami Creative Center Ginza w Tokio. Indie Games Connect 2023 zapewni twórcom przestrzeń do łączenia się ze sobą i użytkownikami. Sponsorzy: Platynowi Game Creators Guild Kodansha Game Creators Lab Unity Technologies Xsolla Srebrni: esports GINZA studio Mr. GAMEHIT Shueisha Game Creators Camp

The Legend of Zelda: Tears of Kingdom

Data: 12 maja, 2023
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild miejsce akcji przygody Linka zostało rozszerzone o niebo nad rozległymi ziemiami Hyrule. A więcej o grze roku 2023 dowiemy się pewnie wkrótce.

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Data: 8 czerwca, 2023
Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Po raz pierwszy światowe premiery Summer Game Fest, pokazy rozgrywki i ogłoszenia odbędą się na żywo przed publicznością składającą się z fanów w YouTube Theatre w Hollywood Park w Inglewood w Kalifornii.

Zobacz też

Nintendo Switch

Druga część Front Mission — fantastycznej serii strategicznych RPG-ów o Wanzerach, która nigdy nie trafiła do Europy, pojawi się 12 czerwca!

Nintendo Switch

The DioField Chronicle to nowa marka Square Enix, więc bardzo miło jest zobaczyć darmową aktualizację do tej ciekawej produkcji.

Nintendo Switch

Historia Zacka jest jedną z najlepszych, w jaką gracze zagrali w 2007 roku na kieszonkowej konsoli. Czy Crisis Core przetrwało próbę czasu?

Nintendo Switch

Przygotujcie się na doświadczenie pełne zaskakujących i szokujących zdarzeń, które pobawią się z waszymi oczekiwaniami.