Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Japonia

Tokyo Games Show 2021 Online – Rozpiska wydarzeń

Wielkie japońskie święto graczy już za rogiem


TOKYO GAMES SHOW! To tutaj japońscy deweloperzy rozgrzewają nas swoimi nieszablonowymi pomysłami na gry. A my mimo ich zacofania technologicznego, nadal ulegamy ich kokieterii. W tym roku z wiadomych powodów targi nie odbędą się z udziałem widowni, a całość przeniesie się w cyberprzestrzeń. Za pomocą licznych pokazów deweloperzy nie tylko z Japonii, a także spoza jej granic zaprezentują, czym chcą skupić uwagę japońskich graczy na sobie. Przygotujcie się dobrze, ponieważ szykują się bardzo ciekawe 4 dni w Tokyo. Całość została podzielona na kilka stron, aby specjalnie nie wydłużać całego harmonogramu.

30 września

  03:00 – 3:50

 • Tokyo Game Show 2021 Online OpeningYouTube
  W trakcie otwarcia przedstawione zostaną najważniejsze wydarzenia z następnych czterech dni.
 • 04:00 – 4:50

 • Keynote : We’ll always have games.YouTube
  Tokyo Game Show obchodzi 25-lecie istnienia. Jaka będą wyglądały gry w ciągu najbliższych 25 lat? Co się z nimi stanie? Twórcy gier wypowiedzą się o Wielkich Zmianach, do jakich dochodzi w Świecie Gier.
 • 05:00 – 5:50

 • GameraGame Now Tokyo Game Show 2021 SpecialYouTube
  GameraGame, chiński wydawca gier niezależnych, powraca na Tokyo Game Show! Tym razem przedstawi ogromne ilości informacji o grach, w tym „Program Dyson Sphere”. Co więcej, seria taktycznych gier strategicznych w egipskim stylu zapowiada swoje nowe dzieło: „Warriors of the Nile 2”. Czekajcie na dalsze informacje!
 • 06:00 – 6:50

 • The King of Fighters XV Special ProgramYouTube
  Specjalny program KOF zostanie zaprezentowany w przebojowym programie poświęconym bijatyce „Fighting Game Cafe Hamejun”. Uwielbiani przez fanów Hameko i Jun Utahiroba z zespołu Golden Bomber dołączą do topowych graczy KOF oraz deweloperów KOF. Przygotujcie się na ujawnienie postaci, systemu i pierwsze w historii nagranie z gry KOF XV!
 • 09:00 – 9:50

 • SKT Games Live streamingYouTube
  Jako największy dostawca usług telekomunikacyjnych w Korei i pierwszy operator telekomunikacyjny, który zapewnił światu 5G, z dumą prezentujemy naszą linię gier ANVIL, Little Witch in the Woods i Vapor World. SKT wypuściło wiele gier od 2020 roku i szuka kolejnego partnera, który dołączy do naszego przedsięwzięcia związanego z grami.
 • 10:00 – 10:50

 • Team Madness Games: It’s Mealtime! PresentationYouTube
  CEO Team Madness Games opowie o swojej debiutanckiej grze It’s Mealtime! Głównych mechanikach, podstawach rozgrywki, dacie premiery i planach na przyszłość.
 • 11:00 – 11:50

 • Xbox Tokyo Game Show Showcase 2021Twitch
  Wskocz i dołącz do Xbox, gdy niesiemy światu radość i społeczność naszego ekosystemu gier.
 • 12:00 – 12:50

 • KONAMI Special Program!YouTube
  Dostarczymy najnowsze informacje na temat różnych gier KONAMI, w tym Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL i wiele innych! Wkrótce pojawią się również prezentacje do innych gier! Czekajcie na dalsze informacje!
 • 13:00 – 13:50

 • Spike Chunsoft Tokyo Game Show 2021 SpecialYouTube
  Przekażemy Ci wiele informacji o grach wydanych przez Spike Chunsoft! Wykonawcy i tytuły zostaną ogłoszeni później.
 • 14:00 – 14:50

 • D3PUBLISHER TGS2021 OFFICIAL LIVE BROADCASTYouTube
 • 15:00 – 15:50

 • TGS2021 CAPCOM ONLINE PROGRAM – MONSTER HUNTER SPOTLIGHT –YouTube
  Zapoznaj się z najnowszymi szczegółami nowo ogłoszonego Monster Hunter Rise: Sunbreak, a także nowościami i aktualizacjami dotyczącymi Monster Hunter Rise i Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, dzięki uprzejmości zespołu programistów.
 • 16:00 – 16:50

 • Yurukill Special!YouTube
  Moe Iori jest oficjalnym ambasadorem Yurukill: The Calumniation Games! Rozgrywka na żywo + wiadomość wideo od Takuyi Eguchi i Saori Hayami + nowe ogłoszenie!
Poprzednia1 of 9
Użyj ← → (strzałek) klawiszy, aby zmienić stronę

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

Zobacz też