Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[Rozkład Jazdy] Listopad 2021

11 miesiąc kalendarzowy – bez tajemnic (ale z sekretami)


The Legend of Tianding

Data premiery: 2 listopada

Cena: 80 zł (eShop)
Graj jako Liao Tianding (alias Liāu Thiam-Ting), strażnik miasta Taipei — poszukiwany przez kolonialne władze Japonii. Obrabuj bogatych, nakarm biednych i walcz o sprawiedliwość na ulicach Tajwanu z początku XX wieku jako legendarny banita. Gra jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, prawdziwych ludziach i prawdziwych sytuacjach, a historia The Legend of Tianding to eksploracja miejsca i czasu często pomijanego, przedstawiona w stylu tradycyjnej chińskiej mangi.

World War Z

Data premiery: 2 listopada

Cena: 160 zł (eShop)
Ludzkość jest na skraju wymarcia. Od Nowego Jorku przez Moskwę po Jeruzalem nieprzerwanie rozprzestrzenia się apokalipsa nieumarłych. W obliczu końca zahartowani nieliczni zbierają się razem, by zwalczać hordę. World War Z to przeznaczona dla maksymalnie czwórki graczy strzelanka kooperacyjna z perspektywy trzeciej osoby. Ta oparta na filmie Paramount Pictures gra skupia się wokół szybkich strzeleckich akcji z zachwycającym fabularnym tłem.

Bloodshore

Data premiery: 3 listopada

Cena: 60 zł (eShop)
Bloodshore to interaktywny film akcji o transmitowanej w telewizji bitwie do ostatniego żywego między znanymi streamerami, artystami i więźniami z celi śmierci. Kontrolujesz los Nicka, wyblakłego aktora, który walczy o odmieniającą życie nagrodę pieniężną. Jednak nie wszystko jest tym, czym się wydaje w najnowszym sezonie Kill/Stream, czyli najgorętszego reality show na świecie. Czy Nick odkryje prawdę o Bloodshore Island, zanim skończy mu się czas?

A Boy and His Blob

Data premiery: 4 listopada

Cena: 60 zł (eShop)
Chłopiec i jego kropelka (blob) triumfalnie powraca! Nowa odsłona klasyka znanego z NES, w którym jako chłopiec karmisz swoją żelkową fasolkę i patrzysz, jak zmienia się w fajne i przydatne przedmioty, aby rozwiązywać zagadki i poradzić sobie z niebezpieczeństwem. Dzięki solidnej i pełnej emocji historii, trudnym łamigłówkom i imponującemu stylowi graficznemu, A Boy and His Blob z pewnością ponownie stanie się klasykiem.

Demon Turf

Data premiery: 4 listopada

Cena: 89 zł (eShop)
Platformówka 3D z charakterem! Dołącz do Beebz w jej ambitnym celu przejęcia Terytorium Demonów i zostania samą Królową Demonów! Skacz, obracaj się i przebijaj się przez murawę dzięki unikalnej mechanice, takiej jak walka napędzana pędem i samodzielnie ustawiane punkty kontrolne. Czas zmierzyć się z Królem Demonów!

Just Dance 2022

Data premiery: 4 listopada

Cena: 279,90 zł (eShop)
Just Dance® 2022, najlepsza gra taneczna, powraca z nowymi światami i 40 nowymi utworami z topowych hitów, takich jak „Believer” Imagine Dragons, „Level Up” Ciary i nie tylko! Szukasz idealnej gry, aby tańczyć do najnowszych hitów i dzielić się zabawą z przyjaciółmi i rodziną? Just Dance 2022 jest dla Ciebie!

Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise

Data premiery: 5 listopada

Cena: 100 zł (eShop)
Dzięki referencji od samego Toma Nooka trafimy na archipelag wysp znany jako Resort, który jest niezwykle popularny wśród postaci szukających idealnego wakacyjnego domu. Jak nietrudno się domyślić, zajmiemy się jego rozwojem. Naszym głównym zadaniem będzie projektowanie wakacyjnych domów dla poszczególnych postaci. Każda z nich ma określone marzenia o swoim wymarzonym domku, a naszym zadaniem będzie przekuć je w rzeczywistość.

