Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

Nowa sekcja pojawiła się w eShopie

Z jakimi tytułami spędzamy najwięcej czasu

Może nie jest to jakaś zmiana, która była jakoś bardzo wyczekiwana, ale zawsze dobrze wiedzieć, że Ninny coś nadal majstruje w swoim wirtualnym sklepie. Od niedawna w eShopie pojawiła się nowa sekcja nazwana Trending by Play Time. Żeby do niej dotrzeć, trzeba wejść do zakładki Discover i zjechać na jej sam dół i tam znajdziemy naszą nowinkę. Jak sama nazwa wskazuje, znajdziemy w niej gry, które były najdłużejogrywane przez użytkowników w ciągu ostatnich 28 dni.

Z pewnością żadnym zaskoczeniem nie będzie, że obecnie na samym szczycie Trending by Play Time znajdują się obie wersje najnowszych rimejków Pokémonów. Oprócz kieszonkowych stworków na pierwszym ekranie znajdziecie też Disgaea 6: Defiance of Destiny, Football Manager 2022 Touch, Shin Megami Tensei V i Grow Song of The Evertree. Całkiem ciekawe zestawienie w naszym regionie. Oczywiście większość dużych marek od Nintendo znajduje się na tej liście, z wyjątkiem gier z udziałem Mario. Co jest zastanawiające, bo w tym roku wyszło kilka gier z udziałem hydraulika. Czyżby dopadł nas marianowy przesyt?

Jak Big N ruszyło z jakimiś zmianami w eShopie, to może pora na jakąś optymalizację, żeby przeglądanie sklepiku było stabilniejsze i płynniejsze?

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Clavius

    8 grudnia, 2021 at 5:27 am

    Bardzo się zgadzam z koniecznością optymalizacji eshopu. „Chodzenie na zakupy” to powinna być przyjemność a jest mordęgą.

    Swoją drogą w UK to Disgaea 6 jest na pierwszym miejscu a pokemony na drugim i trzecim.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

eShop

Czwartkowa aktualizacja sklepiku Nintendo

eShop

Czwartkowa aktualizacja sklepiku Nintendo

eShop

Czwartkowa aktualizacja sklepiku Nintendo

eShop

Czwartkowa aktualizacja sklepiku Nintendo