Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

My Singing Monsters Playground to nowa gra imprezowa zmierzająca na Nintendo Switch

A Ty jakim śpiewającym potworem jesteś?

Big Blue Bubble ogłosiło, że stworzy grę imprezową opartą na licencji My Singing Monsters i wyda ją na Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować w listopadzie, a Sold Out ma zająć się wydaniem wersji fizycznej.

Wiemy, że zarówno fani, jak i gracze pokochają granie ich ulubionymi postaciami z potworów podczas rywalizacji z przyjaciółmi w My Singing Monsters Playground. Po raz pierwszy przenosimy potwory na konsole domowe i zapraszamy ponad 115 milionów graczy, aby do nas dołączyli.

– powiedział w komunikacie prasowym założyciel Big Blue Bubble i dyrektor generalny Big Blue Bubble, Damir Slogar.


Oficjalne Informacje:

W My Singing Monsters Playground gracze przejmują kontrolę nad swoimi ulubionymi potworami i rywalizują w szalonym turnieju w grach z potworami! Rozgrywki odbędą się w różnych miejscach ze świata My Singing Monsters, a gracze mogą po raz pierwszy odkrywać swoje ulubione wyspy i zobaczyć, jak ożywają we wciągającym świecie 3D. Dzięki trzem różnym trybom i ponad 20 grom, w których można rywalizować, My Singing Monsters Playground oferuje mnóstwo zabawy dla przyjaciół i rodzin w każdym wieku.

Kluczowe Elementy:

  • Rywalizuj z przyjaciółmi i rodziną w grach rozgrywanych w całym uniwersum potworów.
  • Przejmij kontrolę nad swoimi ulubionymi postaciami ze świata My Singing Monsters.
  • Połącz siły, aby zmierzyć się z konkurencją w grach dwa na dwa lub walcz o solową dominację w meczach każdy na każdego.
  • Graj tak, jak chcesz ze znajomymi lub solo w trzech różnych trybach gry: turniej imprezowy, gauntlet dla jednego gracza lub gra swobodna!

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.