Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

3 nowe zwiastuny przedstawiają frakcje dostępne w Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground

Eternalsi, Nighthaunty i Maggotkiny meldują się na polu walki

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground zadebiutuje na Nintendo Switch już pod koniec tego miesiąca (27 maja), a maszyna promocyjna uruchomiona przez Focus Home Interactive nie zatrzymuje się! W tym tygodniu przedstawiono trzy frakcje, jakimi pokierujemy w grze.

Wybierz jedną z trzech frakcji Storm Ground – dzielnych Stormcast Eternals, upiornego Nighthaunt i gnijącego Maggotkin – i poprowadź swoją wysoce konfigurowalną siłę w tej dynamicznej turowej grze strategicznej wypełnionej szybkimi działaniami wojennymi. Odblokuj nowe jednostki, osprzęt bojowy, broń i niszczycielskie umiejętności w trzech kampaniach solo i trybach dla wielu graczy, aby ulepszyć swoje armie i stać się potęgą, z którą należy się liczyć.

Eternals, najsilniejsi wojownicy Storm Ground, są godni swojego imienia. Łączenie się w ciasne formacje wokół swojego bohatera pozwala im wytrzymać mnóstwo obrażeń i zabłysnąć w długich bitwach.

Z drugiej strony Nighthaunty są znacznie bardziej delikatne, żerują na słabości, aby zniszczyć swoich wrogów i przywołaniu jednostek, aby ich przytłoczyć.

Wreszcie, Maggotkin ich ogólnie powolny ruch rekompensuje niezrównana zdolność kontrolowania pola bitwy, zamieniając płytki heksów w niebezpieczne strefy zagrożenia, które z łatwością wyrządzają osłabiające efekty najtwardszym wrogom.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.