Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

eShop

METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION DOUBLE PACK już w eShopie

Marco i spółka wracają na pole bitwy

Baczność fani Metal Sluga! Jak donosi nasz tajny informator, wczorajszego dnia dokonał się desant naszych dwóch oddziałów na terenie Nintendo eShop. Nasze grupy swoje pierwsze szlify bojowe zdobywały w operacji Neo Geo Pocket Color i jest to pierwsza okazja, żeby zobaczyć ich w akcji na innym terenie. W odróżnieniu od pierwotnych założeń taktycznych, w 1ST & 2ND MISSION pojedynczy strzał nie uśmierca naszego wojaka. Stał się on wytrzymalszy dzięki intensywnemu treningowi i zastosowaniu technologii paska życia. Reszta mechanik idealnie odwzorowuje plany taktyczne, z których słyną starsze stażem odsłony z domowych konsol. Nowa misja to też okazja do odświeżenia oddziału, żeby móc stawić czoło każdej napotkanej przeszkodzie. Dzięki wytężonej pracy naszych naukowców wojacy będą mogli cofać się w czasie, jeżeli popełnili jakiś błąd, a także możliwe będzie wznawianie misji w miejscu, w którym ostatnio została ona zakończona. Najlepsi żołnierze mogą się także spodziewać oznaczeń, za wykonywanie dodatkowych czynności.

METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION DOUBLE PACK trafił 15 września do Nintendo eShop w cenie 60 zł. Jeżeli wolicie wydanie fizyczne, to gry te znalazły się też w pakiecie Neogeo Pocket Color Selection Vol.1.

METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION DOUBLE PACK

# Zwiastun METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION DOUBLE PACK

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też

Nintendo Switch

Co prawda SNK nie potwierdziło jeszcze oficjalnie, na jakie platformy trafi najnowsza część The King of Fighters, ale ptaszki ćwierkają, że XV nie ominie...

Japonia

Dzień, na który czekają wszyscy fani bijatyk na świecie

Nintendo Switch

Nie jedna, a siedem gier o samurajach znajdzie się w kolekcji

Nintendo Switch

Najgorętsza konferencja dla fanów wszelakich jRPG