Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Dodajcie do kalendarza w dniu 9 lipca – premierę Ys IX: Monstrum Nox

Z początkiem lipca Adol zamelduje się na kolejną przygodę


Oczekiwanie na kolejną część świetnego RPG-a akcji dobiega końca! Poznaliśmy datę premiery Ys IX: Monstrum Nox na Nintendo Switch, która została ustalona na 9 lipca.

Znany poszukiwacz przygód Adol „Red” Christin i jego towarzysz Dogi przybywają do Balduq, miasta zaanektowanego przez Imperium Romun, tylko po to, by Adol został zatrzymany przed wejściem do środka. W więzieniu spotyka tajemniczą kobietę o imieniu Aprilis, która zamienia go w Monstrum, istotę posiadającą nadprzyrodzone dary i moc egzorcyzmowania potworów. Teraz Adol musi sprzymierzyć się z innymi Monstrumami, aby odeprzeć przerażające zagrożenia pojawiające się z mrocznego wymiaru zwanego Grimwald Nox, a także odkryć tajemnice klątwy Monstrum i prawdę stojącą za niepokojami w Balduq.

Kluczowe elementy:

  • Przerażający obrońcy – graj jako jeden z sześciu osławionych potworów, każdy z własnymi unikalnymi darami, które zapewniają takie umiejętności, jak wspinanie się po ścianach lub wykrywanie ukrytych obiektów, aby chronić miasto przed mrocznymi stworzeniami.
  • Świat w murach – Eksploruj ogromne miasto, przyjmuj zadania, aby pomóc jego mieszkańcom i wkrocz do Grimwald Nox, aby pokonać zagrożenia dla Balduq.
  • Siła nocy – znane mechanizmy, takie jak Flash Dodge i Flash Guard, pozwalają wymanewrować przeciwników, a nowe dodatki, takie jak prezenty i tryb wzmocnienia, dodatkowo zwiększają zdolność do walki.Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Zobacz też

Nintendo Switch

Jak wypada 9 przygoda Adola Christina na Nintendo Switch?

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!

Recenzje

Super Rush to taka wydmuszka: z zewnątrz ładna, w środku pusta