Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

W Dynasty Warriors 9 zagramy w lutym przyszłego roku

Musou Ci u nas dostatek!

Tylko dwa miesiące dłużej przyjdzie czekać europejskim graczom, względem tych z Japonii, na premierę Dynasty Warriors 9 Empires. Koei Tecmo wspólnie z Omega Force potwierdzili, że gra ukaże się na Zachodzie 15 lutego 2022 roku.

Gra zostanie wydana na Nintendo Switch w wersji cyfrowej i fizycznej. Za zakup pre-orderu gracze dostaną w bonusie zestaw niestandardowych części, które pozwalają wybrać zbroję Zhao Yun w trybie edycji.

W sprzedaży znajdzie się także specjalny zestaw z okazji 20-lecia serii. W jego skład wejdzie: gra, ścieżka dźwiękowa (2 płyty CD), album oraz karty oficerów (94!).

Kluczowe elementy:

  • Empires, wyjątkowe doświadczenie „Romansu Trzech Królestw” – Dramatyczne historie oficerów z każdej strony konfliktu.
  • Graj jako 94 oficerów Musou – Grywalni będą wszyscy 94 oficerów, którzy pojawili się w DYNASTY WARRIORS 9. Ponadto gracze mogą kontrolować wszystkich 700 zwykłych oficerów.
  • Szturmuj zamek. Dowódź polem bitwy! – Duża zmiana w stosunku do poprzednich tytułów serii, tereny wokół zamków stają się polami bitew, ewoluującymi w instancje „Storming the Castle”. Wybierz strategiczne Tajne Plany i zrównoważ Armię.
  • Ruszaj na wojnę lub zawiązuj sojusze poprzez System Polityki – Powraca charakterystyczny dla serii Empires system wewnętrzny. Dzięki dużej elastyczności ustawisz długo i średnioterminowe cele królestwa, rekrutuj nowych oficerów, zaopatruj logistykę i wykonuj różnorodne wojskowe, ekonomiczne i polecenia dyplomatyczne, by dążyć do zjednoczenia Chin.

Oficjalne Informacje:

Elementem, który w dużym stopniu wpłynie na bitwę, będą „Tajne plany”. „Tajne plany” wybrane w fazie przygotowania do bitwy będą teraz aktywowane jako misje podczas bitew, przy czym każdy „tajny plan” ma własne warunki powodzenia i porażki. Po spełnieniu warunków sukcesu zostaną aktywowane korzystne efekty dla sojuszników, w tym „zajmij otaczające bazy”, „pokonaj posłańców”, „eskortuj inżynierów” i wiele innych. Każda bitwa jest wyróżniona przez ofensywę i obronę, koncentrującą się na tym, jak aktywować „Tajne plany”, zapewniając wysoce strategiczne wrażenia z bitwy. I odwrotnie, wrogowie mogą również wykonywać „Tajne plany”. Zapobiegając „tajnym planom” wroga, gracze zyskają przewagę w bitwie.
Army Affinity będzie również odgrywać kluczową rolę w DYNASTY WARRIORS 9 Empires, gdzie każda jednostka oficerska będzie miała przypisany typ jednostki wojskowej jako nową cechę oficera. Wszystkie trzy jednostki będą miały swoje mocne i słabe strony: Piechota – Łuczników, Łucznicy – Kawalerie, Kawaleria – Piechotę. Kiedy jednostka walczy z korzystnym przeciwnikiem, można zadać więcej obrażeń, a otrzymane obrażenia zmniejszyć. Jednak gdy jednostka walczy z przeciwnikami w niekorzystnej sytuacji, sytuacja ulegnie odwróceniu. Ponadto każda jednostka wojskowa ma swoje specjalne efekty: piechota może skuteczniej atakować machiny oblężnicze, kawaleria może zadawać większe obrażenia dowództwu wroga, a łucznik może wykonywać jednoczesne ataki.
Oprócz bitwy uwzględnione zostaną również intrygi polityczne i system krajowy popularny w serii Empires. Zgodnie z celami królestwa wyznaczanymi raz na pół roku, królestwo, do którego należy gracz, dąży do zjednoczenia Chin. Co miesiąc gracze będą mogli wydawać polecenia, aby szukać nowych oficerów, którzy dołączą do królestwa, kupować strzały i przedmioty oraz wykonywać różne polecenia wojskowe, gospodarcze i dyplomatyczne, w zależności od pozycji gracza.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Clavius

    5 października, 2021 at 7:05 pm

    I to jest bardzo dobra informacja. Po ósemce bardzo chętnie zagram też w dziewiątkę na switchu.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Jednak nie będzie trylogii Ryzy, ale będzie za to inna kontynuacja.

Recenzje

Krwawa jatka na najwyższych obrotach

Recenzje

Switcha daj samurajowi

Nintendo Switch

Poza rozgrywką do sieci trafił również nowy trailer