Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Klasyczny Paper Mario dołącza do NSO Expansion Pack

Papierowy Marian powraca ze swoją pierwszą przygodą

Już 10 grudnia usługa NSO Expansion Pack doczeka się nowego tytułu w swojej kolekcji. Będzie to pierwsza odsłona przygód papierowego Mariana znana z N64. Będzie to doskonała okazja, żeby zapoznać się z początkami cyklu, które stanowiły podwaliny pod kolejne części w serii.

„W Paper Mario jego nikczemna złośliwość – sam Bowser – uciekł z magiczną Gwiezdną Różdżką i z pomocą Koopy Kamma wzniósł w niebo Zamek Peach. Kto go teraz powstrzyma? Wszystko jest w rękach Mario (i ciebie graczu!), aby uratować siedem Gwiezdnych Duchów, którzy zostali pojmani i są strzeżeni przez sługi Bowsera. Czy masz w sobie tyle siły, aby stanąć na wysokości zadania i zakończyć tę opowieść? ”

Będzie to dziesiąta gra w tej usłudze z platformy Nintendo 64. Do tej pory mieliśmy dostęp do następujących gier z tej konsoli: Super Mario 64™, Mario Kart™ 64, Star Fox™ 64, Yoshi’s Story™, The Legend of Zelda™: Ocarina of Time™, WIN BACK: COVERT OPERATIONS, Mario Tennis™, Dr. Mario™ 64, Sin & Punishment™. Oprócz tego zagrać można też w tytuły z Segi Genesis.

Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem tego dodatku, to poniżej możecie zapoznać się z cenami tej usługi:

  • indywidualne członkostwo – 170 zł (365 dni)
  • pass rodzinny (do 8 kont) – 290 zł (365 dni)

# Zwiastun NSO Paper Mario

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

Zobacz też

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

eShop

Bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi w NSO Expansion Pack zadebiutowało pięć nowych świeżaków. Tym razem zamiast gier z N64, dostaliśmy tytuły z SEGA Mega Drive....

eShop

Platformówkowy zawrót głowy

Nintendo Switch

N64 i Mega Drive trafiają na Switcha