Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Ni no Kuni™ II: REVENANT KINGDOM PRINCE’S EDITION ocenione przez ESRB dla Nintendo Switch!

Kontynuacja świetnego jRPG-a na horyzoncie!


Wygląda na to, że Bandai Namco szykuje kolejną perełkę dla posiadaczy Nintendo Switch. Na witrynie ESRB (amerykańsko-kanadyjska organizacja, której zadaniem jest ocenianie zawartości i wyznaczanie granic wiekowych dla wydawanych w Ameryce Północnej gier komputerowych) wydało ocenę dla Ni no Kuni™ II: REVENANT KINGDOM PRINCE’S EDITION. Do tej pory nigdzie nie trafiła taka edycja, więc wypada spekulować, że będzie to wypełniona we wszystkie DLC wersja gry. Ni no Kuni™ II: REVENANT KINGDOM to kontynuacja fenomenalnego jRPG-a, która została wydana trzy lata temu na PlayStation 4 i komputery osobiste. Obie gry wyróżniają się przede wszystkim bajkowym klimatem przepełnionym słodyczą. Na oficjalne nie powinniśmy czekać dłużej niż do połowy czerwca, kiedy to odbędzie się E3.

Kliknij, aby dodać komentarz

0 Komentarzy

  1. mrvalgard

    30 kwietnia, 2021 at 2:28 pm

    Świetna wiadomość, przy braku tego portu z okazji 1cz, myślałem że odpuścili temat a tu proszę:D Obu było fizycznie wydane z kolektorką, wersja na PC miała jeden z lepszych artbooków

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta

Nintendo Switch

Nigdy nie marzyłem, aby zostać małą dziewczynką, ale przez te kilkanaście godzin, było całkiem miło wcielić się w nastoletnią superbohaterkę.