Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[Aktualizacja] Gry z serii Kingdom Hearts pojawią się na Switchu… tyle że jedynie w chmurze

Z dużej chmury mały deszcz

#Aktualizacja

Kingdom Hearts HD 1.5 Remix + 2.5 Remix, Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue oraz Kingdom Hearts III będą dostępne w ramach jednej kolekcji – Kingdom Hearts Integrum Masterpiece. Ta oczywiście też będzie dostępna jedynie w chmurze.


Marzyliście o zagraniu w Kingdom Hearts na Switchu? Na konsoli Nintendo jest co prawda dostępne rytmiczne Kingdom Hearts: Melody of Memory, ale głównych odsłon serii do tej pory nie dostaliśmy.

Niebawem się to jednak zmieni. Nintendo zapowiedziało, że wkrótce na „Przełącznika” trafią:

 • Kingdom Hearts HD 1.5 Remix + 2.5 Remix (w skład kolekcji wchodzą Kingdom Hearts Final Mix, Kingdom Hearts Re: Chain of Memories, Kingdom Hearts II Final Mix, Kingdom Hearts Birth By Sleep Final Mix, a także Kingdom Hearts Re:Coded oraz Kingdom Hearts 358/2 Days – obie w formie cutscenek),
 • Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue (w skład kolekcji wchodzą Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance, Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep – A Fragmentary Passage oraz Kingdom Hearts χ Back Cover – film na podstawie Kingdom Hearts χ),
 • Kingdom Hearts III,

Jest jednak jedno ale – wszystkie wymienione gry będą dostępne wyłącznie w wersji w chmurze. Aby grać, konieczne będzie więc stałe połączenie z Internetem.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Clavius

  5 października, 2021 at 5:43 pm

  Jeśli jest wymagane stałe połączenie z internetem to trochę zabija sens konsoli. W takie gry nie pograsz podczas podróży pociągiem czy samolotem.
  Ja na pewno nie zdecyduję się na ogranie tej serii na switchu.

 2. PierreLuc87

  5 października, 2021 at 5:51 pm

  Nie podoba mi się motyw z kolejnymi wydaniami gier w chmurze. Gdyby to jeszcze było wypożyczenie za 5 dolarków na miesiąc, to może bym się skusił.

 3. Kojin

  5 października, 2021 at 8:59 pm

  Mam szczerą nadzieje że im się to nie sprzeda. O ile jestem jeszcze w stanie zrozumieć te pochmurne wersje w przypadku nowych tytułów których Switch faktycznie nie miałby szansy odpalić i wtedy jest to taki troche wytrych zeby w te gry na konsoli Nintendo zagrać, tak nie rozumiem wrzucania w chmurę gier które spokojnie można by przeportować na Switcha i odpalić je fizycznie na konsoli. A tak właśnie jest w tym przypadku bo prócz ostatniej odsłony, pozostałe spokojnie na Switchu by poszły. Tym bardziej miało by to sens że taka wersja z chmury kłóci się z ideą konsoli przenośnej nie mówiąc już nawet o płaceniu pełnej ceny za taki pakiet który w zasadzie w każdej chwili może zniknąć jak tylko wydawca stwierdzi że nie opłaca mu się utrzymywać serwerów.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Kolejny wojownik z mieczem... no, kluczomieczem