Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Japonia

Kunio Kun powraca za sprawą Kunio-kun no Sangokushi dayo: Zeiin Shuugou!

Nad wyraz dobrze to wygląda!

Kunio Kun obchodzi 35-lecie, więc nie ma lepszej metody na uczczenie takiej okazji, od zapowiedzi nowej gry! Kunio-kun no Sangokushi dayo: Zeiin Shuugou! ukaże się 4 grudnia na Nintendo Switch w Japonii, a za tytuł odpowiadają Arc System Works wspólnie z APlus Games. Na razie jest cisza w kwestii wersji Zachodniej, ale no muszą to wydać, bo sobie coś zrobię! Możliwe, że będzie coś więcej wiadomo w kwietniu przyszłego roku, kiedy gra trafi na PC i PS4.

W Kunio-kun no Sangokushi dayo: Zeiin Shuugou!, bohaterowie serii Kunio-kun przeniosą się do realiów Sangokushi. W grze, która podąża za nurtem popularnego dramatu z okresu historycznego, gracze przemierzą kraje wzdłuż i wszerz, rzucając wyzwanie Romansowi Trzech Królestw.

Akcja rozgrywa się w późnej dynastii Han, w okresie Walczących Królestw, gdzie lokalni watażkowie rywalizowali ze sobą, a gra przedstawi bezsensowną i ekscytującą przygodę komediową z Guan Yu (Kunio) jako protagonistą żyjącym w niespokojnych czasach. Dodatkowo znajome postacie pojawią się również jako watażkowie i taktycy, barwiąc świat Sangokushi na kolory Kunio-kunowe. Przeżyj początek burzliwej epoki, jaką jest „Rebelia Żółtych Turbanów”, słynna „Bitwa pod Czerwonymi Klifami” i nie tylko – w dobrze znanym komicznym stylu akcji.

Gra wykorzystuje znaną z serii side-scrollowaną mechanikę, w której misternie połączone obszary tworzą rozległą scenę. Oprócz pól bitewnych istnieją również miasta i wioski, w których można robić zakupy. Możesz także zwiedzać różne tereny, odwiedzając każdy zakątek wybranego obszaru.

Kiedy mówimy o Sangokushi, krzykliwe „Strategems” zawsze są po to, aby odwrócić sytuację. Używanie potężnych strategii będzie miało ogromny wpływ na wszystkich wrogów na ekranie. Możesz także odkryć sekretne pokoje i ukryte przejścia, znajdując je w określonych miejscach.

Bohaterowie gry

Guan Yu (Kunio)

[Kunio] Nie trzeba dodawać, że jest to główny bohater tej serii. Nienawidzi złych facetów i zastraszania ze strony złego „renegata” sprawiedliwości. Ci, którzy są współczujący i mają kłopoty, mogą na niego liczyć. Ma słabość do ładnych dziewczyn, szczególnie do szefowej gorącokrwistego liceum, która jest wszechstronnie uzdolniona w sporcie.

[Guan Yu] Dowódca wojskowy armii Liu Bei, czczony jako bóg-wojownik. Podpisał przysięgę z Liu Bei i jego wasalem, gdzie od początku działali razem. Będąc teściem, nigdy nie zapomniał o swojej wdzięczności. Zarówno Bunbu, jak i Budo są dumni ze swojej przytłaczającej siły i studiowania literatury. Miał niezłą brodę i nazywał się „Mitsuko”.

 

Liu Bei (Gouda)

[Gouda] Poczciwy młodzieniec z ubóstwieniem młodszej siostry. Nienawidzi schylania się i od razu pomaga potrzebującym, więc ludzie wokół niego mają dużo nadziei. Wbrew swojej osobowości jest silny w walce, a uderzenie własną kamienną głową terroryzuje przeciwnika. Uczeń trzeciej klasy liceum Horyo.

[Liu Bei] Młody bohater, który później założył „Shu”. Został wasalem, składając „Kuan Yu”, „Zhang Fei” i „Przysięgę brzoskwiniowego ogrodu”. Wędrując po kraju z nadzieją na powrót dynastii Han, słynny monarcha z okresu Walczących Królestw, ma silne pragnienie i zaufanie ze strony ludzi związanych z polityką. Stawia ludzi na pierwszym miejscu.

