Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Jak się miewa Nintendo Switch w Europie? Lepiej niż kiedykolwiek!

W tygodniu od 22 listopada w całej Europie sprzedano więcej konsol i gier Nintendo Switch niż w jakimkolwiek innym tygodniu w historii konsoli

Conquest Entertainment, czyli firma odpowiedzialna za dystrybucję produktów Nintendo na rynek czeski, polski, węgierski i słowacki, podzieliła się dzisiaj ciekawymi informacjami. Jeśli zastanawialiście się, jak sobie radzi Nintendo Switch w Europie, to bez większych zaskoczeń radzi sobie fenomenalnie. Do tego najwyraźniej sprzedaż nie zwalnia i w ostatnim tygodniu listopada konsola osiągnęła najlepszy tygodniowy wynik sprzedażowy od premiery! Oby tak dalej!

Wprowadzona na rynek w marcu 2017 roku i wkrótce rozpoczynająca swój szósty rok w sprzedaży rodzina konsol Nintendo Switch, obecnie obejmująca Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite oraz Nintendo Switch – OLED Model, miała w tygodniu rozpoczynającym się 22 listopada swój najlepszy w historii tydzień sprzedaży sprzętu w Europie, przewyższając poprzedni rekord ustanowiony w listopadzie 2019 roku.
Motorem sprzedaży sprzętu był limitowany zestaw zawierający konsolę Nintendo Switch, kod do pobrania Mario Kart 8 Deluxe oraz trzymiesięczne indywidualne członkostwo w Nintendo Switch Online, które pozwala znajomym i rodzinom grać razem w kompatybilne gry online, a to wszystko w jednym pakiecie.
Listopad tego roku był również rekordowym miesiącem pod względem sprzedaży gier w Europie.
W tygodniu od 15 listopada w całej Europie sprzedano więcej gier na Nintendo Switch niż w jakimkolwiek poprzednim tygodniu w historii konsoli, a rekord ten został jeszcze bardziej pobity w następnym tygodniu.
Znaczący sukces odniosły wydane 19 listopada gry Pokémon Brilliant Diamond i Pokémon Shining Pearl, które łącznie sprzedały się w ponad sześciu milionach egzemplarzy na całym świecie już w pierwszy weekend sprzedaży.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

A jednak się da :)

Nintendo Switch

Cięcie na hybrydowym modelu

Publicystyka

Dylemat nintendoholika