Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Melty Blood: Type Lumina z trailerem dla Ciel

W imię Boga – Ciel wali na wroga

W nadchodzącym Melty Blood: Type Lumina, nie mogło zabraknąć ulubionej zakonnicy 2D – Ciel. Project Lumina postanowiło więc wydać trailer jej poświęcony, a sami określili ją jako postać dobrze zbalansowaną z wieloma różnymi umiejętnościami przydatnymi w wielu sytuacjach i przeciw różnym przeciwników, zdolna do swobodnego poruszania się po scenie z ogromną różnorodnością ataków.

Kościół Święty, jedna z głównych religii w Europie, nie znosi herezji. Ciel pracuje jako egzekutorka w swojej wyspecjalizowanej jednostce znanej jako Agencja Pogrzebowa. Jej powołanie? Polowanie i niszczenie heretyków w imię Pana. Podobnie jak Arcueid, chce zniszczyć swojego śmiertelnego wroga i przybyła do Souya w jego poszukiwaniu, decydując się wtopić w rolę zwykłego ucznia w tej samej szkole, co Shiki. Obecnie uczęszcza do szkoły jako senior, rok wyżej niż Shiki i jest dość popularna wśród wielu tamtejszych uczniów. Postrzegają ją jako ciepłą i pogodną. Jej lunch ze szkolnego sklepu to chleb curry, a jej ulubiona restauracja serwuje najlepsze curry w mieście.

Jest to trzeci trailer poświęcony postaci, a przed Ciele swoje 30 sekund otrzymali Kouma Kishima oraz Arcueid Brunestud.

Melty Blood: Type Lumina zadebiutuje 30 września 2021 na Nintendo Switch oraz innych platformach.Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Specjalista w wykorzystaniu błyskawic!

Nintendo Switch

Tohno familia w natarciu