Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Sonic Central – naddźwiękowe podsumowanie

Problem bycia szybszym od światła polega na tym, że możesz żyć tylko w ciemności

Sonic Central

Od dwóch dni można odnieść wrażenie, że właśnie trwa E3. Najpierw poznaliśmy daty wydania nowych produkcji ze świata Pokémon. Później otrzymaliśmy kolejne informacje o Monster Hunterach, a po drodze pojawił się stream urodzinowy cyklu Dragon Quest. Niedawno zakończyła się prezentacja Sonic Central, która jest jednym z elementów celebracji 30 urodzin maskotki SEGI. Co niebiescy przygotowali z tej okazji? O tym możecie dowiedzieć się z poniższego naddźwiękowego podsumowania pokazu.

Sonic Origins

Niemała gratka dla fanów naddźwiękowego jeża, którzy tęsknią za tymi lepszymi czasami. Sonic Origins jest kolekcją pięciu gier, w skład której wchodzą: Sonic the Hedgehog 1, 2, 3, & Knuckles, oraz Sonic CD. Rzeczone gry mają być wzbogacone o dodatkową zawartość oraz nowe funkcje, ale żadne szczegóły na ten temat nie zostały ujawnione. Z pewnością można się spodziewać takich rzeczy jak: zapis w dowolnym miejscu, wszelkiej maści galerie, w których będzie można odblokowywać kolejne artworki z gier czy też jakiś odtwarzacz hitów z przygody niebieskiego jeża. Składanka trafi w przyszłym roku na wszystkie liczące się platformy.

Sonic Colors: Ultimate

Sonic Colors z WII to z pewnością jeden z tych bardziej udanych trójwymiarowych Soników. Trochę czasu minęło od wydania tej gry, ale po dekadzie, SEGA zdecydowała się na odświeżenie tego tytułu. Oprócz dodania nowego podtytułu gra doczeka się ulepszonej grafiki, która nie będzie straszyła purystów na ekranach z wysoką rozdzielczością. Na ten moment są to jedyne znane usprawnienia, ale może w najbliższym czasie dowiemy się, co jeszcze zostało zmienione. Gra trafi na wszystkie obecne sprzęty na rynku już 7 września tego roku. Do każdej kopii pudełkowej gracze otrzymają specjalny breloczek z podobizną młodego jeża z filmu Sonic the Hedgehog.

Sonic Central

Nowa gra w uniwersum Sonica

Nowy tytuł z Sonikiem pojawi się w przyszłym roku i trafi między innymi na Nintendo Switch. Oprócz krótkiej zajawki są to jedyne informacje na ten moment. Może podczas tegorocznego E3 poznamy więcej szczegółów na temat tej produkcji?

#Cały zapis Sonic Central

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Odnajdźcie w sobie wewnętrznego Mou!

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta