Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

W sierpniu wsiądziemy na grzbiety olbrzymich sokołów w The Falconeer: Warrior Edition

Tego lata nadejdzie moment, w którym będziemy mogli polecieć w siną dal

The Falconeer: Warrior Edition trafi na Nintendo Switch 5 sierpnia, ogłosili wydawca Wired Productions wspólnie z deweloperem Tomasem Sala. Gra została wyceniona na 29.99€ i w jej składzie znajdą się wszystkie darmowe i płatne aktualizacje wydane do tej pory oraz nadchodzące rozszerzenie Edge of the World, które wprowadzi nowe zadania, lokacje, przedmioty oraz historie do poznania.

Oficjalne Informacje:

Pokolenia zdrady i toksycznych decyzji wirują w otchłani wraz ze starciem frakcji.

Zostań sokolnikiem i poszybuj po niebie na potężnym, śmiertelnie niebezpiecznym ptaku wojennym. Odkryj sekrety zagubione na morzu, pomagając lub przeszkadzając różnym frakcjom i klanom rozsianym po całym The Great Ursee. Skorzystaj z wielu klas sokolników z indywidualnymi statystykami, bronią i ptakami wojennymi, które można ulepszać, wygrywając bitwy, wykonując zadania, odkrywając sekrety lub stosując mutageny czy skandowania. Używaj oceanicznych prądów termicznych i energii, aby nurkować, robić uniki, beczki oraz skręcać, uzyskując przy tym przewagę.

The Falconeer to gra zawierająca szybkie, brutalne walki powietrzne i szczegółową eksplorację niesamowitego otwartego świata fantasy, osadzonego nie tylko ponad chmurami, ale także wśród fal i w głębinach oceanu.

Eksploruj i lataj: Wielkie Ursee to starożytne miejsce pełne pięknych, zaprojektowanych z ogromną dbałością o szczegóły lokalizacji do odkrycia i zwiedzenia – zarówno wśród chmur, jak i pod wodą. Odkryj enklawy porządku i cywilizacji oraz dzikie, niebezpieczne wybrzeża kryjące skarby, piratów, zagubione technologie i niesamowite stworzenia.

Szybkie i brutalne pojedynki powietrzne: Walka w Falconeer jest szybka, brutalna i śmiertelnie niebezpieczna. Niepowtarzalne zdolności ptaków wojennych zapewniają niezrównany poziom kontroli i zwinności w epickich bitwach toczonych z wrogimi bestiami takimi jak sokoły wojenne, smoki-tkacze, manty czy brzytwożuki.

Frakcje: Bogaci i wpływowi chronią swój majątek flotami statków powietrznych i sokolnikami. Tymczasem wśród biednych i sponiewieranych panuje rosnące niezadowolenie. W powietrzu wisi rewolucja. Wybierz frakcję i wspieraj ją, wykonując w przestworzach misje, od których powodzenia zależy los Twój i Twoich towarzyszy.

Wiele porywających historii: Wybierz niepowtarzalne pochodzenie swojej postaci i stwórz nierozerwalną więź między graczem a ptakiem w ramach jednej z wielu dostępnych kampanii osadzonych w świecie wypełnionym po brzegi zadaniami pobocznymi i fascynującymi miejscami, które możesz zwiedzać w trybie swobodnego lotu!

Ulepszone skrzydła: Kupuj nowe bronie, pancerze, przedmioty kosmetyczne i mutageny, aby doskonalić swoje zwierzę – bez względu na cenę.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.