Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Podsumowanie Tygodnia (30 sierpnia – 5 września)

Szkolny tydzień już za nami

Zapowiedzi nowych gier

Big Brain Academy: Brain vs. Brain

Podejmij się serii gimnastycznych ćwiczeń, które sprawdzą twój umysł w Big Brain Academy: Brain vs. Brain! Graj w różnorodne czynności, takie jak zapamiętywanie serii liczb, identyfikowanie zwierzęcia, gdy powoli staje się ono widoczne, lub pomaganie w prowadzeniu pociągu do celu poprzez zabawne, szybkie czynności.

Data Premiery: 3 grudnia 2021
Gatunek: Gra dla dzieci
Deweloper: Nintendo
Wydawca: Nintendo

Centipede: Recharged

Rozwalaj robaki i bij rekordy w tym wspaniałym wznowieniu klasyki, a wszystko to przy rytmicznej, oryginalnej muzyce Megan McDuffee. Graj w pojedynkę lub ze znajomym w lokalnej kooperacji w 30 wyjątkowych wyzwaniach, lub w niekończącym się trybie zręcznościowym.

Data Premiery: 29 wrzesnia 2021
Gatunek: Zręcznościówka
Deweloper: Adamvision Studios, SneakyBox
Wydawca: Atari

Cursed to Golf

Cursed to Golf to golfowa przygoda, w której liczy się każdy strzał. Gracze mają za zadanie wydostać się z Golfowego Czyśćca i stać się Golfową Legendą. Czy wrócisz żywy, czy na zawsze będziesz… Skazany na Golfa!?

Data Premiery: 2022
Gatunek: Roguelike Golf
Deweloper: Chuhai Labs
Wydawca: Thunderful Publishing

Fading Afternoon

Seiji Maruyama to członek yakuzy w średnim wieku, niedawno zwolniony z więzienia. Znany jako „Gozuki” (jeden z demonicznych generałów w buddyjskiej mitologii) jest osobą, na którą liczy jego oyabun. Ale jest jedna rzecz, której jego aniki nie biorą pod uwagę: Maruyama się starzeje.

Data Premiery: wrzesień 2022
Gatunek: Przygodówka
Deweloper: yeo
Wydawca: Circle Entertainment

Fallen City Brawl

Gra inspirowana klasycznymi grami arcade beat’em up z późnych lat 80. i wczesnych 90. Fallen City Brawl to historia ambicji i zemsty opowiadana w stylu pixel art z mechaniką side-scrolling.

Data Premiery: 2022
Gatunek: Beat ’em up
Deweloper: Fallen City Studio
Wydawca: Eastasiasoft

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2

Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX wydano we wrześniu 2019 roku, a Gunvolt Chronicles: Luminous Avenger iX 2 to jego bezpośrednia kontynuacja! Ta nowa gra przenosi oryginalną, szybką i stylową rozgrywkę akcji 2D na wyższy poziom, gdy Copen przedziera się przez wrogów w swojej nowej formie „Break-Shift”. Jego nowe zdolności destrukcyjne sprawiają, że szybka akcja jest bardziej satysfakcjonująca niż kiedykolwiek!

Data Premiery: 27 stycznia 2022
Gatunek: Platformówka
Deweloper: Inti Creates
Wydawca: Inti Creates

Labyrinth Legend

Labyrinth Legend oferuje graczom satysfakcjonujące doświadczenie pełzania po lochach, ożywionego przez pikselową grafikę inspirowaną stylem retro. Walka jest nastawiona na akcję wykorzystującą prostą, ale satysfakcjonującą mechanikę rozgrywki, którą mogą cieszyć się zarówno nowi, jak i doświadczeni gracze. Osadzona w królestwie Kanata historia skupia się na opowieściach o wypełnionej potworami domenie znanej jako Labirynt, w której podobno znajduje się zaginiony królewski skarb. Wybierz swojego poszukiwacza przygód z jednej z trzech unikalnych klas, z których każda posiada własne specjalne zdolności, i wejdź do Labiryntu, aby sprawdzić swoje umiejętności.

