Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

[Rozkład Jazdy Switch] Lipiec 2021

Dzieje się! Chowajcie portfele, bo opustoszeją!

Nie tylko lato będzie gorące tego roku! Oficjalnie wkraczamy w drugą połowę 2021 roku, który jest wypełniony wieloma kultowymi kontynuacjami!


A Plague Tale: Innocence Cloud Edition

Data premiery: 6 lipca

Cena: TBA (eShop)
Poznaj ponurą historię Amicii oraz jej młodszego brata Hugo podczas rozdzierającej serce podróży w najczarniejszej godzinie ludzkości. Ścigani przez żołnierzy Inkwizycji i otoczeni przez stada dzikich szczurów, Amicia i Hugo muszą nauczyć się ufać sobie wzajemnie. Próbując rozpaczliwie przeżyć w starciu z przeważającym wrogiem, walczą o odnalezienie sensu w tym brutalnym i bezlitosnym świecie.

The Silver Case 2425

Data premiery: 7 lipca

Cena: 160 zł (eShop) / 234,99 zł (konsoleigry.pl)
W The Silver Case seria tajemniczych zabójstw jest plagą miasta, a detektywi z 24 Oddziału Heinous Crimes patrzą na jednego człowieka: Kamui Ueharę. Ten legendarny seryjny morderca 20 lat wcześniej dokonał zamachu na wielu urzędników państwowych w słynnej „Srebrnej Sprawie”. Jednak nikt nie wie, kim – ani czym – naprawdę jest Kamui. Czy naprawdę wrócił? Kim jest ten niesławny seryjny morderca?
The 25th Ward: The Silver Case rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z The Silver Case, a nowy 25th Ward powstał w zatoce Kanto. W pokoju kompleksu apartamentowego „Bayside Tower Land” zostaje znaleziona kobieta zamordowana w tajemniczych okolicznościach. Wywołuje to serię pozornie przypadkowych wydarzeń, które przecinają ścieżki kilku osób, w tym detektywa Morishimy Tokio. Po zapoznaniu się ze wszystkimi punktami widzenia wyłania się naprawdę szokujący wzór.

ARIA CHRONICLE

Data premiery: 8 lipca

Cena: 146,20 zł (eShop)
W grze wcielimy się w tytułową Arię – księżniczkę królestwa Tamageria, która wspólnie z paladynką Tilą i sekretarką Geromą wyrusza do miasteczka Latebra. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że Lord Tyler zniknął, a we wszystko zamieszany jest KULT. Aria wraz ze świtą rusza mu na pomoc, po drodze odkrywając tajemnicę, skrywaną przez starszyznę Latebry. Produkcja wyróżnia się przede wszystkim kolorową grafiką, utrzymaną w stylistyce anime. Między walkami czeka na nas historia, prowadzona za pomocą przerywników, przywodzących na myśl wizualne nowelki. W turowej walce wykorzystamy bohaterów posiadających unikalne zdolności i specjalne cechy np.: mnich może być ekshibicjonistą.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Data premiery: 9 lipca

Cena: 249,80 zł (eShop) / 214,99 zł (konsoleigry.pl)
Nowa przygoda czeka na Ciebie w drugiej części turowej serii RPG, której akcja została osadzona w uniwersum Monster Hunter! Zostań Jeźdźcem i twórz więzi z przyjaznymi potworami znanymi jako Monsties, aby walczyć u ich boku, biorąc udział w epickiej historii.
Wcielisz się we wnuka Reda, legendarnego Jeźdźca. Historia zaczyna się od brzemiennego w skutki spotkania z Eną, dziewczyną z Wyverian, której powierzono jajko, mogące wykluć się w legendarnego Rathalosa, który może siać spustoszenie, jeśli zostanie pobudzony przez swoją niszczycielską moc.
Wyrusz w podróż, która przetestuje więzy przyjaźni w ciągle zmieniającym się świecie i odkryj prawdę kryjącą się za dawnymi legendami.

