Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Artoria Pendragon stanie do walki w Melty Blood: Type Lumina

Saber dołącza do zabawy!

Melty Blood: Type Lumina zadebiutuje już jutro, a twórcy z Project Lumina dzielą się zwiastunem kolejnej grywalnej postaci. Saber wbije nam do głowy liczne kombosy, a jej styl bitwy opiera się na zamykaniu z półdystansu i gwałtownym atakowaniu przeciwnika.

Oto jej opis z oficjalnej strony gry:

Prawdziwe imię: Artoria Pendragon. Rycerz o blond włosach splecionych w warkocz, lśniącej niebiesko-srebrnej zbroi i nieco chłodnej postawie. Znana jest z legend o królu Arturze, dzierżącym święty miecz Excalibur, który założył Rycerzy Okrągłego Stołu. W jakiś sposób pojawiła się na tym świecie bez użycia rytuału przywołania. Teraz szuka w Souyi odpowiedzi na tę tajemnicę.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Labyrinth Legend

Data: 18 stycznia, 2022
Premiera

Labyrinth Legend to RPG akcji z elementami hack and slash. Przeglądaj automatycznie generowane lochy, zbieraj potężny ekwipunek, i walcz z nieznanymi, groźnymi wrogami!

Blackwind

Data: 20 stycznia, 2022
Premiera

Blackwind to gra sci-fi akcji z widokiem z góry. Wcielasz się w niej w nastolatka uwięzionego w prototypowym pancerzu bojowym podczas inwazji obcych. Staw czoła wrogom, przerzedź ich szeregi i zaatakuj w desperackiej próbie powstrzymania tej inwazji planetarnej. Po zestrzeleniu statku kosmicznego Pandora James Hawkins – uwięziony w prototypowym pancerzu wojskowym Battle Frame – spada […]

Windjammers 2

Data: 20 stycznia, 2022
Premiera

25 lat później rzucanie latającymi dyskami w przeciwników jest nadal tak fajne, jak dawniej. Kontynuacja kultowego Windjammersa z NEOGEO, Windjammers 2 to idealne połączenie tego, co kochałeś w klasycznym tytule, z zupełnie nową mechaniką. Szybka, strategiczna, łatwa do nauczenia, ale trudna do opanowania. Dwójka podąża śladami pierwszej części i przywraca to, co sprawia, że seria […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Specjalista w wykorzystaniu błyskawic!

Nintendo Switch

Tohno familia w natarciu

Nintendo Switch

W imię Boga - Ciel wali na wroga