Cupid Parasite

Data premiery: 5 listopada

Cena: 200 zł (eShop)
Co miłość ma do tego? W tej boskiej komedii romantycznej graj jako Lynette Mirror, najlepszy doradca ślubny Cupid Corporation i nikt inny jak Bogini miłości — Celesti! Zdeterminowana, by udowodnić, że miłość to coś więcej niż łuki i strzały, stawia czoła swojemu największemu dotychczas wyzwaniu — niesławnemu pasożytowi 5. Ale czy odnajdując miłość do Pasożyta, Kupidyn sam znajdzie miłość?

Encodya

Data premiery: 5 listopada

Cena: 120 zł (eShop)
Neo Berlin 2062. Tina – dziewięcioletnia sierota – mieszka z SAM-53 – jej wielkim, niezdarnym robotem-opiekunem – w prowizorycznym schronie na dachu w Neo-Berlinie – ciemnym megalopolis kontrolowanym przez korporacje. Tina to dzieciak z miejskiej dżungli, który nauczył się żyć samotnie, żerując na miejskich śmietnikach i żywiąc się odpadkami. Jej zabawny robot jest zawsze przy niej, zaprogramowany tak, by chronić ją bez względu na wszystko.

Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R

Data premiery: 5 listopada

Cena: 160 zł (eShop)
Przestępcza organizacja wyścigowa SHIFTER powraca, a ty musisz pokrzyżować jej plany! Przygotuj się na korzystanie z pułapek, zbieranie dopalaczy i wyprzedzanie rywali w wyścigach. Żeby zostać mistrzem, musisz pokonać rosnące zagrożenie ze strony SHIFTERA w pełnej adrenaliny rywalizacji o najwyższą stawkę, która będzie się toczyć od wysp południowego Pacyfiku po Saharę. Możesz też rozgrzać opony ze znajomymi, grając w maksymalnie 6 osób w sieci lub 2 osoby w lokalnym trybie wieloosobowym. Na pewno nie zabraknie akcji i rozrywki dla całej ekipy.

The Smurfs: Mission Vileaf

Data premiery: 5 listopada

Cena: 160 zł (eShop)
Rozpocznij swoją przygodę i ocal las! W starej księdze, czarnoksiężnik Gargamel właśnie znalazł zaklęcie na złą roślinę: Vileaf. Roślina wytwarza nasiona „Viletrap”, które mogą przyciągnąć i uwięzić Smerfy… Ale rośliny Viletrap stanowią też ogromne zagrożenie dla lasu, ponieważ są toksyczne, szczególnie dla pól sarsaparilli! Papa Smerf zdecydował poprosić o pomoc kilka Smerfów, aby znalazły składniki na bardzo potężne antidotum dla wszystkich roślin, cierpiących z powodu Vileaf. Dzięki Smerfizer, wynalazkowi Pracuś, możesz udać się na przygodę i znaleźć składniki, aby uwolnić smerfy i ocalić całą wioskę!

Airborne Kingdom

Data premiery: 9 listopada

Cena: 88 zł (eShop)
Stwórz wyjątkowe podniebne miasto. Buduj obszary mieszkalne, zaspokajaj potrzeby swojego klanu i zwiększaj jego liczebność. Zachowuj odpowiednią siłę nośną, dbaj o równomierne rozłożenie ciężaru i pilnuj, by nie zabrakło Ci paliwa! Eksploruj zmieniające się z każdą rozgrywką otoczenie. Szukaj zasobów, odkrywaj zapomniane technologie i poznaj los Starożytnych! Twórz więzi z królestwami na ziemi. Pomóż im w szukaniu artefaktów, wznoszeniu monumentów i budowie szlaków handlowych. Niech pod Twoim przewodnictwem zapanuje era harmonii!