Data Premiery: wiosna 2022
Gatunek: Roguelite RPG
Deweloper: Shinobi Games
Wydawca: NIS America

No Longer Human

No Longer Human to pełna energii cybergotycka gra akcji z ekspresyjną, swobodną walką, która zachęca do agresywnej, stylowej gry. Osadzone w niedalekiej przyszłości interfejsy mózg-komputer stały się tak powszechne, jak telefony komórkowe, pozwalając użytkownikom całkowicie zanurzyć się w metawszechświecie i całkowicie porzucić świat fizyczny. Wcielasz się w rolę Tsunono, niegdyś światowej sławy idolki wokaloidy, która zmieniła się w cyberdemona, na swojej niszczycielskiej drodze do całkowitej dominacji nad światem.

Data Premiery: 2022
Gatunek: Gra Akcji
Deweloper: 0801 LLC
Wydawca: PM Studios and

Peripeteia

Peripeteia to nadchodząca pierwszo- i trzecioosobowa gra RPG, rozgrywająca się w cyberpunkowej Polsce. Zainspirowany wciągającymi symulacjami z Ion Storm i Looking Glass Studios, Peripeteia rozszerza formułę o nowe pomysły i oryginalną oprawę.

Data Premiery: 2022
Gatunek: FPS-RPG
Deweloper: Ninth Exodus
Wydawca: Top Hat Studios

Shadow Corridor

Czerpiąc inspirację z japońskich korzeni, Shadow Corridor jest osadzony w świecie opartym na tradycyjnych lokalizacjach. Gra oferuje różnorodne mapy, z których każda jest generowana losowo dla każdego podejścia do gry. Ponadto na każdej mapie rozsiane są pomocne przedmioty. Przedmioty te mają zarówno efekty pasywne, jak i aktywne. Bez latarki lub innego źródła światła gracz jest naprawdę pogrążony w ciemności i nie będzie w stanie widzieć więcej niż kilka stóp przed sobą.

Data Premiery: 26 października 2021
Gatunek: Horror
Deweloper: Kazuki Shiroma
Wydawca: NIS America

The Hundred Year Kingdom

Stwórz świat wolny od konfliktów w tej innowacyjnej symulacji turowej. Współpracuj z mityczną młodą boginią, aby w ciągu stulecia rozwinąć pokojową cywilizację.

Data Premiery: Q4 2021
Gatunek: Symulacja Turowa
Deweloper: Waku Waku Games
Wydawca: Chorus Worldwide

The Misanthropic Girl

Był to dzień, w którym Tsukizaki, unikający szkoły, po raz pierwszy, bez żadnego ostrzeżenia, pojawił się w Liceum Hasuue Daiichi.
Ona – miała olśniewająco ufarbowane blond włosy, pozbawioną życia skórę w kolorze białej porcelany i ciemne, zimne oczy, jakby zatopione na dnie studni.
Nie pozwalała nikomu się do niej zbliżyć.

Data Premiery: 2022
Gatunek: RPG Akcji
Deweloper: Hojo Games
Wydawca: Chorus Worldwide

Turbo Overkill

Johnny Turbo musi posprzątać Raj, cybermiasto opanowane przez wzmocnionych sługusów pod kontrolą najbardziej zaawansowanej sztucznej inteligencji na świecie, Syna, który chce się rozszerzyć do dominacji nad światem, jeśli nie zatrzyma się go tu i teraz.

Data Premiery: 2022
Gatunek: FPS
Deweloper: Trigger Happy Interactive
Wydawca: Apogee Entertainment

Xenocider

Xenocider to trzecioosobowa strzelanka inspirowana klasykami arcade i prezentowana w nostalgicznym 32-bitowym stylu! Wleć prosto w środek walk, skacz, unikaj i celuj w hordy wrogów, którzy starają się zakończyć misję eksterminacji prowadzoną przez Xarę.

Data Premiery: 2022
Gatunek: TPS na szynach
Deweloper: 2Dream Corporation
Wydawca: Eastasiasoft


Potwierdzone daty premiery


Nowe informacje, zwiastuny i aktualizacje


Przesunięte premiery i opóźnienia


Doniesienia z japońskiego rynku

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

TGS nadciąga!

Nintendo Switch

Zapowiedzi nowych gier A Juggler’s Tale Poprowadź kukiełkę Abby przez posiniaczony, ale piękny baśniowy świat w tej filmowej przygodzie. Rozwiązuj zagadki, unikaj pułapek i...

Nintendo Switch

Sporo się działo w tym Gamescomowym tygodniu.

Nintendo Switch

Zbiór zapowiedzi, aktualizacji i informacji z ubiegłego tygodnia.