Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Ezio zawita na Nintendo Switch 17 lutego

Włoski asasyn, którego pokochały miliony fanów na świecie, już za lekko ponad miesiąc trafi w pełnej kolekcji na Nintendo Switch.

Ubisoft ogłosił dzisiaj, że 17 lutego na Nintendo Switch zostanie wydana kolekcja gier z Ezio Auditore da Firenze w roli głównej. W skład Assassin’s Creed: The Ezio Collection wejdą trzy gry:

  • Assassin’s Creed II
  • Assassin’s Creed Brotherhood
  • Assassin’s Creed Revelations
  • Dwa filmy krótkometrażowe o Ezio

W zestawie nie zabraknie wszystkich dodatkowych DLC dla pojedynczego gracza. Do sprzedaży trafi także wersja pudełkowa, ale na kartridżu znajdzie się tylko Assassin’s Creed II, więc po zakupie na ściągniecie całej reszty pakietu, potrzebne będzie około 35 GB wolnego miejsca w pamięci konsoli bądź karcie microSD.

Assassin’s Creed II

W tym dziele gracze wcielą się w Ezio, nowego asasyna, kontynuującego śmiercionośny rodowód swoich przodków przez renesansowe Włochy, w tym Florencję i Wenecję. Rozwijaj się w środowisku pełnym mocy, zemsty i spisku, doskonaląc swoją sztukę, władając bronią i instrumentami zaprojektowanymi przez samego legendarnego Leonarda da Vinci.

Assassin’s Creed Brotherhood

Wcielając się w Ezio, który toczy niekończącą się walkę z potężnym Zakonem Templariuszy, wszyscy fani wyruszą do najsłynniejszego włoskiego miasta, Rzymu, centrum władzy, chciwości i korupcji. Będzie to wymagało nie tylko siły, ale i przywództwa, ponieważ będą dowodzić całym Bractwem, które stanie po ich stronie.

Assassin’s Creed Revelations

W tej grze Ezio musi porzucić swoje życie w poszukiwaniu odpowiedzi. Gracz pójdzie śladami swojego legendarnego mentora, Altaira, w podróż pełną odkryć i objawień. Ta niebezpieczna ścieżka prowadzi ich do Konstantynopola, serca Imperium Osmańskiego, gdzie rosnąca armia templariuszy grozi destabilizacją regionu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Wspólnie dotrwaliśmy do grudnia! Zanim zaczniemy myśleć, co ogramy w 2023, to sprawdźcie jakie tytuły będą dostępne wkrótce.

Nintendo Wii U

Wpisz zajawkę... Hmmm... Wiem! Kiedyś to Wii U było naszą zajawką!

Nintendo Switch

To ostatnia gra od Nintendo w tym roku, która sprawi, że zabłysną dzieciom oczy, gdy znajdą ją pod choinką. Oby po dużym patchu...

Nintendo Switch

Hiszpańska fiesta w Paldei

Nintendo Switch

Taktyczną końcówkę roku otwiera Mario wraz ze swoim kórliczymi przyjaciółmi. Ubisoft dostarczył kolejny udany spin-off.

Nintendo Switch

Wiedźma wróciła! Bayonetta 3 to szalona jazda w multiwersum, gdzie poznamy odpowiedź na pytanie, a co gdyby Bayonett było dwie lub więcej!

  1. Przyjemna recenzja. Przy pierwszej zapowiedzi nowej Bayonetty czułem - jak pewnie wszyscy - jaranko, przy późniejszych ewentualnych materiałach trochę hype…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w grudniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

INDIE Live Expo Winter 2022

Dzień rozpoczęcia: 2 grudnia, 2022
Dzień zakończenia: 4 grudnia, 2022
All-day event
Showcase
Event_INDIE-Live-Expo-Winter-2022-Inits_02

Biuro Ryu będzie gospodarzem INDIE Live Expo Winter 2022 od 3 do 4 grudnia. Więcej informacji w przyszłości…

The Game Awards 2022

Data: 8 grudnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Showcase
TGA_KEY_ART_1080

The Game Awards 2022 odbędzie się 8 grudnia w Microsoft Theater w Los Angeles w Kalifornii. Będzie transmitowane na żywo w rozdzielczości 4K za darmo na całym świecie na ponad 40 globalnych platformach wideo i społecznościowych, w tym YouTube, Twitch, Twitter i Facebook. Pokaz w 2022 r. wprowadzi kategorię „Najlepsza adaptacja”, która wyróżnia prace twórcze, […]

Lord of the Rings: Gollum

Data: 30 grudnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Trochę to smutne, że tak wiele gier będzie mieć swoją premierę w tym roku, tylko z tego powodu, że ziemią rządzi wirus. Jednak kolejne pojawiające się informacje, skłaniają nas ku myśli, że prace idą w dobrym kierunku. Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci uniwersum J.R.R. Tolkiena, w końcu stanie w pełnym świetle reflektorów. Może się wydawać, […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Taktyczną końcówkę roku otwiera Mario wraz ze swoim kórliczymi przyjaciółmi. Ubisoft dostarczył kolejny udany spin-off.

Nintendo Switch

Jeszcze słychać oklaski po niedawnej premierze, a Kanadyjczycy już powoli wspominają o rozszerzeniach, które trafią do gry w przyszłym roku.

Nintendo Switch

Przerabianie Sparksów na galaktyczną ciemną energię, nie jest wąsatemu hydraulikowi i spółce na rękę, więc biorą się za ratowanie wszechświata.

Nintendo Switch

Imprezowa gra dla wielu graczy, która wcześniej była dostępna tylko na chińskim rynku, w końcu trafi na Zachód.