Blue Reflection: Second Light

Data premiery: 9 listopada

Cena: 240 zł (eShop)
Ao Hoshizaki rozkoszuje się błękitem nieba, krystaliczną wodą i promieniami słońca na skórze.
Letnia sceneria sprawia, że można mieć wrażenie, jak gdyby dziewczyna została pozostawiona samej sobie w świecie, do którego wkroczyła.
W dryfującej w oddali szkole mieszkały trzy dziewczyny, które straciły pamięć.
Pamiętały tylko swoje imiona.
Ao, niepewna siebie, dołącza do wspólnoty dziewcząt i wspólnie szukają sposobu na powrót do świata, z którego przybyły.

My Singing Monsters Playground

Data premiery: 9 listopada

Cena: 160 zł (eShop)
Zbierz znajomych, aby wziąć udział w serii przyjaznych zawodów i gier! Przejmij kontrolę nad swoim ulubionym Śpiewającym Potworem i obserwuj, jak ożywają, gdy bujasz się, rzucasz i skaczesz po zwycięstwo w różnych 4-osobowych zawodach. Zbierz znajomych i ruszaj na plac zabaw, aby zobaczyć, kto ma wszystko, czego potrzeba, aby wygrać ostateczną walkę z potworami!

Real Farm: Premium Edition

Data premiery: 10 listopada

Cena: 159 zł (eShop)
Włóż kalosze, odpal traktor i zacznij tworzyć własne gospodarstwo. Awansuj z rangi zwykłego robotnika do szychy w świecie rolnictwa, grając w trybie kariery, lub zacznij jako znany rolnik w trybie swobodnym. Gra zawiera dwie mapy, dzięki którym poznasz oblicze zarówno wsi amerykańskiej, jak i zachodnio-europejskiej. Kupuj ziemię, zarządzaj personelem, plonami oraz zwierzętami i prowadź potężne pojazdy rolnicze, budując swoją reputację.

Star Wars: Knights of the Old Republic

Data premiery: 11 listopada

Cena: 50 zł (eShop)
Minęły cztery tysiące lat, odkąd Imperium Galaktyczne i setki rycerzy Jedi poległo w walce z bezwzględnymi Sithami. Jesteś ostatnią nadzieją Zakonu Jedi. Czy zdołasz opanować niesamowitą moc w dążeniu do ocalenia Republiki? A może wpadniesz w pokusę Ciemnej Strony? Bohater lub złoczyńca, zbawca lub zdobywca… Ty sam określisz przeznaczenie całej galaktyki!

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Data premiery: 11 listopada

Cena: 249,80 zł (eShop)

Trzy kultowe miasta, trzy epickie historie. Zagraj w definiujące gatunek klasyki oryginalnej trylogii Grand Theft Auto: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas zaktualizowane dla nowej generacji, teraz z ogólnymi ulepszeniami, w tym genialnym nowym oświetleniem oraz ulepszeniem otoczenia, teksturami w wysokiej rozdzielczości, zwiększonymi odległości rysowania, sterowaniem i celowaniem w stylu Grand Theft Auto V i wiele więcej, ożywiając te ukochane światy na zupełnie nowych poziomach szczegółowości.

Shin Megami Tensei V

Data premiery: 12 listopada

Cena: 249,80 zł (eShop)
Wybierz przeznaczenie umierającego świata w walce o władzę między bogami a demonami w grze Shin Megami Tensei V na Nintendo Switch. W tej rozległej grze RPG przejmij kontrolę nad niezwykle potężną istotą, Nahobino, aby walczyć przeciw setkom demonów w zbezczeszczonej krainie lub ramię w ramię razem z nimi. Ani człowiek, ani demon, nowo powstały Nahobino i jego przyjaciele muszą zdecydować, co warto ocalić i przygotować się na poświęcenie wszystkiego w jego imieniu.

