Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Hextech Mayhem: A League of Legends Story pojawi się na Nintendo Switch za tydzień!

Gra muzyczna w uniwersum LoL-a!

Całkiem niespodziewanie światło dzienne ujrzał dzisiaj nowy projekt osadzony w uniwersum League of Legends. Hextech Mayhem: A League of Legends Story to gra muzyczna, która 16 listopada zadebiutuje za Nintendo Switch, a jej cena będzie oscylować w granicy 40 zł. Gra powstaje w oparciu o RIOT Forge, czyli jednostkę RIOT Games, która zajmuje się współtworzeniem gier osadzonych w uniwersum League of Legends z zewnętrznymi deweloperami – w tym wypadku jest to Choice Provisions.

Trailer oraz więcej szczegółów znajdziecie w filmie Travisa Gafforda, który jako pierwszy przedstawił ten intrygujący tytuł muzyczny.

16 listopada odbędzie się także specjalny pokaz na żywo, w którym dowiemy się także o innych produkcjach od RIOT Forge, w tym o przesuniętym Ruined King: A League of Legends Story.

W tej dynamicznej i pełnej rytmu bieganej platformówce każda akcja skutkuje wybuchową reakcją, a chaosu nigdy nie jest za wiele. Wciel się w rolę Yordle’a i hexplozywnego eksperta Ziggsa, siejąc zniszczenie jak Piltover długie i szerokie.
Bombarduj, rykoszetuj i naparzaj do taktu, aby unikać przeszkód, rozbrajać wrogów i podpalać lonty, potęgując wszechogarniające zamieszanie. Siej muzyczny chaos i zostaw w tyle sztywniaka Heimerdingera, usiłując skonstruować najpotężniejszą bombę w dziejach świata!
Twórz niekontrolowane wybuchy za pomocą systemu Niepohamowanego Zamętu i zdobywaj dodatkowe punkty… uciekając przed gliniarzami z prewencji frajdy i pokazując im, ile tak naprawdę tracą.
Spal za sobą wszystkie lonty w Hextech Mayhem: A League of Legends Story.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Powraca seria Bit.Trip znana z Nintendo Wii!

Po godzinach

BIT.TRIP to seria łącząca elementy takich gatunków jak platformówki i gry rytmiczne. Swój żywot rozpoczęła właśnie na konsolach Nintendo – BIT.TRIP BEAT pojawił się w...