Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

RIOT Forge Showcase z niespodziankami! Dwie premiery dzisiaj i zapowiedzi dwóch kolejnych tytułów na przyszły rok!

4 gry na Nintendo Switch od RIOT Forge!

Zapowiedziany przy okazji ujawnienia Hextech Mayhem: A League of Legends Story tydzień temu RIOT Forge Showcase przyniósł ze sobą kilka niespodzianek! W trakcie prezentacji przedstawiono aż cztery gry! Dwie, o których wiedzieliśmy wcześniej i które zadebiutowały dzisiaj: Hextech Mayhem: A League of Legends Story i Ruined King: A League of Legends Story oraz dwie zupełnie nowe, które trafią do graczy w przyszłym roku: CONV/RGENCE: A League of Legends Story i Song of Nunu: A League of Legends Story.

Hextech Mayhem: A League of Legends Story

Wraz z dzisiejszą premierą do sieci trafił zwiastun premierowy, a więcej o grze przeczytacie [tutaj]. Grę znajdziecie już w eShopie, gdzie została wyceniona na 36 złotych, dodatkowo gra oferuje polską wersję językową.

Ruined King: A League of Legends Story

Powstań przeciwko zniszczeniu

Stań na czele drużyny bohaterów z League of Legends, poznaj zakątki Bilgewater, podnieś żagle i obierz kurs na Wyspy Cienia, aby odkryć tajemnice śmiercionośnej Czarnej Mgły.
Opracowana przez Airship Syndicate i urzekająca stylem legendarnego twórcy komiksów Joego Madureiry — twórców Battle Chasers oraz Darksiders — Ruined King: A League of Legends Story™ jest pierwszą grą Riot Forge, która zachęca gracza do zagłębienia się w uniwersum League of Legends. W tej wciągającej, turowej grze RPG gracz może swobodnie dobierać swoją drużynę i przewodzić nietypowej grupie bohaterów z League of Legends, odkrywać tętniące życiem miasto Bilgewater i tajemnicze Wyspy Cienia, a także doświadczyć systemu Alei Inicjatywy.

Gra okazała się być shadow dropem pokazu i po jego zakończeniu można ją już było kupić w eShopie w cenie 119,99 zł, oraz w pełnej polskiej wersji językowej!

CONV/RGENCE: A League of Legends Story

Cofaj przeszłość, panuj nad przyszłością: odkrywaj i przemierzaj niesamowite miasto Zaun jako Ekko, młody wynalazca z genialnym urządzeniem pozwalającym mu manipulować czasem w tej fabularnej, platformowej grze akcji. Zagraj jako młody Ekko i w pełni wykorzystaj potencjał drzemiący w uwielbianym przez fanów bohaterze League.
Odkryj rozmaite scenerie, przemierzając je w stylu parkour. Ulepszaj najróżniejsze umiejętności bojowe i temporalne, aby pokonać całą plejadę wrogów grasujących w Zaun.
Stworzona w studiu Double Stallion Games gra CONV/RGENCE: A League Of Legends Story to dwuwymiarowa, olśniewająca oprawą graficzną platformówka akcji, która wyróżnia się ostrą i dynamiczną walką oraz wyjątkowym potencjałem eksploracji, możliwej dzięki zdolności Ekko do podróżowania w czasie i przestrzeni.

Song of Nunu: A League of Legends Story

Piosenka nigdy nie umrze!

Rozpocznij przygodę w trybie dla jednego gracza, ruszając w głąb równie sielankowego, co zdradliwego świata Freljordu. Wciel się w Nunu, młodego chłopca usiłującego odnaleźć utraconą matkę. Odkryj sekrety, mity i legendy ukryte głęboko w skutej mrozem tundrze, mając u boku swego najlepszego przyjaciela – mądrego i wesołego yeti o imieniu Willump. Razem weźmiecie udział w inspirującej opowieści, rozwiązując kolejne zagadki, które ją tworzą.
Song of Nunu: A League of Legends StoryTM, gra studia Tequila Works stojącego za RiME, zaprasza graczy zarówno z dłuższym, jak i krótszym stażem na wyprawę w głąb uniwersum League of Legends w nieznanej dotychczas odsłonie.

Kluczowe elementy:

  • Poznaj wyjątkowy świat: odkryj zapierające dech w piersiach wspaniałości (i niebezpieczeństwa) Freljordu. Wniknij w rzeczywistość pełną magii, doświadczając niewyobrażalnych cudów podczas wędrówki przez zamarzniętą tundrę.
  • Odkryj pełną emocji opowieść: przeżyj urzekającą historię o nadziei, stracie i przyjaźni zahartowanej bezlitosnym mrozem. Wędruj razem z Nunu i Willumpem, aby poznać najpilniej strzeżone sekrety Freljordu.
  • Zobacz narodziny nowej legendy: uniwersum League of Legends stoi przed tobą otworem! Zarówno początkujący gracze, jak i prawdziwi weterani po raz pierwszy mogą podziwiać Freljord z bliska i w całym jego bogactwie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Ruined King: A League of Legends Story pozwoli nam zasmakować uniwersum uwielbianego na całym świecie, do tej pory znanego tylko graczom z blaszaków