Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Ezio zawita na Nintendo Switch 17 lutego

Włoski asasyn, którego pokochały miliony fanów na świecie, już za lekko ponad miesiąc trafi w pełnej kolekcji na Nintendo Switch.

Ubisoft ogłosił dzisiaj, że 17 lutego na Nintendo Switch zostanie wydana kolekcja gier z Ezio Auditore da Firenze w roli głównej. W skład Assassin’s Creed: The Ezio Collection wejdą trzy gry:

  • Assassin’s Creed II
  • Assassin’s Creed Brotherhood
  • Assassin’s Creed Revelations
  • Dwa filmy krótkometrażowe o Ezio

W zestawie nie zabraknie wszystkich dodatkowych DLC dla pojedynczego gracza. Do sprzedaży trafi także wersja pudełkowa, ale na kartridżu znajdzie się tylko Assassin’s Creed II, więc po zakupie na ściągniecie całej reszty pakietu, potrzebne będzie około 35 GB wolnego miejsca w pamięci konsoli bądź karcie microSD.

Assassin’s Creed II

W tym dziele gracze wcielą się w Ezio, nowego asasyna, kontynuującego śmiercionośny rodowód swoich przodków przez renesansowe Włochy, w tym Florencję i Wenecję. Rozwijaj się w środowisku pełnym mocy, zemsty i spisku, doskonaląc swoją sztukę, władając bronią i instrumentami zaprojektowanymi przez samego legendarnego Leonarda da Vinci.

Assassin’s Creed Brotherhood

Wcielając się w Ezio, który toczy niekończącą się walkę z potężnym Zakonem Templariuszy, wszyscy fani wyruszą do najsłynniejszego włoskiego miasta, Rzymu, centrum władzy, chciwości i korupcji. Będzie to wymagało nie tylko siły, ale i przywództwa, ponieważ będą dowodzić całym Bractwem, które stanie po ich stronie.

Assassin’s Creed Revelations

W tej grze Ezio musi porzucić swoje życie w poszukiwaniu odpowiedzi. Gracz pójdzie śladami swojego legendarnego mentora, Altaira, w podróż pełną odkryć i objawień. Ta niebezpieczna ścieżka prowadzi ich do Konstantynopola, serca Imperium Osmańskiego, gdzie rosnąca armia templariuszy grozi destabilizacją regionu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

Zobacz też

Szort

Premiera Immortals Fenyx Rising od Ubisoftu już w tym tygodniu, więc najwyższa pora zawijać marketing i przedstawić zwiastun premierowy oraz trailer przedstawiający kluczowe elementy...

Szort

Pełny animowany trailer zadebiutuje 24 listopada, a sama gra swoją premierę będzie miała 3 grudnia 2020 roku.

Nintendo Switch

Trzy gry trafią na Nintendo Switch w ciągu następnych 6 miesięcy

Nintendo Switch

Wygląda na to, że zapowiadana zmiana wypłynęła przed oficjalną prezentacją