Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Melty Blood: Type Lumina z trailerem dla Ciel

W imię Boga – Ciel wali na wroga

W nadchodzącym Melty Blood: Type Lumina, nie mogło zabraknąć ulubionej zakonnicy 2D – Ciel. Project Lumina postanowiło więc wydać trailer jej poświęcony, a sami określili ją jako postać dobrze zbalansowaną z wieloma różnymi umiejętnościami przydatnymi w wielu sytuacjach i przeciw różnym przeciwników, zdolna do swobodnego poruszania się po scenie z ogromną różnorodnością ataków.

Kościół Święty, jedna z głównych religii w Europie, nie znosi herezji. Ciel pracuje jako egzekutorka w swojej wyspecjalizowanej jednostce znanej jako Agencja Pogrzebowa. Jej powołanie? Polowanie i niszczenie heretyków w imię Pana. Podobnie jak Arcueid, chce zniszczyć swojego śmiertelnego wroga i przybyła do Souya w jego poszukiwaniu, decydując się wtopić w rolę zwykłego ucznia w tej samej szkole, co Shiki. Obecnie uczęszcza do szkoły jako senior, rok wyżej niż Shiki i jest dość popularna wśród wielu tamtejszych uczniów. Postrzegają ją jako ciepłą i pogodną. Jej lunch ze szkolnego sklepu to chleb curry, a jej ulubiona restauracja serwuje najlepsze curry w mieście.

Jest to trzeci trailer poświęcony postaci, a przed Ciele swoje 30 sekund otrzymali Kouma Kishima oraz Arcueid Brunestud.

Melty Blood: Type Lumina zadebiutuje 30 września 2021 na Nintendo Switch oraz innych platformach.Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

No to znamy już grę roku 2022 :)

Nintendo Switch

Nowe informacje ze świata Pokemon! Mistrzostwa Świata, aktualizacje oraz wracamy do szkoły w Pokemon Scarlet i Purpur.

Nintendo Switch

Drugi miesiąc wakacji przed nami. Trochę wjechał sezon ogórkowy, ale na pewno znajdzie się kilka perełek do spędzenia relaksującego czasu w chłodach piwnicy.

Nintendo Switch

Typowe musou, fabularny spinoff, a może idealne połączenie obu?

Nintendo Switch

Astrid nauczy was, jak przetrwać ciężki okres dorastania, poświęcając swoje życie muzyce. Nie potrzeba szczęścia, jeśli się nie zatrzymujesz.

Nintendo Switch

Całkiem solidny pokaz jak na software przygotowywany przez deweloperów 3-rd party. Mocno szanuje kwadratowych magików!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w sierpniu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Sonzai

Data: 31 sierpnia, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Sonzai to innowacyjna, ręcznie rysowana gra akcji RPG o życiu, magii i związkach. Miasto Kumotoshi skrywa tajemnice; nowe życie i nowi ludzie. Jakie wątki łączą tych ludzi razem? Jaka jest prawdziwa natura magii? Wrzucony do nowego miasta, nawiązuj relacje z ludźmi wokół ciebie. Gra jest otoczona pięknym, atramentowym minimalistycznym stylem artystycznym z precyzyjnie choreografowanymi animacjami […]

Gerda: A Flame In Winter

Data: 1 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

W tej przejmującej grze fabularnej wcielasz się w Gerdę, pielęgniarkę, której życie wywraca się do góry nogami z dnia na dzień. Opowieść opowiedziana nie na linii frontu, ale w intymnej scenerii małej duńskiej wioski, w której żyła całe życie. Uzbrojona jedynie w spryt i wiedzę o swoim ludzie, Gerda musi próbować ratować swoich bliskich, pozostając […]

Temtem

Data: 6 września, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Temtem to gra przygodowa z kolekcją potworów dla wielu graczy. Każdy dzieciak marzy o zostaniu pogromcą Temtem. Odkrywanie sześciu wysp Archipelagu Powietrznodesantowego, odkrywanie nowych gatunków i poznawanie po drodze dobrych przyjaciół. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć w epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Zobacz też

Nintendo Switch

Saber dołącza do zabawy!

Nintendo Switch

Specjalista w wykorzystaniu błyskawic!

Nintendo Switch

Tohno familia w natarciu