Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Marvel’s Guardians of the Galaxy przedstawia fabułę gry

Star Lord z wizytą w Uniwersalnym Kościele Prawdy.

Eidos-Montréal wydał zwiastun prezentujący historię, jaką przedstawi Marvel’s Guardians of the Galaxy. Poniżej obejrzycie wcześniej wspomniany film, a pod nim znajdziecie więcej szczegół prosto z notki prasowej. Gra zadebiutuje na Nintendo Switch 26 października i będzie ona dostępna za pomocą streamingu!

Osadzona w obliczu epickiego konfliktu znanego jako wojna galaktyczna, Marvel’s Guardians of the Galaxy zaprasza graczy do przebycia roku świetlnego w odrzutowych butach Petera Quilla i poprowadzenia jego 'bandy niedopasowanych bohaterów do wynajęcia’ przez kosmos w poszukiwaniu chwały i bogactwa, oraz wyjścia z bałaganu, w który się tym razem wpakowali.
W nowym zwiastunie Grand Unifier Raker przenosi Star-Lorda, Draxa, Gamorę, Rocketa i Groota do Universal Church of Truth, gdzie Strażnicy świadczą o kultowym rytuale przed tajemniczą Matriarchą. Grand Unifier Graker stwierdza, że ​​Matriarcha pragnie podzielić się z nimi prawdą — taką, która rzekomo może zakończyć wszelki smutek i cierpienie. W prawdziwym stylu Strażników sprawy toczą się spektakularnie na boki i jakoś udaje im się położyć połowę galaktyki na plecach… Strażnicy będą musieli zrobić krok i pokazać, z czego są stworzeni, aby ocalić Galaktykę.
Film zawiera również występy ulubionych postaci, w tym Xandarian Worldmind, a także ulubionego telepatycznego rosyjskiego psa kosmicznego Cosmo.
Co więcej, akcję zwiastuna wzmacniają dźwięki nowego utworu zespołu Star-Lord Band, zatytułowanego „Space Riders (With No Names)”. W uniwersum Marvel’s Guardians of the Galaxy Star-Lord to ulubiony zespół rockowy Petera Quilla, który ostatecznie inspiruje jego kultowy pseudonim.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

Tydzień zabawy w fantastycznego budowlańca wzorowanego na kwadratowym Minecrafcie prosto od kwadratowych.

Nintendo Switch

Kwadratowi podzielili się krótkimi filmami prezentującymi dwie z siedmiu historii, jakie poznamy w LIVE A LIVE.

Nintendo Switch

Wyścigowy marzec okazał się pełen niespodzianek — zarówno tych przyjemnych, jak i tych mniej

Nintendo Switch

Trójka bohaterów, przed którymi stoi szereg decyzji do podjęcia! Opowiesz się po stronie Glenbrooków, czy może Wolffortów?