Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Wiemy co znajdzie się w drugiej części kolekcji Prinny Presents NIS Classics

Więcej taktycznego dobra!

Kilka dni temu swoją premierę miała pierwsza część kolekcji od NIS America, a teraz wiemy już, jakie dwa tytuły znajdą się w Prinny Presents NIS Classics Volume 2.

Pierwszym z nich będzie Makai Kingdom: Reclaimed and Rebound! Jest to strategia turowa, która poza serią Disgaea, została najlepiej odebrana i zapamiętana przez graczy. Gra pierwotnie pojawiła się na PlayStation 2.

Makai Kingdom: Reclaimed and Rebound skupia się wokół Lorda Zetty, mistrza taktycznej wojny, i jego dążeniu do inwazji i odzyskania Netherworld – jako księgi. Wykorzystując sprytne strategie, niezwykle potężną magię i szeroką gamę szalonych, śmiercionośnych broni, Lord Zetta chce przejąć kontrolę nad ziemiami swoich wrogów. Korzystając z funkcji unikalnej dla tego systemu bitwy, możesz wezwać swoją armię za pośrednictwem systemu ZAPROSZENIA, aby wykonać swoje licytacje na polu bitwy i zdominować wrogów!

Drugim równie dobrym tytułem, jaki znajdzie się w zestawie, będzie ZHP: Unlosing Ranger VS Darkdeath Evilman. Co może was zaskoczyć, to jest to kolejna strategia turowa.

W ZHP: Unlosing Ranger vs. Darkdeath Evilman wrócisz po więcej dzięki świetnemu systemowi dostosowywania postaci, który pozwoli ci stworzyć własną postać od stóp do głów. Specjalnie zaprojektowana, aby wyrzucać wrogów na krawężnik, twoja postać również założy bazę i będzie poruszać się po niezliczonych mapach, z których każda jest generowana losowo i stanowi część Twojej unikalnej historii!

Oba tytuły były znacznie lepsze od gier zawartych w pierwszej części i aż dziw bierze, że NIS America nie wymieszało ich z tytułami z drugiej kolekcji. NIS Classics Volume 2 ma zadebiutować wiosną przyszłego roku, w grze znajdzie się angielski i japoński dubbing. W amerykańskim sklepie NIS pojawiła się oferta wersji limitowanej wycenionej na 99$, w której skład wchodzą: pudełko z grą, album z grafikami, oryginalna ścieżka dźwiękowa, 2 akrylowe stojaki z kolekcjonerskimi monetami, oraz pudełko kolekcjonerskie. Na ten moment nie ma informacji, czy taki zestaw będzie dostępny w Europie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Kultowa seria JRPG zmierza powoli na Nintendo Switch. Już teraz możecie poznać bohaterów, których losami pokierujecie we wrześniu.

Nintendo Switch

Jak wypada 9 przygoda Adola Christina na Nintendo Switch?

Nintendo Switch

NIS America potwierdziło, że 3 września wyda w Europie składankę Prinny Presents NIS Classics Volume 1. W skład kolekcji wchodzą dwa strategiczne RPG-i: Phantom...

Nintendo Switch

Z początkiem lipca Adol zamelduje się na kolejną przygodę