Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Wiemy co znajdzie się w drugiej części kolekcji Prinny Presents NIS Classics

Więcej taktycznego dobra!

Kilka dni temu swoją premierę miała pierwsza część kolekcji od NIS America, a teraz wiemy już, jakie dwa tytuły znajdą się w Prinny Presents NIS Classics Volume 2.

Pierwszym z nich będzie Makai Kingdom: Reclaimed and Rebound! Jest to strategia turowa, która poza serią Disgaea, została najlepiej odebrana i zapamiętana przez graczy. Gra pierwotnie pojawiła się na PlayStation 2.

Makai Kingdom: Reclaimed and Rebound skupia się wokół Lorda Zetty, mistrza taktycznej wojny, i jego dążeniu do inwazji i odzyskania Netherworld – jako księgi. Wykorzystując sprytne strategie, niezwykle potężną magię i szeroką gamę szalonych, śmiercionośnych broni, Lord Zetta chce przejąć kontrolę nad ziemiami swoich wrogów. Korzystając z funkcji unikalnej dla tego systemu bitwy, możesz wezwać swoją armię za pośrednictwem systemu ZAPROSZENIA, aby wykonać swoje licytacje na polu bitwy i zdominować wrogów!

Drugim równie dobrym tytułem, jaki znajdzie się w zestawie, będzie ZHP: Unlosing Ranger VS Darkdeath Evilman. Co może was zaskoczyć, to jest to kolejna strategia turowa.

W ZHP: Unlosing Ranger vs. Darkdeath Evilman wrócisz po więcej dzięki świetnemu systemowi dostosowywania postaci, który pozwoli ci stworzyć własną postać od stóp do głów. Specjalnie zaprojektowana, aby wyrzucać wrogów na krawężnik, twoja postać również założy bazę i będzie poruszać się po niezliczonych mapach, z których każda jest generowana losowo i stanowi część Twojej unikalnej historii!

Oba tytuły były znacznie lepsze od gier zawartych w pierwszej części i aż dziw bierze, że NIS America nie wymieszało ich z tytułami z drugiej kolekcji. NIS Classics Volume 2 ma zadebiutować wiosną przyszłego roku, w grze znajdzie się angielski i japoński dubbing. W amerykańskim sklepie NIS pojawiła się oferta wersji limitowanej wycenionej na 99$, w której skład wchodzą: pudełko z grą, album z grafikami, oryginalna ścieżka dźwiękowa, 2 akrylowe stojaki z kolekcjonerskimi monetami, oraz pudełko kolekcjonerskie. Na ten moment nie ma informacji, czy taki zestaw będzie dostępny w Europie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

NIS America potwierdziło, że 3 września wyda w Europie składankę Prinny Presents NIS Classics Volume 1. W skład kolekcji wchodzą dwa strategiczne RPG-i: Phantom...

Nintendo Switch

Z początkiem lipca Adol zamelduje się na kolejną przygodę

Nintendo Switch

Lista nowości jest całkiem ciekawa

Nintendo Switch

Polityk i Zjawa w krucjacie przeciwko tyranowi zarządzającemu latającym miastem