Ys IX: Monstrum Nox

Data premiery: 9 lipca

Cena: 240 zł (eShop) / 234,99 zł (konsoleigry.pl)
Graj jako jedno z sześciu niesławnych Monstrum, każde z własnymi unikalnymi Darami, które zapewniają takie umiejętności, jak wspinanie się po ścianach lub wykrywanie ukrytych obiektów, aby chronić miasto przed mrocznymi stworzeniami.
Eksploruj ogromne miasto, przyjmuj misje, aby pomóc mieszkańcom miasta, i wejdź do Grimwald Nox, aby pokonać zagrożenia dla Balduq.
Powracają znajome mechaniki, takie jak Flash Dodge i Flash Guard, pozwalające wymanewrować wrogów, a nowe dodatki, takie jak prezenty i tryb wzmocnienia, dodatkowo zwiększą twoją zdolność do walki.

Guild of Darksteel

Data premiery: 15 lipca

Cena: TBA (eShop)
Guild of Darksteel to filmowa gra platformowa, której akcja toczy się w bogatym, wielopłaszczyznowym, brudnym świecie fantasy. Weź udział w mrocznej przygodzie i podążaj śladami Najemnika – nieśmiertelnego członka Gildii Czarnego Ostrza, który poszukuje sensu wiecznego życia. Dziel los nieśmiertelnych najemników i badaj tajemnicze lochy rozciągające się pod zaułkami Ravenrock.

Labyrinth City: Pierre the Maze Detective

Data premiery: 15 lipca

Cena: 48 zł (eShop)
Zabawne, wciągające i piękne, Labyrinth City: Pierre the Maze Detective pozwala odkrywać oszałamiający wizualnie wszechświat stworzony przez IC4DESIGN.
Grając jako detektyw Pierre, musisz znaleźć drogę i rozwiązać zagadki, aby odzyskać magiczny kamień skradziony przez nikczemnego pana X.
W drodze do odzyskania Kamienia Labiryntu spotkasz urocze i zabawne postacie, podróżujące dzieła sztuki i wejdziesz w interakcję ze światem, który wcześniej był dostępny tylko na papierze!

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

Data premiery: 16 lipca

Cena: 249,80 zł (eShop) / 214,99 zł (konsoleigry.pl)
Każda legenda ma swój początek! Przedstawiając najwcześniejszą opowieść na osi czasu The Legend of Zelda, poznasz młodego rycerza muszącego podróżować między nieskończonym niebem a mityczną powierzchnią poniżej w poszukiwaniu swojej przyjaciółki z dzieciństwa, Zeldy. Gdy przeznaczenie się wypełnia, nikczemny plan wskrzeszenia starożytnych sił zła zostaje wprowadzony w życie, zaaranżowany przez tajemniczego władcę demonów. Wybierz jeden z dwóch unikalnych sposobów na przeżycie tej epickiej przygody! Machnij mieczem i ustaw cięcie pod odpowiednim kątem dzięki intuicyjnym elementom sterującym, które dopasowują się do twoich ruchów lub – po raz pierwszy – skorzystaj z nowo dodanych przycisków, idealnych do grania w trybie ręcznym lub na Nintendo Switch Lite.

Cris Tales

Data premiery: 20 lipca

Cena: 169 zł (eShop) / 159,90 zł (ultima.pl)
Dołącz do przebudzonej Magini Czasu Crisbell oraz jej magicznych towarzyszy w świecie, który czeka ponura przyszłość. Potężna Cesarzowa Czasu wraz z armią próbują wywołać kataklizm, który zagraża istnieniu krainy Crystallis oraz sąsiadującym czterem królestwom. Aby powstrzymać Cesarzową Czasu oraz na nowo zapisać przyszłość krainy, podejmiesz się niełatwej wyprawy przez wszystkie królestwa oraz zwerbujesz potężnych sojuszników, którzy pomogą Ci w walce. W sukurs przyjdzie Ci wyjątkowa magia czasu Crisbell, dzięki której odeślesz wroga w przeszłość, gdzie spotka samego siebie za młodu, albo wyślesz go do przyszłości, aby odczuł na własnej skórze truciznę z teraźniejszości. Dzięki zastosowanemu w grze unikatowemu systemowi walki, możliwości jest bez liku.

