Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Fizyczne wydanie Disco Elysium – The Final Cut pojawi się w marcu

Przesłuchuj niezapomniane postacie, rozwiązuj sprawy morderstw, bierz łapówki. Stań się bohaterem albo chodzącą katastrofą.

Jeśli wstrzymywaliście się z zakupem fenomenalnego Disco Elysium na Nintendo Switch do czasu wydania wersji pudełkowej, to będziecie musieli poczekać jeszcze 3 miesiące. 15 marca 2022 we wszystkich 'dobrych’ sklepach z grami, powinniście znaleźć Disco Elysium – The Final Cut. W cenie 179,99 zł poza kartridżem z grą w zestawie znajdzie się plakat oraz 190-stronnicowy cyfrowy album z grafikami.

Gra została spolszczona i posiadacze Nintendo Switch, mogą oczekiwać polskiej kinowej wersji językowej!

Oficjalne Informacje

Disco Elysium – The Final Cut to kompletna edycja przełomowej gry z gatunku RPG. Jesteś detektywem mającym do dyspozycji wyjątkowy system umiejętności i całą dzielnicę miasta do przemierzenia. Przesłuchuj niezapomniane postacie, rozwiązuj sprawy morderstw lub bierz łapówki. Stań się bohaterem albo absolutną chodzącą katastrofą.

Pełne udźwiękowienie postaci. Wszyscy przepiękni mieszkańcy miasta są teraz pełni życia dzięki angielskiemu udźwiękowieniu. Szczuj ich na siebie nawzajem, staraj się im pomóc albo zakochaj się bez pamięci, słuchając, jak każde słowo wypowiadane jest z odpowiednim akcentem i emocją.

Nowe zadania związane z wizją polityczną. Poznaj prawdę na temat swojego światopoglądu, pozwalając, żeby twój polityczny kompas poprowadził cię w prawdziwą podróż. Odkryj nowych obywateli, cały dodatkowy obszar i wspaniałe widoki. Odciśnij na świecie gry jeszcze głębsze piętno, ścigając własne marzenia.

Bezprecedensowa wolność wyboru. Zastraszaj, podlizuj się, stosuj przemoc, pisz wiersze, śpiewaj karaoke, tańcz jak wariat albo poznaj sens życia. Disco Elysium – The Final Cut to najwierniejsze odwzorowanie papierowej gry role-playing, jakie pojawiło się kiedykolwiek w historii gier wideo.

Niezliczone narzędzia umożliwiające wcielanie się w różne role. Łącz ze sobą możliwości 24 zupełnie różnych umiejętności. Wypracuj swój własny styl dzięki ponad 80 elementom odzieży. Korzystaj z 14 narzędzi – od broni, przez latarki, po odtwarzacz muzyki – albo wlej w siebie koktajl złożony z 6 różnych substancji psychoaktywnych. Rozwiń swoją postać jeszcze bardziej dzięki 60 ukrytym w schowku myśli detektywa szalonym koncepcjom do wysnucia.

Rewolucyjny system dialogów i niezapomniane postacie. Świat tętni życiem obecnych w nim prawdziwych ludzi, którzy nie są tylko manekinami. Zadawaj przenikliwe pytania, wysnuwaj błyskotliwe wnioski lub wyrażaj swoje najdziksze pragnienia, wcielając się w policjanta albo… coś zupełnie innego. Rewolucyjny system dialogów Disco Elysium pozwala ci zrobić niemal wszystko, co zechcesz.

Wytycz własną ścieżkę przez miasto. Eksploruj, manipuluj, zbieraj butelki albo zostań milionerem – a wszystko to w otwartym świecie, jakiego nigdy dotąd nie było. Miasto Revachol masz na wyciągnięcie ręki, chwytaj je więc kawałek po kawałku, od ulic po plaże… i jeszcze dalej.

Hardość, hardkor i harówka. Śmierć, seks, podatki, disco – wszystkie chwyty są dozwolone. Revachol to prawdziwe miejsce pełne prawdziwych wyzwań. Rozwiąż wielką zagadkę morderstwa albo wrzuć na luz i skup się na rozbudowanych śledztwach pobocznych. Detektyw decyduje, obywatele słuchają.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Kolejne imprezy! Wygląda na to, że w tym roku dostaniemy największe E3, mimo braku samego E3.

Nintendo Switch

Trwają prace nad portem jednej z najlepszych gier wydanej w 2019 roku na PC.