Connect with us

Cześć, czego szukasz?

MyNintendo.plMyNintendo.pl

Nintendo Switch

Dodajcie do kalendarza w dniu 9 lipca – premierę Ys IX: Monstrum Nox

Z początkiem lipca Adol zamelduje się na kolejną przygodę


Oczekiwanie na kolejną część świetnego RPG-a akcji dobiega końca! Poznaliśmy datę premiery Ys IX: Monstrum Nox na Nintendo Switch, która została ustalona na 9 lipca.

Znany poszukiwacz przygód Adol „Red” Christin i jego towarzysz Dogi przybywają do Balduq, miasta zaanektowanego przez Imperium Romun, tylko po to, by Adol został zatrzymany przed wejściem do środka. W więzieniu spotyka tajemniczą kobietę o imieniu Aprilis, która zamienia go w Monstrum, istotę posiadającą nadprzyrodzone dary i moc egzorcyzmowania potworów. Teraz Adol musi sprzymierzyć się z innymi Monstrumami, aby odeprzeć przerażające zagrożenia pojawiające się z mrocznego wymiaru zwanego Grimwald Nox, a także odkryć tajemnice klątwy Monstrum i prawdę stojącą za niepokojami w Balduq.

Kluczowe elementy:

  • Przerażający obrońcy – graj jako jeden z sześciu osławionych potworów, każdy z własnymi unikalnymi darami, które zapewniają takie umiejętności, jak wspinanie się po ścianach lub wykrywanie ukrytych obiektów, aby chronić miasto przed mrocznymi stworzeniami.
  • Świat w murach – Eksploruj ogromne miasto, przyjmuj zadania, aby pomóc jego mieszkańcom i wkrocz do Grimwald Nox, aby pokonać zagrożenia dla Balduq.
  • Siła nocy – znane mechanizmy, takie jak Flash Dodge i Flash Guard, pozwalają wymanewrować przeciwników, a nowe dodatki, takie jak prezenty i tryb wzmocnienia, dodatkowo zwiększają zdolność do walki.



Kliknij, aby dodać komentarz

Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz Login

Zostaw komentarz

Join Us!

Gorące wpisy

Nintendo Switch

Indyki, gry niezależne, jak zwał tak zwał. Nintendo zafundowało dzisiaj kolejny pokaz kreatywnych i pastelowych gierek!

Nintendo Switch

Jak wypada luźna kontynuacja jednej z najpopularniejszych gier sportowych w historii branży?

Nintendo Switch

Rozkład jazdy jest znany! Jazda z grami!

Nintendo Switch

Kwadraty i trójkąty

Nintendo Switch

Wszystkożerny, różowy, kulek powrócił z nową przygodą.

Nintendo Switch

W kwietniu na pewno nie zabraknie gier! Na ten moment zapowiedzianych jest ich ponad 70, w tym Nintendo Switch Sports i 13 Sentinels!

  1. W zasadzie to nic dziwnego biorąc pod uwagę że większość z tych gier to indie. Może faktycznie są z dwie…

  2. Może jestem ostatnio nie za bardzo w temacie, nie wiem, ale 90% z tych gier w ogóle nie kojarzę. Best…

Najnowsze posty na forum

Recent Topics

Ankieta

Co padnie Waszym łupem w maju 2022? (można zaznaczyć kilka opcji)

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Nadchodzące wydarzenia

Touken Ranbu Warriors

Data: 24 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Gra ma zawierać elektryzującą akcję musou, której fani oczekują od tytułu Warriors, w tym walki u boku partnerskich bohaterów i pojedynki z wrogami! Touken Ranbu Warriors zawiera również „Honmaru”, główną bazę naszych bohaterów. Tutaj możesz swobodnie umieszczać członków Touken Danshi, aby rzucić okiem na ich codzienne życie, którego można doświadczyć tylko w tej grze.

Mozart Requiem

Data: 24 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Mozart Requiem to mroczna przygodowa gra logiczna, w której patron Mozarta, cesarz Józef II, jest celem straszliwego spisku, a kompozytor musi rozwikłać trop zakazanych sekretów, aby odkryć tajemnicę.

My Little Pony: A Maretime Bay Adventure

Data: 27 maja, 2022
Godzina: 12:00 am - 12:00 am
Premiera

Przywróć magię Equestrii, grając nową generacją postaci MY LITTLE PONY w przygodzie pełnej świetnej zabawy, mody i dobrych przyjaciół! Ziemski kucyk Sunny chce ulepszyć świat, urządzając Festiwal Zatoki Grzyw, zapomniane święto magii i przyjaźni. Ale jakiś kucyk próbuje jej przeszkodzić i kradnie ciasto, wypuszcza króliki, a nawet niszczy obrazy Pipp. Tylko ty możesz pomóc Sunny […]

Zobacz też

Nintendo Switch

Kultowa seria JRPG zmierza powoli na Nintendo Switch. Już teraz możecie poznać bohaterów, których losami pokierujecie we wrześniu.

Nintendo Switch

Jak wypada 9 przygoda Adola Christina na Nintendo Switch?

Nintendo Switch

Pokemonowa MOBA na dobre wskoczy do biblioteki Nintendo Switch już 21 lipca!