Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Marvel’s Guardians of the Galaxy przedstawia fabułę gry

Star Lord z wizytą w Uniwersalnym Kościele Prawdy.

Eidos-Montréal wydał zwiastun prezentujący historię, jaką przedstawi Marvel’s Guardians of the Galaxy. Poniżej obejrzycie wcześniej wspomniany film, a pod nim znajdziecie więcej szczegół prosto z notki prasowej. Gra zadebiutuje na Nintendo Switch 26 października i będzie ona dostępna za pomocą streamingu!

Osadzona w obliczu epickiego konfliktu znanego jako wojna galaktyczna, Marvel’s Guardians of the Galaxy zaprasza graczy do przebycia roku świetlnego w odrzutowych butach Petera Quilla i poprowadzenia jego 'bandy niedopasowanych bohaterów do wynajęcia’ przez kosmos w poszukiwaniu chwały i bogactwa, oraz wyjścia z bałaganu, w który się tym razem wpakowali.
W nowym zwiastunie Grand Unifier Raker przenosi Star-Lorda, Draxa, Gamorę, Rocketa i Groota do Universal Church of Truth, gdzie Strażnicy świadczą o kultowym rytuale przed tajemniczą Matriarchą. Grand Unifier Graker stwierdza, że ​​Matriarcha pragnie podzielić się z nimi prawdą — taką, która rzekomo może zakończyć wszelki smutek i cierpienie. W prawdziwym stylu Strażników sprawy toczą się spektakularnie na boki i jakoś udaje im się położyć połowę galaktyki na plecach… Strażnicy będą musieli zrobić krok i pokazać, z czego są stworzeni, aby ocalić Galaktykę.
Film zawiera również występy ulubionych postaci, w tym Xandarian Worldmind, a także ulubionego telepatycznego rosyjskiego psa kosmicznego Cosmo.
Co więcej, akcję zwiastuna wzmacniają dźwięki nowego utworu zespołu Star-Lord Band, zatytułowanego „Space Riders (With No Names)”. W uniwersum Marvel’s Guardians of the Galaxy Star-Lord to ulubiony zespół rockowy Petera Quilla, który ostatecznie inspiruje jego kultowy pseudonim.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Świat się kończy?

Szort

Dzisiaj odbył się specjalny livestream z okazji 30-lecia serii SaGa. W trakcie pokazu zostały przedstawione trzy segmenty prezentujące rozgrywkę z nadchodzącego remasteru SaGa Frontier....

Nintendo Switch

Kwadratowi nie przestawajcie! Już tak niedaleko do Vagrant Story i Chrono Crossa

Nintendo Switch

Square Enix spełniło dziś marzenia tysięcy fanów na całym świecie