Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Nintendo Switch Online z trzema nowymi grami ze SNES-a

Wszystkie trzy trafią 28 lipca do abonentów NSO

Już 28 lipca abonenci Nintendo Switch Online otrzymają dostęp do trzech dodatkowy gier Super NES™. Nintendo znowu zadbało o ciekawe propozycje, które dla części graczy są ukrytymi perełkami. W tym miesiącu do usługi dołączą:

Claymates – wciel się w rolę Claytona, syna profesora Putty. Twój ojciec dokonał przełomu, a dzięki stworzonemu przez niego serum można zamienić żywe stworzenia w glinę! Stawisz czoła wielu niebezpieczeństwom, ale masz możliwość przekształcenia się w pięć różnych zwierząt. Będziesz potrzebować ich wszystkich do biegania, skakania, latania, pływania i wspinania się przez przeszkody na swojej drodze.
Claymates

Jelly Boy – W tej grze platformowej wydanej pierwotnie wyłącznie w Europie w 1995 r. jesteś Jelly Boy’em, cukierkiem, który daje iskrę życia mocą błyskawicy. Ożyłeś, wiedząc jedno: musisz uciec z fabryki cukierków. Aby się wydostać, musisz zebrać puzzle i przechytrzyć ciężkie siły wroga, które próbują cię powstrzymać. Na pewno potrzebujesz całego swojego sprytu, umiejętności i mocy zmieniających kształt, aby przetrwać tę zwariowaną przygodę.
Jelly Boy

Bombuzal – strategicznie zdetonuj każdą bombę na każdym poziomie, pozostawiając sobie bezpieczne miejsce do stania, gdy opadnie kurz. W tej grze logicznej musisz być szybki, ponieważ czasu jest mało. Tylko pamiętaj, aby wziąć pod uwagę rozmiar każdej eksplozji, w przeciwnym razie może to spowodować dziurę w twoim starannym planowaniu. Powodzenia i baw się dobrze!
Bombuzal

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Wkrótce sprawdzicie NSO oraz Two Point Hospital

Nintendo Switch

Cztery ze SNES-a i jedna z NES-a

Nintendo Switch

Dasz radę zostać PAC-Manem numer 1?

Nintendo Switch

Trzy nowe gierki ze SNES'a i jedna z NES'a