Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Pathway – kolejna turowa strategia na horyzoncie!

Pora dokopać nazistom w strategicznym i turowym formacie

27 maja dojdzie do premiery Pathway – strategicznej gry turowej, w której postaramy się utrzeć nosa nazistom i odnaleźć zaginione skarby przed nimi. Za produkcję odpowiada Robotality, a wydaniem zajmuje się Chucklefish. W eShopie jest już dostępny preorder, który do premiery można nabyć z 20% zniżką (46,39 zł). Historia przeniesie nas do 1936 roku, gdzie zarządzając grupą śmiałków poszukujących przygód, postaramy się odkryć ukryte skarby Północnej Afryki, zanim zrobią to wcześniej wspomniani naziści. Gra została zaprojektowana tak, aby zapewnić graczom dynamiczne i pełne trudnych wyborów potyczki. Każdy z bohaterów wykaże się unikalnymi zdolnościami, a losowo generowane mapki, zapewnią niepowtarzalną rozrywkę.

Kluczowe elementy:

  • DYNAMICZNE PRZYGODY – Odkryj 5 różnych kampanii o różnym stopniu trudności, każda próba równa się, wygenerowaniu nowej sieci wydarzeń!
  • TRUDNY WYBÓR – Eksplorowane lokacje często przedstawiają krótkie, ręcznie spreparowane wydarzenie fabularne. Przeszukać studnię? Uratować wieśniaków? To zależy od Ciebie!
  • TAKTYCZNE STARCIA – Korzystaj z osłony i pozycjonowania w ekscytującej turowej walce drużynowej. Naucz się jak najlepiej wykorzystywać umiejętności i wyposażenie swojej drużyny, aby pokonać wroga!
  • ZBUDUJ SWÓJ ZESPÓŁ – Każda z 16 postaci do odblokowania Pathway ma własny zestaw umiejętności i dziwactw, które mogą wpływać na walkę i spotkania fabularne.
  • UKRYTE SKARBY – Wymieniaj łupy o wysokiej wartości, aby ulepszyć arsenał swojego zespołu za pomocą coraz rzadszych broni i zbroi.
  • ODZYSKIWANIE I POWTÓRKA – Eksperymentuj z różnymi kombinacjami drużyn, aż twoi wrogowie zostaną pokonani!
  • EKSCYTUJĄCE WIZUALIZACJE – Klasyczna 16-bitowa grafika pikselowa wzbogacona o niespotykaną głębię, oświetlenie i cienie dzięki technologii hybrydowej Pixel / Voxel.
  • W RYTM WALKI – Ze ścieżką dźwiękową uznanego przez krytyków kompozytora, Gavina Harrisona z Halfway fame!Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.