Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Pokénews24

Dzisiaj otrzymaliśmy kilka ważnych informacji z Pokéświata!

Pokénews24

Dość niespodziewanie The Pokémon Company poinformowało o datach premiery nadchodzących produkcji. Nie odbyło się to jak zwykle z pompą za pośrednictwem wideo prezentacji, ale tym razem dostaliśmy błyskawiczne informacje poprzez Tweety.

Rimejki czwartej generacji Kieszonkowych Stowrków mają już oficjalną datę premiery. W podróż po regionie Sinnoh, żeby złapać je wszystkie, wyruszymy już 19 listopada 2021 roku. Poznaliśmy także wygląd pudełek poszczególnych wersji, jak i zbiorczego wydania obu tytułów.

Jeden z ambitniejszych tytułów w historii serii Pokémon – Pokémon Legends: Arceus również otrzymał już konkretną datę wydania. W grę będziemy mogli zagrać 28 stycznia 2022.

Mobilna appka Pokémon Home otrzyma w przyszłym miesiącu aktualizację. Nowością będzie Catch Calendar, w którym będziemy mogli zobaczyć, kiedy jakiego stworka złapaliśmy. To nie jedyna jego funkcja. Będzie można także ustawiać specjalne daty, jak rocznice, nasze urodziny czy też, kiedy spotkaliśmy naszego ulubionego Poksa. Appka będzie nam przypominać o tych specjalnych wydarzeniach.

To nie wszystko. Po aktualizacji będzie można oglądać nasze złapane Pokémony pod różnymi kątami. Teraz żaden stworek nie będzie ukrywał przed nami żadnych tajemnic, jako go porządnie prześwietlimy z każdej strony w aplikacji.

Chyba najważniejsze info związane z Pokémon Home, będzie możliwość odebrania dwóch starterów z Kanto w Pokémon Sword or Shield. Z appki będziemy mogli sobie przesłać Bulbasaura i Squirtle’a, którzy gdy osiągną ostatnią fazę ewolucji, będą mogli przejść przemianę Gigantamax.

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Robi się coraz ciekawiej

Nintendo Switch

Firma Pokémon nie pominęła żadnej żywej gry z serii

Nintendo Switch

Oglądajcie je wszystkie!

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!