Cotton Reboot

Data premiery: 20 lipca

Cena: 160 zł (eShop) / 164,22 zł (shop4pl.com)
Ulubiona maskotka japońskich strzelanek trafia do pięknej gry HD z oszałamiającą grafiką i zremiksowanymi ścieżkami dźwiękowymi. To jest oryginalne „Cute em up” i przetestuje twoje umiejętności, a także pociągnie za serce, gdy Cotton i jej przyjaciele w końcu wracają, by uczcić jedną z najbardziej lubianych japońskich maskotek gamingowych. Wybierz tryb HD Reboot lub skorzystaj z oryginalnego trybu X68000 z doskonałą pikselową grafiką prosto z kultowego japońskiego komputera domowego.

Fatal Twelve

Data premiery: 22 lipca

Cena: TBA (eShop) / TBA (limitedrungames.com)
Shishimai Rinka była licealistką, która zamiast swojej babci prowadziła małą kawiarnię Lion House. Żyła jak każda inna osoba w jej wieku, ale pewnego dnia została złapana w eksplozję, kiedy wracała do domu pociągiem wraz ze swoim przyjaciółką, Hitsuji Naomi. Próbując uratować życie swojej przyjaciółce, instynktownie osłania ją w momencie wybuchu, tracąc przy tym życie. Jednak zanim się zorientowała, wróciła do Lion House, radośnie rozmawiając z przyjaciółmi, jakby nic się nie stało.

Akiba’s Trip: Hellbound & Debriefed

Data premiery: 23 lipca

Cena: 169,90 zł (eShop)
Nadprzyrodzone stworzenia prześladują Akihabarę – mekkę popkultury i wiesz o tym, ponieważ zmieniły cię w jednego z nich. Ich jedyną i a zarazem twoją słabością jest światło słoneczne, co oznacza, że jest tylko jeden sposób, aby ich powstrzymać: wezwać ich na ulicę, zrzucić ubrania i odsłonić skórę, zanim zrobią to tobie.
Uzbrój się w zwinięty plakat, gitarę, laptop, magiczną różdżkę lub (jeśli nalegasz) prawdziwą broń, a następnie ruszaj na kolorowe ulice Akihabary. Przeglądaj odtworzenia prawdziwych sklepów około 2011 roku, spotykaj się z mieszkańcami i turystami Akiby i odkryj wiele tajemnic miasta.

Samurai Warriors 5

Data premiery: 27 lipca

Cena: 280 zł (eShop) / 219,90 zł (ultima.pl)
Po siedmiu latach oczekiwania pojawia się w końcu nowa odsłona taktycznej serii „SAMURAI WARRIORS”!
Jej akcja toczy się w tym samym okresie historycznym co w wydanej w 2004 roku pierwszej gry z cyklu.
Dzięki oprawie wizualnej, która od debiutu „SAMURAI WARRIORS” wykonała ogromny skok naprzód, oraz wprowadzeniu nowych oficerów i elementów rozgrywki, wydarzenia z okresu walczących królestw oddane są tym razem z dużo większym dramatyzmem.
Fabuła koncentruje się na losach dwóch oficerów, Nobunagi Ody i Mitsuhide Akechiego, co pozwala pełniej przestawić okres walczących królestw od zakończenia wojny Ōnin do incydentu w świątyni Honnō-ji. To początek nowej serii, w której rozwinięto wątki i postacie z klasycznych odsłon „SAMURAI WARRIORS”.

NEO: The World Ends With You

Data premiery: 27 lipca

Cena: 249 zł (eShop) / 199,90 zł (joystick.com.pl)
Nadeszła długo oczekiwana nowa historia z serii The World Ends with You!
Rindo uświadamia sobie, że jego życie jest na szali, kiedy zostaje zmuszony do udziału w tak zwanej „Grze Żniwiarzy”. Nie wiadomo, jak rozwinie się ta opowieść, ale to Ty musisz się dowiedzieć! Przetestuj swoje zdolności psychiczne, walcząc na stylowo animowanych ulicach Shibuyi.

