Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Konami zaprasza na darmowe Super Bomberman R Online w przyszłym tygodniu

Klasyk wraca w darmowej odsłonie z trybem battle royale!

Super Bomberman R Online to klasyczna gra, która już 27 maja zadebiutuje na Nintendo Switch. Konami zdecydowało się na udostępnienie gry w trybie graj-za-darmo. Monetyzacja zostanie oparta na mikrotranzakcjach, za które odblokujemy nowe kosmetyczne przedmioty. Od skórek bomberów z ze znanych IP Konami, po nowy wygląd naszych bombek. Wraz z premierą wystartują także 3-miesięczne sezony, w których do odblokowania będą nowe przedmioty kosmetyczne. Pomogą nam w tym darmowy Silver Pass oraz płatny Gold Pass, oba ze 100 poziomami pełnymi zaczepek, skórek, pozami i innymi.

Wydany wcześniej na Stadie, Super Bomberman R Online czerpie inspirację z popularności Super Bomberman R, przywracając 8 Bobowych Braci i innych bohaterów w 64-osobowej bitwie online.

Bomberman powraca z rozgrywką, która uczyniła tę serię klasyczną grą towarzyską – przebijaj się przez pola bitew, znajduj ukryte ulepszenia i używaj ich, aby zdmuchnąć wrogów – akcja w Super Bomberman R Online wybucha na nowe wyżyny dzięki trybowi „Battle 64”. Zapewniając oryginalne wrażenia z trybu Battle Royale, do 64 graczy jest rozmieszczonych na 16 początkowych polach bitew. Gdy poziomy są oczyszczane, a gracze zmniejszani, liczba pól bitew nadal maleje, aż do ostatecznej finalnej bitwy, by zostać ostatnim stojącym bombowcem.

Super Bomberman R Online oferuje ponad 100 konfigurowalnych kombinacji funkcji, w tym liczne kostiumy, akcesoria i po raz pierwszy skórki bomby – wpływające zarówno na bombę, jak i na sam wybuch. Gracze mogą bardziej odróżnić się od reszty dzięki opcjonalnemu pakietowi premium, dającym dostęp do 14 dodatkowych postaci bombowców, które oddają hołd klasycznym IP Konami, takim jak Gradius, Silent Hill, Castlevania i nie tylko!

Podczas gdy każdy na świecie może wskoczyć do pokoju „Battle 64”, pakiet premium pozwala graczom stworzyć własny prywatny mecz pokojowy z zestawami reguł, które obejmują tryb „Battle 64”, tryb „Standard” z maksymalnie 16 graczami lub „Grand Prix”. Grand Prix dzieli graczy na dwie drużyny trzyosobowe drużyny, aby rywalizowały w zdobywaniu punktów, z najwyższą łączną liczbą punktów po dwóch wygranych rundach.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Publicystyka

Oczywiście dalszy rozwój Nintendo Switch Online jest jak najbardziej pożądany przez fanów, ale nikt się chyba nie spodziewał, że Nintendo obierze taki kierunek

Nintendo Switch

Czy morderstwo ważnego polityka zachwieje całym układem planetarnym?

Nintendo Switch

Pełni nadziei redaktorzy wyłaniają na jakie tytuły najmocniej czekają w przyszłym roku. Nie piszą tylko o tych zapowiedzianych!

Nintendo Switch

Oj będzie w co grać! Mam nadzieję, że zredukowaliście wasze kupki wstydu, bo w 2022 roku nie będzie zbyt dużo okazji na ich pomniejszenie.

Nintendo Switch

JRPG z fabułą prezentującą młodość wyglądających jak żywe dziewcząt, opartą o motywy ludzkiej tożsamości i więzi!

Nintendo Switch

Ankieta zakończona, głosy podliczone. Panie i panowie... MAMY ZWYCIĘZCÓW!

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co sądzicie o premierach na 2022 rok?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Labyrinth Legend

Data: 18 stycznia, 2022
Premiera

Labyrinth Legend to RPG akcji z elementami hack and slash. Przeglądaj automatycznie generowane lochy, zbieraj potężny ekwipunek, i walcz z nieznanymi, groźnymi wrogami!

Blackwind

Data: 20 stycznia, 2022
Premiera

Blackwind to gra sci-fi akcji z widokiem z góry. Wcielasz się w niej w nastolatka uwięzionego w prototypowym pancerzu bojowym podczas inwazji obcych. Staw czoła wrogom, przerzedź ich szeregi i zaatakuj w desperackiej próbie powstrzymania tej inwazji planetarnej. Po zestrzeleniu statku kosmicznego Pandora James Hawkins – uwięziony w prototypowym pancerzu wojskowym Battle Frame – spada […]

Windjammers 2

Data: 20 stycznia, 2022
Premiera

25 lat później rzucanie latającymi dyskami w przeciwników jest nadal tak fajne, jak dawniej. Kontynuacja kultowego Windjammersa z NEOGEO, Windjammers 2 to idealne połączenie tego, co kochałeś w klasycznym tytule, z zupełnie nową mechaniką. Szybka, strategiczna, łatwa do nauczenia, ale trudna do opanowania. Dwójka podąża śladami pierwszej części i przywraca to, co sprawia, że seria […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.