Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[PLOTKA] Nowe przecieki od markomaro

Można pomarzyć 🙂

Jak wszystkie plotki, tak i te traktujcie z odpowiednim dystansem. markomaro jednak dosyć często trafia ze swoimi przeciekami, więc warto zainteresować się, o czym donosi tym razem.

 • Donkey Kong 2D – gra pierwotnie planowana na koniec tego roku, powinna trafić na konsolę przed końcem obecnego lub na początku następnego roku fiskalnego.
 • Splatoon 3 – premiera powinna odbyć się wczesnym latem 2022.
 • Famicom Detective Club – tytuł nie odniosł sukcesu na Zachodzie, podobno trafiła tylko do 25 tysięcy graczy, przez plany na kontynuację raczej nie wejdą w życie.
 • Buddy Mission: BOND – z powodu słabych wyników sprzedażowych Famicom Detective Club, gra prawdopodobnie nie zostanie wydana u nas.
 • Style Boutique/Savvi – gra czeka na premierę, możliwe, że Nintendo ustali datę, aby wypełnić pustki w grafiku premier (końcówka obecnego lub początek następnego roku).
 • Bayonetta 3 – marko uznał za dziwne, że nie zobaczyliśmy gry podczas tegorocznego E3, ponieważ słyszał, że gra jest w finalnej fazie produkcji, a Platynowi mają już co pokazać graczom. We wrześniu lub w końcówce roku powinniśmy dostać pierwszy trailer. Dodatkowo deweloper pracuje nad 1-2 portami.
 • Intelligent Systems – nadzorują prace nad Advance Wars 1+2, skończyli już Wario Ware oraz Fire Emblem Echoes (premiera w pierwszej połowie 2022) i teraz pracują nad remejkiem Paper Mario (2022-2023). Pracują jeszcze nad małą grą, która trafi tylko do eShopu.
 • Next Level Games – prace nad ich nową grą przebiegają bez zakłóceń, co powinni zaprezentować w przyszłym roku. Zabrali się także za Punch Out!, możliwe, że jest to port/remake lub sequel gry z Wii.
 • Rhythm Paradise/Heaven – kontynuacja dostała zielone światło, ale nie spodziewajmy się jej przed 2023 rokiem.
 • Pikmin 4 – Podobnie jak Metroid Prime 4, gra została zrestartowana w 2016/17 roku, a teraz jest w końcowych etapach dewelopingu.
 • Kirby – następna wielka przygoda różowego bąbla, ma się ukazać w przyszłym roku. Kirby ma przenieść się w trójwymiar, a w grze ma nie zabraknąć elementów RPG.
 • Metroid Prime Collection – kolekcja powinna być gotowa na pierwszą połowę 2022 roku, podobno gracze mogą liczyć na coś więcej niż port HD z Wii.
 • Metroid Prime 4 – proces produkcji jest ukończony w 65%.
 • The Legend of ZeldaWind Waker i Twilight Princess są gotowe, więc pojawią się wcześniej, czy później mimo zasłony dymnej Nintendo. marko nic nie słyszał o portach HD Ocariny lub Majoras Mask, ale słyszał o czymś związanym z Nintendo 64. Remejki Oracle of Ages oraz Oracle of Seasons są na tapecie czerwonych, a oryginalne plany dotyczyły także wydanie trzeciej gry z GBC. Jest za to pewny, że każda gra zostanie wydana osobno.
 • Detective Pikachu 2 – przygodówka dostanie trailer na początku przyszłego roku, razem z portem części pierwszej.
 • Pokemon – raczej nie poznamy dziewiątej generacji w przyszłym roku, bo w planach jest wydanie kontynuacji Let’s Go. Powróci za to w jakiejś formie Pinball.

Byłoby fajnie 🙂

1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Sent

  18 lipca, 2021 at 3:15 pm

  „Famicom Detective Club – tytuł nie odniosł sukcesu na Zachodzie, podobno trafiła tylko do 25 tysięcy graczy, przez plany na kontynuację raczej nie wejdą w życie.”

  Jedna wzmianka w directcie, gówniany design eshopu, brak choćby symbolicznego nakładu wydania fizycznego by zwiększyć ekspozycję w sklepach… no faktycznie dziwne, że tytuł przepadł w gąszczu newsów. Szkoda, bo planuję zagrać i liczyłem na sequel, ale gry eshop only mają bardzo niski priorytet na mojej liście zakupowej.
  Ale rezygnacja z wydania z tego powodu BONDa to już kretynizm do kwadratu, bo wydanie elektroniczne nie kosztuje ich więcej niż czas poświęcony przez wewnętrzny team translatorski.

  No nic, liczmy że przynajmniej reszta plotek się potwierdzi.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Dołącz do nas!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Czerwiec już za rogiem, a jeśli nie wsiąknęliście w przygodę Linka, to może znajdziecie coś innego dla siebie, a będzie z czego wybierać.

Nintendo Switch

Spojrzenie okiem nie-fana serii Zelda. Czy noob odnajdzie się w tej okrzykniętej jedną z najlepszych gier wszechczasów?

Nintendo Switch

Ostatnie wakacje Ryzy już za mną. Ja już wiem, jak wygląda zwieńczenie tej trylogii a wy, jeśli nie graliście, to możecie o tym przeczytać.

Recenzje

Mezoamerykańska przygoda dla początkujących fanów platformówek akcji

Po godzinach

O Zeldzie i tylko o Zeldzie!

Po godzinach

Czyli początki Elanczewskiego z serią The Legend of Zelda

 1. Wspaniałe Żyćko kusi, zwłaszcza patrząc na cenę wersji cyfrowej... no i w pudełku też będzie nieco tańsze niż typowa premiera…

 2. Zainteresowałby mnie tylko Etrian Odyssey 3 z tej kolekcji etrianowej (jedyna część której nie przeszedłem) ale nie teraz. Kupię jak…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2023? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

cze72023

Nocturnal

All-day event
Premiera
cze82023

MotoGP 23

All-day event
Premiera
cze82023

Summer Game Fest 2023 Showcase Event

Godzina: 9:00 pm
Showcase
Event_Summer-Game-Fest-2023-Kickoff-Inits_06-08-23

Zobacz też

Nintendo Switch

Jeśli to wszystko się potwierdzi, to Nintendo musi jeszcze wydać DLC do dni tygodnia, aby było ich z 10

Nintendo Switch

Czy pełne nadziei sny fanów, wkrótce się ziszczą?

Nintendo Switch

Zwykły port, a może coś innego?