The Great Ace Attorney Chronicles

Data premiery: 27 lipca

Cena: 169 zł (eShop) / 194,87 zł (shop4pl.com)
Poznaj emocjonujący, a jednocześnie uroczy i dowcipny świat zbierania dowodów, dedukcji i sądowych starć w podwójnym pakiecie przygód początkującego prawnika Ryunosuke.
Akcja każdego z tytułów rozgrywa się w Japonii i Londynie pod koniec XIX wieku i jest podzielona na pięć odcinków, w których musisz znaleźć mordercę. Wszystko to okraszone solidną dawką emocji, humoru i zwrotów akcji typowych dla serii Ace Attorney. Dołącz do Ryunosuke Naruhodo, przodka głównego bohatera serii, Phoenixa Wrighta, który stara się odkryć tajemnice międzynarodowego porozumienia przestępczego i rozwiązać starą zagadkową sprawę, po drodze biorąc udział w wielu trudnych procesach sądowych. Przygotuj się na dziesiątki godzin prawniczej akcji!

Blaster Master Zero 3

Data premiery: 29 lipca

Cena: TBA (eShop)
W grze Blaster Master Zero 3 nadszedł czas, aby wskoczyć na pokład terenowego czołgu bojowego G-SOPHIA SV i odkrywać otaczający cię świat, a następnie udać się w głąb licznych lochów pieszo jako Jason — bohater serii! Dzięki mnóstwu nowych umiejętności i broni w swoim arsenale, hybryda sidescrollera i akcji shoot ’em upa w grze Blaster Master Zero 3 jest bardziej intensywna niż kiedykolwiek wcześniej!
Blaster Master Zero 3 przenosi Jasona z powrotem do miejsca, w którym cała seria się zaczęła, planety Sophia, aby uratować bohaterkę serii Eve w ostatniej części trylogii BMZ.

Eldest Souls

Data premiery: 29 lipca

Cena: TBA (eShop)
Po wielu latach podporządkowania człowiek zbuntował się wreszcie przeciw Starym Bóstwom. Olbrzymie potworności zostały uwięzione w świętych murach Cytadeli. Drzemało w nich jednak również zło…
W ostatecznym akcie zemsty Stare Bóstwa zesłały na świat Spustoszenie. Ludzkość umiera, pozostała jednak jeszcze iskra nadziei.
Ogromny jest ciężar, który unieść musi samotny wojownik. Podobnie jak jego wielki miecz z najczystszego obsydianu.

BUSTAFELLOWS

Data premiery: 29 lipca

Cena: 160 zł (eShop)
Przyjedź do New Sieg, pięknego fikcyjnego miasta. Wciel się w rolę silnego, inteligentnego i utalentowanego dziennikarza w tej romantycznej przygodzie. Jako młoda kobieta, która potrafi przeskoczyć w przeszłość na bardzo krótki czas w ciałach innych, wykorzystasz je do zbierania danych i pomagania ludziom. Po byciu świadkiem morderstwa oszusta prawnika – cofa się w czasie, próbując go uratować. W ten sposób podróż rozpoczyna się, gdy nasza protagonistka cofa się w czasie w ciele innej osoby i próbuje ostrzec Limbo. Od Ciebie zależy, jak go uratować!

Pozostałe gry, które ukażą się w lipcu

1 lipca: The Procession To Calvary, Alphadia Genesis 2, Dragon Question, Kickerinho World, Kirakira stars idol project Reika, Path: Through the Forest, Pigeon Fight
2 lipca: Red Wings: Aces of the Sky (pudełko), Epistory – Typing Chronicles, Mythic Ocean, Foodtruck Arena, Revolver and Co, Super Destronaut DX-2, Best Day Ever, Colossus Mission
3 lipca: Hope’s Farm
4 lipca: Super Archer
5 lipca: My Little Fruit Juice Booth
7 lipca: Out of Line, Blitz Breaker, Treachery in Beatdown City
8 lipca: Beauty Bounce, Boomerang X, Heart of the Woods, Indigo 7 Quest for love, Crash Drive 3, Farmers vs. Zombies, Infinite Golf 2, MASAGORO, Monument, My Maite
9 lipca: Connect Bricks
12 lipca: Fates of Ort
13 lipca: Curved Space
14 lipca: Induction, Evolution: Climate
15 lipca: Dark Nights with Poe and Munro, Lambs on the Road: The Beginning, Our Battle Has Just Begun! episode 1 , Macrotis: A Mother’s Journey, Wizodd
16 lipca: The Legend of Zelda Joy-Con Set, Ninja Fighter, Zelda & Loftwing (amiibo)
22 lipca: Aery – Calm Mind, Nyakamon Adventures, Terra Bomber, Terra Lander, Terra Lander II – Rockslide Rescue
27 lipca: Dariusburst: Another Chronicle EX+, Ace Attorney Turnabout Collection (Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy, The Great Ace Attorney Chronicles), Clone Drone in the Danger Zone
28 lipca: Unbound: Worlds Apart
29 lipca: B.Ark
30 lipca: Super Squidlit, HORROR TALES: The Wine
31 lipca: Last Stop


