Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[Aktualizacja] Gry z serii Kingdom Hearts pojawią się na Switchu… tyle że jedynie w chmurze

Z dużej chmury mały deszcz

#Aktualizacja

Kingdom Hearts HD 1.5 Remix + 2.5 Remix, Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue oraz Kingdom Hearts III będą dostępne w ramach jednej kolekcji – Kingdom Hearts Integrum Masterpiece. Ta oczywiście też będzie dostępna jedynie w chmurze.


Marzyliście o zagraniu w Kingdom Hearts na Switchu? Na konsoli Nintendo jest co prawda dostępne rytmiczne Kingdom Hearts: Melody of Memory, ale głównych odsłon serii do tej pory nie dostaliśmy.

Niebawem się to jednak zmieni. Nintendo zapowiedziało, że wkrótce na „Przełącznika” trafią:

 • Kingdom Hearts HD 1.5 Remix + 2.5 Remix (w skład kolekcji wchodzą Kingdom Hearts Final Mix, Kingdom Hearts Re: Chain of Memories, Kingdom Hearts II Final Mix, Kingdom Hearts Birth By Sleep Final Mix, a także Kingdom Hearts Re:Coded oraz Kingdom Hearts 358/2 Days – obie w formie cutscenek),
 • Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue (w skład kolekcji wchodzą Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance, Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep – A Fragmentary Passage oraz Kingdom Hearts χ Back Cover – film na podstawie Kingdom Hearts χ),
 • Kingdom Hearts III,

Jest jednak jedno ale – wszystkie wymienione gry będą dostępne wyłącznie w wersji w chmurze. Aby grać, konieczne będzie więc stałe połączenie z Internetem.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Clavius

  5 października, 2021 at 5:43 pm

  Jeśli jest wymagane stałe połączenie z internetem to trochę zabija sens konsoli. W takie gry nie pograsz podczas podróży pociągiem czy samolotem.
  Ja na pewno nie zdecyduję się na ogranie tej serii na switchu.

 2. PierreLuc87

  5 października, 2021 at 5:51 pm

  Nie podoba mi się motyw z kolejnymi wydaniami gier w chmurze. Gdyby to jeszcze było wypożyczenie za 5 dolarków na miesiąc, to może bym się skusił.

 3. Kojin

  5 października, 2021 at 8:59 pm

  Mam szczerą nadzieje że im się to nie sprzeda. O ile jestem jeszcze w stanie zrozumieć te pochmurne wersje w przypadku nowych tytułów których Switch faktycznie nie miałby szansy odpalić i wtedy jest to taki troche wytrych zeby w te gry na konsoli Nintendo zagrać, tak nie rozumiem wrzucania w chmurę gier które spokojnie można by przeportować na Switcha i odpalić je fizycznie na konsoli. A tak właśnie jest w tym przypadku bo prócz ostatniej odsłony, pozostałe spokojnie na Switchu by poszły. Tym bardziej miało by to sens że taka wersja z chmury kłóci się z ideą konsoli przenośnej nie mówiąc już nawet o płaceniu pełnej ceny za taki pakiet który w zasadzie w każdej chwili może zniknąć jak tylko wydawca stwierdzi że nie opłaca mu się utrzymywać serwerów.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Labyrinth Legend

Data: 18 stycznia, 2022
Premiera

Labyrinth Legend to RPG akcji z elementami hack and slash. Przeglądaj automatycznie generowane lochy, zbieraj potężny ekwipunek, i walcz z nieznanymi, groźnymi wrogami!

Blackwind

Data: 20 stycznia, 2022
Premiera

Blackwind to gra sci-fi akcji z widokiem z góry. Wcielasz się w niej w nastolatka uwięzionego w prototypowym pancerzu bojowym podczas inwazji obcych. Staw czoła wrogom, przerzedź ich szeregi i zaatakuj w desperackiej próbie powstrzymania tej inwazji planetarnej. Po zestrzeleniu statku kosmicznego Pandora James Hawkins – uwięziony w prototypowym pancerzu wojskowym Battle Frame – spada […]

Windjammers 2

Data: 20 stycznia, 2022
Premiera

25 lat później rzucanie latającymi dyskami w przeciwników jest nadal tak fajne, jak dawniej. Kontynuacja kultowego Windjammersa z NEOGEO, Windjammers 2 to idealne połączenie tego, co kochałeś w klasycznym tytule, z zupełnie nową mechaniką. Szybka, strategiczna, łatwa do nauczenia, ale trudna do opanowania. Dwójka podąża śladami pierwszej części i przywraca to, co sprawia, że seria […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Kolejny wojownik z mieczem... no, kluczomieczem