Nowa sekcja pojawiła się w eShopie

Z jakimi tytułami spędzamy najwięcej czasu

Może nie jest to jakaś zmiana, która była jakoś bardzo wyczekiwana, ale zawsze dobrze wiedzieć, że Ninny coś nadal majstruje w swoim wirtualnym sklepie. Od niedawna w eShopie pojawiła się nowa sekcja nazwana Trending by Play Time. Żeby do niej dotrzeć, trzeba wejść do zakładki Discover i zjechać na jej sam dół i tam znajdziemy naszą nowinkę. Jak sama nazwa wskazuje, znajdziemy w niej gry, które były najdłużejogrywane przez użytkowników w ciągu ostatnich 28 dni.

Z pewnością żadnym zaskoczeniem nie będzie, że obecnie na samym szczycie Trending by Play Time znajdują się obie wersje najnowszych rimejków Pokémonów. Oprócz kieszonkowych stworków na pierwszym ekranie znajdziecie też Disgaea 6: Defiance of Destiny, Football Manager 2022 Touch, Shin Megami Tensei V i Grow Song of The Evertree. Całkiem ciekawe zestawienie w naszym regionie. Oczywiście większość dużych marek od Nintendo znajduje się na tej liście, z wyjątkiem gier z udziałem Mario. Co jest zastanawiające, bo w tym roku wyszło kilka gier z udziałem hydraulika. Czyżby dopadł nas marianowy przesyt?

Jak Big N ruszyło z jakimiś zmianami w eShopie, to może pora na jakąś optymalizację, żeby przeglądanie sklepiku było stabilniejsze i płynniejsze?

Jeden komentarz

Dodaj komentarz