Co padnie Waszym łupem w sierpniu? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Monek

  1 lipca, 2021 at 4:38 pm

  Monhun Stories peepoWish w końcu jakaś gierka na switcha dla mnie. W dodatku Cris Tales też mocno kuszące

 2. Fjuczers

  1 lipca, 2021 at 5:57 pm

  Przeoczylem premiere The Silver Case 2425, dzieki za przypomnienie 😀

 3. Elan

  3 lipca, 2021 at 11:56 am

  Mocny lipiec. Monster Hunter Stories 2 zapowiadają się na lepsze Pokemony, Ace Attorney w przeszłości wreszcie po angielsku to fajna sprawa, a o The Silver Case słyszałem dużo dobrych rzeczy. A jeszcze Ys, Cris Tales… Gdybym kupował gry, to bym kilka kupił, a tak to nie kupię.

 4. Dajzner

  21 lipca, 2021 at 4:10 am

  Pudełkowe Blasphemous Deluxe Edition oraz The Great Ace Attorney Chronicles, również na cardzie.

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Sticky Post

Dla wszystkich spragnionych piłkarskich zmagań (tych niespragnionych też), mamy konkurs, gdzie za odpowiedzi na dwa pytania można wygrać koszulki, szaliki i plakaty!

Nintendo Switch

Teenage Mutant Ninja Turtles! Cowabunga! Żółwie Ninja wróciły naładowane mocą po same skorupy, niestety na niezbyt długo.

Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football to przyjemny powrót na małe boiska, piękne trybuny i pustą zawartość.

Nintendo Switch

Zanim przyjdzie nam zabrać się za głównie danie, Eiyuden Chronicles: Rising postara się przedstawić to i owo w uniwersum.

Nintendo Switch

Może szybka partyjka w karty?

Nintendo Switch

Wonder Boy, what is the secret of your power?

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w czerwcu 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Squish

Data: 28 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Upiorna, gąbczasta i szybka gra towarzyska, w której ty i maksymalnie trzech lepkich przyjaciół bawicie się w podziemnej krypcie, spadając na siebie. Musisz pchać bloki, robić uniki i skakać, aby przetrwać szaleństwo i zgnieść przeciwników. Ostatnia pozycja Skelegoo zabiera wszystko!

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu świat Monster Hunter Rise staje się jeszcze większy i ciekawszy. Wprowadza ono nowe potwory, lokalizacje i nie tylko! W trakcie wydarzeń rozgrywających się w Monster Hunter Rise okrzyknięto Cię „Nieulękłym Płomieniem Kamury”. Teraz musisz wyruszyć w rejs, by odkryć źródło potwornego zamorskiego zagrożenia, które zawisło nad królestwem! Docierając do Posterunku Elgado, […]

Neon White

Data: 30 czerwca, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Neon White to ukazywana z perspektywy pierwszej osoby, błyskawiczna gra akcji o zabijaniu demonów w Niebiosach. Grasz jako White – zabójca wyrwany z otchłani Piekła, który otrzymał możliwość pozostania w Niebiosach. Zabójcy, z którymi rywalizujesz, wydają się znajomi… Czyżby zdarzyło Ci się spotkać ich wcześniej? W grze gracz będzie gromadził Karty Duszy i wymieniał je […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Maj był spokojnym miesiącem, ale w czerwcu ponownie rusza giereczkowa ofensywa! Do graczy trafi DLC do naszej gry roku 2021!

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

Nintendo Switch

Sporo dobrego w marcu trafi do posiadaczy Nintendo Switch! Walki, strategie i wyścigi! Niech się dzieje!