Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Astria Ascending na dłuższej rozgrywce

Dobre czasy dla fanów gatunku JRPG

Duzi bracia z IGN i Gameinformer opublikowali dzisiaj pierwsze materiały z rozgrywki w Astria Ascending – czyli najnowszego JRPG-a od kilku ludzi powiązanych w przeszłości z grami z serii Final Fantasy. W obu filmach na pierwszym planie brylowała walka w klasycznym trybie turowym. Jeśli tęsknicie za rozgrywką z dawnych japońskich fabularniaków, to powinniście poczuć się tutaj jak w domu. Pewnie to nie ostatnie materiały, jakie zobaczymy przed premierą pod koniec przyszłego miesiąca (30 września), więc bądźcie czujni.

Przeżyj epicką historię z satysfakcjonującą walką turową i rozległymi możliwościami dostosowywania, renderowanymi we wspaniałej, ręcznie rysowanej grafice.

Poznaj rozległy i piękny świat Orcanon

Odwiedź pięć różnych miast zamieszkanych przez unikalne stworzenia i przebrnij przez ponad 20 niebezpiecznych lochów. Ponad 50 godzin rozgrywki i szereg zabawnych minigier – w tym strzelanki, oryginalnej gry karcianej o tematyce fantasy i wymagających łamigłówek środowiskowych.

Wspaniała opowieść o losie i poświęceniu

Zanurz się w fascynującej narracji pełnej zdrady, poświęcenia i strachu. Opowieść oparta na dorosłych postaciach, Astria Ascending oferuje bardziej dojrzałe wrażenia i rozbudowane dialogi.

Nagradzający, turowy system walki

Walcz z ponad 200 różnymi potworami we wciągającej walce turowej. Zbieraj i przywołuj legendarne bestie do walki i zwiększ swoją moc, aby władać legendarnymi Cosmo Breaks.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Recenzje

Mało jest gier traktujących o muzyce metalowej. Double Kick Heroes pokazuje, dlaczego powinno być ich więcej