Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Edge of Eternity pstryknie w chmurę już w lutym

Odwieczny konflikt magii i technologii

Niezależny jRPG, który jest od tego lata dostępny na blaszakach, doczeka się portu na wszystkie ważne konsole. Edge of Eternity zostało ufundowane poprzez zbiórkę na platformie Kickstarter, a za tytuł jest odpowiedzialne francuskie studio Midgar Studio. Co ciekawe, w produkcję tego tytuł był też zaangażowany Yasunori Mitsuda, który był kompozytorem przy takich grach jak Chrono Trigger i Xenoblade.

Edge of Eternity jest turowym jRPG-iem, gdzie walki toczą się na heksagonalnej planszy. Gracze mogą wykorzystywać środowisko w bataliach na swoją korzyść, żeby przechytrzyć wrogów i zwabić ich w pułapki. Akcja gry dzieje się w fantastycznym świecie Heyron, który jest rozdarty konfliktem pomiędzy użytkownikami magii i technologii.

Konsolowa wersja tytułu będzie zawierała wszystkie aktualizacje i poprawki z wersji PC. Gra trafi na Pstryczka 23 lutego 2022 roku w wersji cloud.

#Zwiastun konsolowej wersji Edge of Eternity

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Sequel, prequel, interquel?

Nintendo Switch

Wygląda na to, że będziemy mogli odzyskać naszą wyspę więcej niż jeden raz.

Nintendo 3DS

czyli Nintendo nie tylko Marianem stoi

eShop

Wydawca Marvelous potwierdził, że gra  Lord Of Magna: Maiden Heaven pojawi się na zachodnich rynkach już w czerwcu. Ameryka otrzyma ten tytuł już 2...