 

Zhang Fei (5. generacja)

[Godai] Szef szkoły średniej Tanihana, brutalny chłopak, który nie może sobie poradzić, gdy jest ostro, chociaż zwykle jest pogodny. Lubi walki i drewniane miecze, „specjalną sztukę kija”, obawia się zarówno wrogów, jak i sojuszników. Chociaż zwykle jest samotnym wilkiem, tęskni za Otą i wspólnym działaniem.

[Zhang Fei] Były rzeźnik, który spotkał Liu Bei i został dowódcą wojskowym. Wyróżnia go lekkomyślne zachowanie i nigdy nie słucha ludzi. Lubi alkohol i często wpada w kłopoty. Pod względem siły zbrojnej jest niezwykły, ale także przyjaznym i dynamicznym dowódcą wojskowym.

 

Zhang Bao (Sawaguchi)

[Sawaguchi] Dobry w unikaniu, ale słaby w walce. Samozwańczy „Numer 2 w Szkole Shirataka”, który tęskni za Nishimurą. Wielokrotnie walczył i został pokonany. Jest również poważany przez Pasiriego, ponieważ ufa Nishimurze.

[Zhang Bao] Młodszy brat Zhang Jue, dowódca wojskowy, który dowodził Rebelią Żółtych Turbanów. Używał czarów, które nękały ujarzmioną armię. Nawet po tym, jak Zhang Jue zmarł z powodu choroby, dowodził Rebelią Żółtych Turbanów i walczył do końca.

 

Zhang Jue (Nishimura)

[Nishimura] Chociaż jest dobry w atakach opartych na sile, które wykorzystują jego tłustą sylwetkę i nosi okulary w styl lat siedemdziesiątych, to bardzo łatwo go trafić. Silny przeciwko słabym i słaby przeciwko silnym. Dyrektor liceum Shirataka, który ma w zwyczaju wypowiadanie dziwnych słów i niepotrafiący niczego nienawidzić.

[Zhang Jue] Guru, który założył religię, aby pomóc uciskanym ludziom pod koniec dynastii Han. Wykorzystując dużą liczbę wierzących, próbuje obalić dynastię Han i wywołuje w różnych miejscach Rebelię Żółtych Turbanów. Ukryty talent, który posiada, idealnie odpowiada talentom dowódcy.

 

Tennin (Momozono)

[Taoyuan] Energiczna dziewczyna, która dopinguje (Momozono) gorącokrwiste liceum. Chociaż ma wielu fanów ze swoimi uroczymi gestami, jej ulubioną jest „Hasugata”. Trochę niechlujny szkolny idol.

[Tennin] Duch starej brzoskwini w Taoyuan za sklepem mięsnym w Zhang Fei. Samozwańczy: Tennin-sama. Kibicuje grupie Liu Bei, która złożyła „Przysięgę Brzoskwiniowego Ogrodu”. (Oryginalna oprawa tej pracy)

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Kao the Kangaroo

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym […]

Farm Tycoon

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Od nasion po warzywa i produkty przetworzone. Są tu zwierzęta, zakłady mięsne, maszyny rolnicze, robotnicy o różnych umiejętnościach, magazyny z chłodzeniem, antypestycydami i wiele innych. Można z powodzeniem zastosować wiele różnych strategii, aby gospodarstwo było opłacalne. Z pewnością można stworzyć uniwersalną farmę, aby zmaksymalizować systemy, ale być może tylko w pełni zrównoważona i niezależna firma […]

Senren * Banka

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Senren*Banka to powieść wizualna w japońskim stylu wyprodukowana przez Yuzusoft, japońskiego dewelopera romansów VN. Ta gra upamiętniła 10. rocznicę Yuzusoft. Zdobyła wiele nagród w roku wydania w Japonii za sztukę, muzykę i postacie. Zajęła drugie miejsce w konkursie Moe Game Awards 2016 i wygrała pierwszy ogólny ranking w 2016 Bishoujo Game Awards w Getchu.

Zobacz też

Nintendo Switch

W grze jest już jej ostateczna forma, a teraz pora na jej wersję podstawową (Lab Coat).

Nintendo Switch

Kunio-kun szykuje huczne urodziny!

Japonia

Dzień, na który czekają wszyscy fani bijatyk na świecie

Nintendo Switch

Najgorętsza konferencja dla fanów wszelakich jRPG