Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

W Dynasty Warriors 9 zagramy w lutym przyszłego roku

Musou Ci u nas dostatek!

Tylko dwa miesiące dłużej przyjdzie czekać europejskim graczom, względem tych z Japonii, na premierę Dynasty Warriors 9 Empires. Koei Tecmo wspólnie z Omega Force potwierdzili, że gra ukaże się na Zachodzie 15 lutego 2022 roku.

Gra zostanie wydana na Nintendo Switch w wersji cyfrowej i fizycznej. Za zakup pre-orderu gracze dostaną w bonusie zestaw niestandardowych części, które pozwalają wybrać zbroję Zhao Yun w trybie edycji.

W sprzedaży znajdzie się także specjalny zestaw z okazji 20-lecia serii. W jego skład wejdzie: gra, ścieżka dźwiękowa (2 płyty CD), album oraz karty oficerów (94!).

Kluczowe elementy:

  • Empires, wyjątkowe doświadczenie „Romansu Trzech Królestw” – Dramatyczne historie oficerów z każdej strony konfliktu.
  • Graj jako 94 oficerów Musou – Grywalni będą wszyscy 94 oficerów, którzy pojawili się w DYNASTY WARRIORS 9. Ponadto gracze mogą kontrolować wszystkich 700 zwykłych oficerów.
  • Szturmuj zamek. Dowódź polem bitwy! – Duża zmiana w stosunku do poprzednich tytułów serii, tereny wokół zamków stają się polami bitew, ewoluującymi w instancje „Storming the Castle”. Wybierz strategiczne Tajne Plany i zrównoważ Armię.
  • Ruszaj na wojnę lub zawiązuj sojusze poprzez System Polityki – Powraca charakterystyczny dla serii Empires system wewnętrzny. Dzięki dużej elastyczności ustawisz długo i średnioterminowe cele królestwa, rekrutuj nowych oficerów, zaopatruj logistykę i wykonuj różnorodne wojskowe, ekonomiczne i polecenia dyplomatyczne, by dążyć do zjednoczenia Chin.

Oficjalne Informacje:

Elementem, który w dużym stopniu wpłynie na bitwę, będą „Tajne plany”. „Tajne plany” wybrane w fazie przygotowania do bitwy będą teraz aktywowane jako misje podczas bitew, przy czym każdy „tajny plan” ma własne warunki powodzenia i porażki. Po spełnieniu warunków sukcesu zostaną aktywowane korzystne efekty dla sojuszników, w tym „zajmij otaczające bazy”, „pokonaj posłańców”, „eskortuj inżynierów” i wiele innych. Każda bitwa jest wyróżniona przez ofensywę i obronę, koncentrującą się na tym, jak aktywować „Tajne plany”, zapewniając wysoce strategiczne wrażenia z bitwy. I odwrotnie, wrogowie mogą również wykonywać „Tajne plany”. Zapobiegając „tajnym planom” wroga, gracze zyskają przewagę w bitwie.
Army Affinity będzie również odgrywać kluczową rolę w DYNASTY WARRIORS 9 Empires, gdzie każda jednostka oficerska będzie miała przypisany typ jednostki wojskowej jako nową cechę oficera. Wszystkie trzy jednostki będą miały swoje mocne i słabe strony: Piechota – Łuczników, Łucznicy – Kawalerie, Kawaleria – Piechotę. Kiedy jednostka walczy z korzystnym przeciwnikiem, można zadać więcej obrażeń, a otrzymane obrażenia zmniejszyć. Jednak gdy jednostka walczy z przeciwnikami w niekorzystnej sytuacji, sytuacja ulegnie odwróceniu. Ponadto każda jednostka wojskowa ma swoje specjalne efekty: piechota może skuteczniej atakować machiny oblężnicze, kawaleria może zadawać większe obrażenia dowództwu wroga, a łucznik może wykonywać jednoczesne ataki.
Oprócz bitwy uwzględnione zostaną również intrygi polityczne i system krajowy popularny w serii Empires. Zgodnie z celami królestwa wyznaczanymi raz na pół roku, królestwo, do którego należy gracz, dąży do zjednoczenia Chin. Co miesiąc gracze będą mogli wydawać polecenia, aby szukać nowych oficerów, którzy dołączą do królestwa, kupować strzały i przedmioty oraz wykonywać różne polecenia wojskowe, gospodarcze i dyplomatyczne, w zależności od pozycji gracza.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Clavius

    5 października, 2021 at 7:05 pm

    I to jest bardzo dobra informacja. Po ósemce bardzo chętnie zagram też w dziewiątkę na switchu.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Labyrinth Legend

Data: 18 stycznia, 2022
Premiera

Labyrinth Legend to RPG akcji z elementami hack and slash. Przeglądaj automatycznie generowane lochy, zbieraj potężny ekwipunek, i walcz z nieznanymi, groźnymi wrogami!

Blackwind

Data: 20 stycznia, 2022
Premiera

Blackwind to gra sci-fi akcji z widokiem z góry. Wcielasz się w niej w nastolatka uwięzionego w prototypowym pancerzu bojowym podczas inwazji obcych. Staw czoła wrogom, przerzedź ich szeregi i zaatakuj w desperackiej próbie powstrzymania tej inwazji planetarnej. Po zestrzeleniu statku kosmicznego Pandora James Hawkins – uwięziony w prototypowym pancerzu wojskowym Battle Frame – spada […]

Windjammers 2

Data: 20 stycznia, 2022
Premiera

25 lat później rzucanie latającymi dyskami w przeciwników jest nadal tak fajne, jak dawniej. Kontynuacja kultowego Windjammersa z NEOGEO, Windjammers 2 to idealne połączenie tego, co kochałeś w klasycznym tytule, z zupełnie nową mechaniką. Szybka, strategiczna, łatwa do nauczenia, ale trudna do opanowania. Dwójka podąża śladami pierwszej części i przywraca to, co sprawia, że seria […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Poszukiwacz skarbów/kupiec melduje gotowość do akcji poszukiwawczej!

Nintendo Switch

Jednak nie będzie trylogii Ryzy, ale będzie za to inna kontynuacja.

Recenzje

Krwawa jatka na najwyższych obrotach