Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Poznaliśmy ostatnich wojowników, którymi pokierujemy w Samurai Warriors 5

Zagramy między innymi legendarnym ninja Hattorim Hanzo!

Zgodnie z zeszłotygodniowymi zapowiedziami, poznaliśmy ostatnich wojowników, którzy uzupełnią roster Samurai Warriors 5. Miało być ich 27, ale dodano dwie wersje dorosłe wcześniej zapowiedzianych bohaterów.

Nobunaga Oda (Dorosły) Głowa rodziny Oda.

Aby obalić zasady ustanowione przez burzliwą erę, w której żyje, porzucił współczucie dla swoich wrogów i został „Królem Demonów”. Wraz ze swoją prawą ręką Mitsuhide zamierza zreformować całą Japonię.

Mitsuhide Akechi (Dorosły) Sługa rodziny Oda.

Obiecuje zakończyć tę niespokojną erę, współpracując z Nobunagą, który teraz przygotowuje się do zostania „Królem Demonów”. Podobnie jak Nobunaga, Mitsuhide również odrzucił swoje emocje i zachowuje się teraz w chłodny i wyrachowany sposób.

Hanzo Hattori Główny sługa rodziny Tokugawa.

Ninja, który był kiedyś członkiem Iga Ninjas. Obecnie służy rodzinie Tokugawa. Pracuje, aby wspierać młodą głowę rodziny Tokugawa, Ieyasu, i ma nierozerwalny związek z Sandayū Momochi, który sięga czasów, gdy był członkiem Iga Ninjas.

Sandayu Momochi Szef Iga Ninjas.

Przyjazny i wyluzowany ninja. Po tym, jak zaczął pracować z rodziną Oda za pośrednictwem Hideyoshiego, zaczął podejmować brudną robotę Nobunagi po tym, jak został z nim związany. Hideyoshi patrzy na niego jak na starszego brata, ponieważ ich przyjaźń sięga daleko wstecz.

Magoichi Saika Szef najemników Saika.

Profesjonalny najemnik, który zawsze spełnia każdą prośbę, której się podejmie. Potrafi przetrwać każdą bitwę lub próbę zabójstwa i nie interesuje go pojęcie dobra i zła. Nie ma szczególnej lojalności wobec nikogo.

Yasuke Sługa Nobunagi.

Po zaintrygowaniu się władczą obecnością Nobunagi Yasuke został przez niego zatrudniony jako samuraj. Pochodząc z obcego kraju, opanował język japoński. Jest autentyczny z natury i mocno opowiada się za Nobunagą, niezależnie od jego samotnych wilczych skłonności.

Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Musou Ci u nas dostatek!

Nintendo Switch

Jednak nie będzie trylogii Ryzy, ale będzie za to inna kontynuacja.

Recenzje

Krwawa jatka na najwyższych obrotach