Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Hisui, Kohaku i Akiha zawalczą w Melty Blood: Type Lumina

Tohno familia w natarciu

Project Lumina nie przestaje promować nadchodzącej bijatyki Melty Blood: Type Lumina i w ciągu ostatnich dni przedstawiło kolejne trzy grywalne postacie, jakie trafią do gry.

Akiha (głosu użycza Shino Shimoji) – Jej styl walki wywiera presję na przeciwnikach i powoli niszczy ich dzięki Specjalom, które mają zarówno szeroki, jak i potężny zasięg ataku.

Po śmierci ojca dziedziczy rolę przywódczyni rodziny Tohno, zasłużonego rodu w Souya. Rok młodsza od swojego brata Shikiego, zaaranżowała jego powrót z rodziny Arima. Jej nieskazitelna etykieta i sposób bycia doskonale uosabiają córkę szlacheckiego rodu. Jest surowa nawet dla siebie, odrzuca takie rzeczy, jak współczesne rozrywki i frywolność. Ze względu na jej dumną i silną wolę wielu osobom trudno się do niej zbliżyć. Wyczuwając tajemniczą obecność w swoim mieście i zdeterminowana, by podtrzymać nazwisko rodziny Tohno, wyrusza w noc, by zbadać…

Hisui (głosu użycza Kana Ichinose) – Doskonale radzi sobie w szybkich i pośpiesznych atakach, a także potrafi grać bardziej technicznym stylem z pociskami i pułapkami, używając swoich narzędzi do czyszczenia i gotowania.

Pokojówka rodziny Tohno, odpowiedzialna za prace domowe (oprócz gotowania) i opiekująca się Shikim. Jest młodszą bliźniaczką Kohaku. W przeciwieństwie do swojej siostry jest znana z noszenia bardziej nowoczesnych, nietradycyjnych ubrań. Jej spokojna natura sprawia, że jej prawdziwe uczucia są trudne do odczytania, a jej formalny sposób mówienia sprawił, że Shiki postrzega ją jako raczej mechaniczną. Jej umiejętności walki nie są na tym samym poziomie co jej siostry, ale dobrze sobie radzi.

Kohaku (głosu użycza Yuuki Kuwahara) – Kohaku wraz z Hisui łączą się w duet, walcząc w zróżnicowanym i potężnym technicznym stylu walki.

Wraz z siostrą bliźniaczką Hisui pracują dla rodziny Tohno od najmłodszych lat. Jej znakiem rozpoznawczym jest fartuch na klasycznym kimonie. Oprócz asystowania Akihy wykonuje prace domowe i opiekuje się ogrodem. Jej wiedza farmaceutyczna oznacza, że jest również odpowiedzialna za Shikiego, gdy ten zachoruje. Jest nieskończenie wesoła, zawsze chętna do pomocy i nosi nieustający uśmiech. W bitwie można zobaczyć Kohaku dzierżącą miecz, który ukrywa w swojej miotle, wzywającą dziwne rośliny, a nawet zrzucającą z góry ogniste bomby, niczym za pomocą magii. To, jak jest zdolna do takich rzeczy, wciąż pozostaje tajemnicą dla otaczających ją osób.

W grze poza Hisui, Kohaku i Akihą pojawią się dotychczas zapowiedziani: Kouma Kishima, Arcueid Brunestud, Shiki Tohno oraz Ciel.

Melty Blood: Type Lumina zadebiutuje 30 września 2021 na Nintendo Switch oraz innych platformach.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Saber dołącza do zabawy!

Nintendo Switch

Specjalista w wykorzystaniu błyskawic!

Nintendo Switch

W imię Boga - Ciel wali na wroga