Game & Watch: The Legend of Zelda

Data premiery: 12 listopada

Cena: 229 zł
Game & Watch: The Legend of Zelda w stylu retro, to pełen dżemów hołd dla 35-lecia serii The Legend of Zelda. Przeżyj przygodę w trzech uświęconych tradycją grach i ciesz się zupełnie nową, oldschoolową zabawą dzięki tej stylowej przenośnej konsoli. Zagraj w trzy gry definiujące serię! Niebezpiecznie jest iść samemu – weź to! Odwiedź niektóre z najbardziej kultowych gier The Legend of Zelda ze sprzętem inspirowanym stylem retro, idealnym zarówno dla graczy, jak i kolekcjonerów. Zagraj w wersję angielską lub japońską.

Let’s Sing 2022

Data premiery: 13 listopada

Cena: 169 zł (eShop)
Czy jesteś gotów, aby zmierzyć się z idealną mieszanką 30 nowych przebojów i klasyków wszech czasów i rozpalić tłumy. Śpiewaj w pojedynkę lub wyzwij znajomych do walki na głosy w trybach gry online i offline, aby ustalić, kto z was śpiewa najlepiej.

Surviving the Aftermath

Data premiery: 16 listopada

Cena: TBA zł (eShop)
Przeżyj i krocz drogą rozwoju w postapokaliptycznej przyszłości – zasobów jest mało, ale fortuna sprzyja odważnym. Stwórz kolonię zdolną przetrwać każdy kataklizm, chroń jej mieszkańców i wskrześ cywilizację z ruin. Wyrusz poza granice kolonii i eksploruj pustkowia, aby gromadzić zasoby, nawiązać kontakt z rywalizującymi ośrodkami i stawić opór bandytom.

Grow: Song of Evertree

Data premiery: 16 listopada

Cena: TBA zł
Z czasem światy Alarii obumarły. Wieczne drzewo Evertree, na którego niezliczonych gałęziach rozwijało się wiele światów, jest teraz niewiele większe od sadzonki, a jego dawna świetność została już zapomniana. Nikt nie wie, jak skłonić je do wzrastania. Ale Ty różnisz się od innych. Słyszysz pieśń słońca pędzącego po nieboskłonie. Rozumiesz język deszczu uderzającego o ziemię. Jesteś ostatnim alchemikiem Everheart, a Twoje zadanie jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jest nim uprawa i ochrona wiecznego drzewa Evertree!

NASCAR Heat Ultimate Edition+

Data premiery: 19 listopada

Cena: 160 zł (eShop)
NASCAR Heat Ultimate Edition+ to oficjalna gra wideo sezonu 2020, najpopularniejszej na świecie seria wyścigów wyścigowych, w której zasiądziesz za kierownicą i która rzuci Ci wyzwanie zostania mistrzem NASCAR Cup Series. Zawiera oficjalne zespoły, kierowców, samochody i harmonogram 2020 z trzech NASCAR National Series oraz Xtreme Dirt Tour, ścigających się na 39 autentycznych torach.

Pokemon Brilliant Diamond / Pokemon Shining Pearl

Data premiery: 19 listopada

Cena: 249,80 zł (eShop)
Przygody w Pokémon Brilliant Diamond i Pokémon Shining Pearl będą miały miejsce w regionie Sinnoh. Bogaty w przyrodę, z górującą w jego sercu górą Coronet, Sinnoh jest krainą wielu mitów przekazywanych przez wieki. Odwiedzisz wiele różnych lokacji, starając się zostać mistrzem Ligi Pokémon. Oryginalna historia została wiernie odtworzona, a poczucie skali oryginalnych miasteczek i szlaków zostało starannie zachowane. Osoby, które grały w Pokémon Diamond i Pokémon Pearl, mogą ponownie odwiedzić znajome miejsca i ponownie przeżyć znajome sceny. Na tych, którzy po raz pierwszy wyruszają do Sinnoh, czeka mnóstwo nowych potyczek i niespodzianek. Te przeróbki zawierają łatwe do zrozumienia, przyjazne dla gracza udogodnienia z nowoczesnej serii Pokémon, a także bliskie i osobiste sceny bitewne Pokémonów.

