Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Blue Reflection: Second Light zadebiutuje w Europie na początku listopada

Gust Studios wspólnie z Koei Tecmo powraca z kontynuacją JRPG-a z 2017 roku

Już 9 listopada gracze na całym świecie będą mogli zagrać w Blue Reflection: Second Light, czyli kontynuację JRPG-a stworzonego przez Gust Studios, a wydanego przez Koei Tecmo w 2017 roku.

Gra śledzi przygody trojga uczennic – Ao Hoshizaki, Kokoro Utsubo i Yuki Kinjou – które zostają przeniesione do tajemniczej pływającej akademii. Szukając wskazówek, jak znaleźć drogę powrotną do domu, pamiętają jedynie swoje imiona. Pewnego dnia pojawia się ścieżka prowadząca do nowej krainy, ale kiedy postanawiają tam wyruszyć, by rozwikłać zagadkę, spotykają hordę śmiercionośnych potworów. Walcząc z diabelskimi stworzeniami, odblokowują nieznane moce, które tylko zdają się pogłębiać tajemniczą naturę ich otoczenia. Podczas całej przygody trójka przyjaciółek współpracuje i stara się, aby ich codzienne życie było tak bogate i zabawne, jak to tylko możliwe. Uwięzione w tym nieznanym świecie, spędzają każdy dzień, poznając siebie nawzajem, a wraz z pogłębianiem się więzi nabierają nowych sił i umiejętności.

Co więcej, protagonistki nie tylko będą mogły zbudować swoją idealną akademię w trakcie gry, ale również będą mogły wspólnie tworzyć przedmioty, a w zależności od kombinacji postaci, właściwości ukończonego przedmiotu mogą się zmieniać, a nawet wyzwalać specjalne rozmowy. Pogłębiając przyjaźnie, dziewczyny w końcu zbliżą się do tajemnicy tego świata i przyczyny utraty wspomnień.

Słynny ilustrator Mel Kishida po raz kolejny stoi na czele projektów postaci serii. Bogate w szczegóły projekty znajdą się zarówno w nadchodzącej grze wideo Blue Reflection: Second Light, jak i w serii anime Blue Reflection: Ray.


Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Recenzje

Krwawa jatka na najwyższych obrotach

Recenzje

Switcha daj samurajowi

Nintendo Switch

Poza rozgrywką do sieci trafił również nowy trailer

Nintendo Switch

Jak wypada połączenie J-Popu z Samurajami? Sprawdźcie sami!