Konami zaprasza na darmowe Super Bomberman R Online w przyszłym tygodniu

Klasyk wraca w darmowej odsłonie z trybem battle royale!

Super Bomberman R Online to klasyczna gra, która już 27 maja zadebiutuje na Nintendo Switch. Konami zdecydowało się na udostępnienie gry w trybie graj-za-darmo. Monetyzacja zostanie oparta na mikrotranzakcjach, za które odblokujemy nowe kosmetyczne przedmioty. Od skórek bomberów z ze znanych IP Konami, po nowy wygląd naszych bombek. Wraz z premierą wystartują także 3-miesięczne sezony, w których do odblokowania będą nowe przedmioty kosmetyczne. Pomogą nam w tym darmowy Silver Pass oraz płatny Gold Pass, oba ze 100 poziomami pełnymi zaczepek, skórek, pozami i innymi.

Wydany wcześniej na Stadie, Super Bomberman R Online czerpie inspirację z popularności Super Bomberman R, przywracając 8 Bobowych Braci i innych bohaterów w 64-osobowej bitwie online.

Bomberman powraca z rozgrywką, która uczyniła tę serię klasyczną grą towarzyską – przebijaj się przez pola bitew, znajduj ukryte ulepszenia i używaj ich, aby zdmuchnąć wrogów – akcja w Super Bomberman R Online wybucha na nowe wyżyny dzięki trybowi „Battle 64”. Zapewniając oryginalne wrażenia z trybu Battle Royale, do 64 graczy jest rozmieszczonych na 16 początkowych polach bitew. Gdy poziomy są oczyszczane, a gracze zmniejszani, liczba pól bitew nadal maleje, aż do ostatecznej finalnej bitwy, by zostać ostatnim stojącym bombowcem.

Super Bomberman R Online oferuje ponad 100 konfigurowalnych kombinacji funkcji, w tym liczne kostiumy, akcesoria i po raz pierwszy skórki bomby – wpływające zarówno na bombę, jak i na sam wybuch. Gracze mogą bardziej odróżnić się od reszty dzięki opcjonalnemu pakietowi premium, dającym dostęp do 14 dodatkowych postaci bombowców, które oddają hołd klasycznym IP Konami, takim jak Gradius, Silent Hill, Castlevania i nie tylko!

Podczas gdy każdy na świecie może wskoczyć do pokoju „Battle 64”, pakiet premium pozwala graczom stworzyć własny prywatny mecz pokojowy z zestawami reguł, które obejmują tryb „Battle 64”, tryb „Standard” z maksymalnie 16 graczami lub „Grand Prix”. Grand Prix dzieli graczy na dwie drużyny trzyosobowe drużyny, aby rywalizowały w zdobywaniu punktów, z najwyższą łączną liczbą punktów po dwóch wygranych rundach.

Dodaj komentarz