Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Techland prezentuje Dying Light: Platinum Edition

Ja nie wiem… Wstydzą się czy co?

Przed przycupnięciem do dzisiejszego Nintendo Direct przygotowałem sobie krótką listę „pewniaków”; no wiecie – gier, które na pewno pojawią się podczas prezentacji. Wyskrobałem nawet kilka zdań na temat każdej z nich, tak, aby podczas pisania podsumowania namęczyć się trochę mniej niż zwykle*. Jedną z produkcji, które umieściłem na swojej liście było Dying Light: Platinum Edition. Wydawca gry obiecał, że tytuł trafi od sklepów jeszcze w tym roku; oczekiwanie nowych wieści na jego temat wydawało się być uzasadnione. No i prawie trafiłem; w Direkcie znalazło się bowiem miejsce dla Dying Light… Dying Light 2.

Z jakiegoś powodu panowie z Techlandu uznali, że widzów nintendowego strumyka bardziej zainteresuje gra w chmurze niż dedykowany Switchowi port „jedynki”, po cichu publikując jego zwiastun na swoim kanale na YouTube. Nowy materiał prezentuje jakość pstrykowego portu i ujawnia, że gra wykorzysta szereg bajerów konsoli: od HD Rumble, przez ekran dotykowy, aż po sterowanie ruchowe. Dying Light: Platinum Edition zadebiutuje już 19 października.

*Dla ciekawskich: trafiłem tylko jeden tytuł – Castlevania Advance Collection. Na listę wpisałem również The Legend of Zelda 3D Collection, remake Fire Emblem: Genealogy of the Holy War i DLC do Hyrule Warriors: Age of Calamity, w którym można zabić Linka. Możecie rzucać pomidorami.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Zombiaki opanowują Switcha

Nintendo Switch

Tylko dla prawdziwych strategów

Nintendo Switch

Earthbound, przybywaj!

Nintendo Switch

...and we're gonna like it