Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION DOUBLE PACK już w eShopie

Marco i spółka wracają na pole bitwy

Baczność fani Metal Sluga! Jak donosi nasz tajny informator, wczorajszego dnia dokonał się desant naszych dwóch oddziałów na terenie Nintendo eShop. Nasze grupy swoje pierwsze szlify bojowe zdobywały w operacji Neo Geo Pocket Color i jest to pierwsza okazja, żeby zobaczyć ich w akcji na innym terenie. W odróżnieniu od pierwotnych założeń taktycznych, w 1ST & 2ND MISSION pojedynczy strzał nie uśmierca naszego wojaka. Stał się on wytrzymalszy dzięki intensywnemu treningowi i zastosowaniu technologii paska życia. Reszta mechanik idealnie odwzorowuje plany taktyczne, z których słyną starsze stażem odsłony z domowych konsol. Nowa misja to też okazja do odświeżenia oddziału, żeby móc stawić czoło każdej napotkanej przeszkodzie. Dzięki wytężonej pracy naszych naukowców wojacy będą mogli cofać się w czasie, jeżeli popełnili jakiś błąd, a także możliwe będzie wznawianie misji w miejscu, w którym ostatnio została ona zakończona. Najlepsi żołnierze mogą się także spodziewać oznaczeń, za wykonywanie dodatkowych czynności.

METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION DOUBLE PACK trafił 15 września do Nintendo eShop w cenie 60 zł. Jeżeli wolicie wydanie fizyczne, to gry te znalazły się też w pakiecie Neogeo Pocket Color Selection Vol.1.

METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION DOUBLE PACK

# Zwiastun METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION DOUBLE PACK

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Ghostrunner: Project_Hel

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Początkowo planowany jako mniejsza zawartość do pobrania, „Project_Hel” rozrósł się do pełnej wersji Ghostrunnera. Przejmij kontrolę nad Helem, jednym z bossów oryginalnej gry, który schodzi z Wieży Dharmy na własną krwawą misję. Zaprojektowana, aby spodobać się nowym graczom i weteranom, jest bardziej zorientowana na walkę w porównaniu z Ghostrunnerem.

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Data: 27 stycznia, 2022
Premiera

Wkrocz w nowy szczyt akcji 2D! Luminous Avenger iX 2 przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Dwuwymiarowa gra w stylu Metroidvania opracowana pod nadzorem Ryo Mizuno, przedstawiająca historię Deedlit i wydarzenia poprzedzające Record of Lodoss War: Diadem of the Covenant. Użyj różnych broni i mocy duchowych, aby rozwikłać tajemnicę labiryntu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Co prawda SNK nie potwierdziło jeszcze oficjalnie, na jakie platformy trafi najnowsza część The King of Fighters, ale ptaszki ćwierkają, że XV nie ominie...

Japonia

Dzień, na który czekają wszyscy fani bijatyk na świecie

Nintendo Switch

Nie jedna, a siedem gier o samurajach znajdzie się w kolekcji

Nintendo Switch

Najgorętsza konferencja dla fanów wszelakich jRPG