Death’s Door

Data premiery: 23 listopada

Cena: TBA
Codzienne zbieranie dusz zmarłych może wydać się nieco monotonne, ale Kruk lubi swoją pracę. Bywa jednak, że sprawy się komplikują – przykładowo, gdy dusza zostanie skradziona i nasz bohater musi wytropić zdesperowanego złodzieja w krainie nieskalanej przez śmierć, gdzie żyją bardzo stare istoty pełne chciwości i żądzy władzy.
Ostra walka: Korzystaj z broni do walki wręcz, strzał i magii, aby pokonać hordy bestii i półbogów. Zwycięstwa są nagradzane, a błędów się nie wybacza. Zyskaj przewagę, zwiększając statystyki i opanowując posługiwanie się rozmaitymi umiejętnościami i udoskonaleniami.


Pozostałe gry, które ukażą się w listopadzie

1 listopada: QB Planets
2 listopada: Astria Ascending (Pudełko), Fortnite (Minty Legends Pack) (Pudełko), Galaxy Shooter, My Universe: My Baby (New Edition) (Pudełko), Tunche, Unpacking, Conway: Disappearance at Dahlia View
4 listopada: Bloody Rally Show, Lone McLonegan : A Western Adventure, Magic Potion Millionaire, One Last Memory, Pretty Girls Panic! PLUS, Super Sami Roll, Where Cards Fall
5 listopada: Destructivator SE, Om Nom: Run, Stilstand, The Gardener and the Wild Vines, The Prince of Landis, Circa Infinity
9 listopada: Disney Classic Games Collection (Pudełko)
10 listopada: GUNKID 99, 890B
11 listopada: Epic Chef, American Hero, Island Farmer
12 listopada: Pups & Purrs Animal Hospital, X-Force Genesis
16 listopada: Star Wars Jedi Knight Collection (Pudełko), Star Wars Racer & Commando Combo (Pudełko), The Wild At Heart, Marsupilami: Hoobadventure
17 listopada: Mastho is Together, Klang 2
18 listopada: BloodRayne: ReVamped, BloodRayne: ReVamped 2, Space Moth: Lunar Edition
19 listopada: NERF Legends, Pokemon Brilliant Diamond / Pokemon Shining Pearl Double Pack (Pudełko)
24 listopada: Drizzlepath: Deja Vu
25 listopada: Asterix & Obelix: Slap Them All! (Limitowana Edycja), Cricket 22 – The Official Game of the Ashes, DEEEER Simulator, Asatsugutori
26 listopada: Autobahn Police Simulator 2
30 listopada: Beyond A Steel Sky, Gear.Club Unlimited 2: Definitive Edition

W Listopadzie mogą jeszcze zadebiutować: Wreckfest, Toy Soldiers HD, There Is No Light, Enclave, Young Souls, Zorro: The Chronicles oraz inne niezapowiedziane jeszcze gry.


Co padnie Waszym łupem w listopadzie? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. Clavius

  30 października, 2021 at 4:25 pm

  Bardzo dobry miesiąc listopad w tym roku. Nie dość, że będzie premiera Forsy Horizon 5 to jeszcze na switchu Shin Metami Tensei V na które tak długo czekałem.
  Chętnie też kupię KOTORa bo będzie miło przejść tą grę w zimne jesienne i zimowe wieczory.

 2. wilellion

  31 października, 2021 at 6:39 pm

  Kolekcjonerki Blue Reflection i SMTV już dawno zamówione, pozostaje tylko czekać. Z Pokemonami wstrzymam się do premiery, ale pewnie skończy się rozczarowaniem i ich nie kupię. Zobaczę jeszcze jak z DLC do ACNH.
  Może to i lepiej, że nic więcej nie wychodzi w tym miesiącu, to będę mieć czas na BR i SMT.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Sprawdźcie jakie gry zawalczą o nasze portfele w okresie świątecznym

Nintendo Switch

Są gry duże i małe

Nintendo Switch

Miesiąc powrotu do szkół, wcale nie zapowiada się słabo, a wręcz przeciwnie!

Nintendo Switch

Sprawdźcie co ukaże się w sierpniu na Nintendo Switch!