Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Podsumowanie EA Play Live 2021

Umiarkowane nastroje posiadaczy Nintendo Switch po EA Play Live 2021

Tegoroczne EA Play Live już za nami. Fani na całym świecie wydają się zachwyceni nowym Battlefieldem, Dead Spacem, czy też Gridem, a nam posiadaczom pstryka pozostaje obejść się smakiem. Nie zapomniano jednak o nas i w trakcie pokazu, podano nowe informacje o trzech grach, które są lub trafią na Nintendo Switch w tym roku.

Najciekawszą nową produkcją było Lost in Random, czyli tytuł ze stajni EA Originals stworzony przez Zoink Games. Jest to gotycka opowieść inspirowana baśniami, która ukaże się 10 września.

Rządzone przez złą królową królestwo Random jest podzielone na 6 mrocznych krain, w których o życiu decyduje przeklęta czarna kość. Przechadzaj się po tajemniczych, brukowanych ulicach Random, poznawaj jego nieprzewidywalnych mieszkańców i tocz straszliwe bitwy. Dowiedz się, jak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i zanurz się w mroku krainy czarów, w której przetrwają tylko odważni.

Drugą najciekawszą zapowiedzią dotyczącą gry dostępnej na NS, są informacje o nowym sezonie Apex Legends. Nowy sezon będzie nosił podtytuł Zanurzenie i rozpocznie się 3 sierpnia. Z zaprezentowanego trailera i słów od deweloperów dowiedzieliśmy się, że nowym bohaterem będzie Seer, Skraj Świata czekają wielkie zmiany, do gry trafi nowy LKM – Rampage, oraz wystartuje rankingowy tryb Aren.

Ostatnią grą nas dotyczącą było Knockout City. Do sieciowego zbijaka trafi wkrótce drugi sezon, a wraz z nim nowa mapa, nowe wyposażenie, nowa piłka – Soda oraz nowa playlista. A wszystko sprawdzicie już w następny wtorek (27 lipca 2021).

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Najdynamiczniejsza gra battle royale już za miesiąc trafi na pstryka!

Nintendo Switch

Skaczcie do góry, jak króliki? Według Nintendo to działa, a tak poza tym, to możecie sprawdzić inne zapowiedzi