Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Pokénews24

Dzisiaj otrzymaliśmy kilka ważnych informacji z Pokéświata!

Pokénews24

Dość niespodziewanie The Pokémon Company poinformowało o datach premiery nadchodzących produkcji. Nie odbyło się to jak zwykle z pompą za pośrednictwem wideo prezentacji, ale tym razem dostaliśmy błyskawiczne informacje poprzez Tweety.

Rimejki czwartej generacji Kieszonkowych Stowrków mają już oficjalną datę premiery. W podróż po regionie Sinnoh, żeby złapać je wszystkie, wyruszymy już 19 listopada 2021 roku. Poznaliśmy także wygląd pudełek poszczególnych wersji, jak i zbiorczego wydania obu tytułów.

Jeden z ambitniejszych tytułów w historii serii Pokémon – Pokémon Legends: Arceus również otrzymał już konkretną datę wydania. W grę będziemy mogli zagrać 28 stycznia 2022.

Mobilna appka Pokémon Home otrzyma w przyszłym miesiącu aktualizację. Nowością będzie Catch Calendar, w którym będziemy mogli zobaczyć, kiedy jakiego stworka złapaliśmy. To nie jedyna jego funkcja. Będzie można także ustawiać specjalne daty, jak rocznice, nasze urodziny czy też, kiedy spotkaliśmy naszego ulubionego Poksa. Appka będzie nam przypominać o tych specjalnych wydarzeniach.

To nie wszystko. Po aktualizacji będzie można oglądać nasze złapane Pokémony pod różnymi kątami. Teraz żaden stworek nie będzie ukrywał przed nami żadnych tajemnic, jako go porządnie prześwietlimy z każdej strony w aplikacji.

Chyba najważniejsze info związane z Pokémon Home, będzie możliwość odebrania dwóch starterów z Kanto w Pokémon Sword or Shield. Z appki będziemy mogli sobie przesłać Bulbasaura i Squirtle’a, którzy gdy osiągną ostatnią fazę ewolucji, będą mogli przejść przemianę Gigantamax.

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Labyrinth Legend

Data: 18 stycznia, 2022
Premiera

Labyrinth Legend to RPG akcji z elementami hack and slash. Przeglądaj automatycznie generowane lochy, zbieraj potężny ekwipunek, i walcz z nieznanymi, groźnymi wrogami!

Blackwind

Data: 20 stycznia, 2022
Premiera

Blackwind to gra sci-fi akcji z widokiem z góry. Wcielasz się w niej w nastolatka uwięzionego w prototypowym pancerzu bojowym podczas inwazji obcych. Staw czoła wrogom, przerzedź ich szeregi i zaatakuj w desperackiej próbie powstrzymania tej inwazji planetarnej. Po zestrzeleniu statku kosmicznego Pandora James Hawkins – uwięziony w prototypowym pancerzu wojskowym Battle Frame – spada […]

Windjammers 2

Data: 20 stycznia, 2022
Premiera

25 lat później rzucanie latającymi dyskami w przeciwników jest nadal tak fajne, jak dawniej. Kontynuacja kultowego Windjammersa z NEOGEO, Windjammers 2 to idealne połączenie tego, co kochałeś w klasycznym tytule, z zupełnie nową mechaniką. Szybka, strategiczna, łatwa do nauczenia, ale trudna do opanowania. Dwójka podąża śladami pierwszej części i przywraca to, co sprawia, że seria […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Można to było zrobić o wiele lepiej.

Nintendo Switch

Wracamy do Sinnoh!

Nintendo Switch

Robi się coraz ciekawiej

Nintendo Switch

Firma Pokémon nie pominęła żadnej żywej gry z serii