Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Lumione przeniesie nas w morskie głębiny platformówkowego świata

Pomożecie Glimmerowi odnaleźć Światło?

Platformówki 2D nigdy nie zaginą, w przeciwieństwie do Światła, które postara się odnaleźć Glimmer – bohater Lumione, właśnie zapowiedzianej gry od Perfect World Games Singapore i Glimmer Studio. W tej side-scrollowanej przygodzie przeniesiemy się do podwodnego uniwersum zanurzonego w ciemności. Rozwiązując wszelakie łamigłówki, pomożemy Glimmerowi przywrócić dawne piękno jego domowym stronom. Na graczy czekać będzie sporo okazji do przetestowania swojego sprytu i odwagi, bo tylko tak przełamiemy mroczne zaklęcie rzucone na głębinowy świat. Data wydanie nie została jeszcze ujawniona.

Kluczowe Elementy:

  • Oszałamiająca grafika stworzona za pomocą Unreal Engine 4 w towarzystwie znakomitej muzyki, która tworzy wymarzoną i ciągle zmieniającą się atmosferę.
  • Rozgrywka zapewnia mnóstwo wyzwań, gdy gracze przeskakują przez artystyczne i oszałamiające poziomy oceanu.
  • Podróż pełna niespodzianek, która przenosi graczy od spokojnych, introspekcyjnych chwil do wymagających i intensywnych rozgrywek.
  • Setki ręcznie wykonanych poziomów z dziesiątkami mechanik gry, które sprawiają, że każda sesja jest wciągająca i grywalna.
  • Każde wyzwanie wymaga od graczy planowania ruchów z wyprzedzeniem, a jednocześnie gotowości do reagowania i reagowania na otaczające ich niebezpieczeństwa.
  • Układanki do skakania i wspinaczki oferują intensywną rozgrywkę graczom na każdym poziomie umiejętności.Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.